Back to Question Center
0

Stíny optimismu zřejmé v financování státu franšízy

1 answers:
.
.
- cheap computer repair san jose.
. State of Franchise Financing

V dnešním konkurenčním prostředí se naše marže stále vytlačují z každého směru. Mzdy se nadále nafouknou, komodity stále stoupají a náklady na inženýrství se velmi liší. Konference Multi-Unit Franchisingové konference v roce 2013 byla zaměřena na "Zvyšování ziskovosti". Jako skupina uznáváme výzvy, kterým čelíme každý den jako majitelé franchisových firem. Společně máme k dispozici prostředky pro rozvoj strategií, které budou i nadále řídit zisk na vaší spodní čáře!

Majitelé franšízových jednotek z celé země odpověděli na výzvu a využili výuky a inspirace, které. z této konference. Jedním z velkých výher, jako vždy, byl Darrell Johnson, prezident a generální ředitel společnosti FRANdata , společnost, která studuje a podává zprávy o franšízovém průmyslu.

Johnson je častým mluvčím na franšízových konferencích, a když mluví, lidé naslouchají. Byl nazván jako guru franchisového financování, autorita, mudrc, pundit, analytik, expert. A z dobrého důvodu: Pravděpodobně je pravděpodobně 95 procent správný ve svých předpovědích o stavu franšízového financování . Nikdy nebyl zahalen pravdou. Když řekl, že se věci zhoršují, udělaly to. A když řekl, že se věci vyrovnají, udělaly.

Který nás přivádí do letošního roku 2013 a skutečnost, že tentokrát se jeho zpráva mírně lišila od toho, jak jsou trendy trendy. Zatímco ekonomika stále není skvělá, začne se trochu otáčet. Johnson popsal, jak širší ekonomické faktory nadále ovlivňují podnikání a zejména franchisingový průmysl. Spotřebitel stále není dostatečně nízký;. tam je stále příliš mnoho tam venku. Trh s bydlením se zlepšuje, ale potřebuje více času. Důvěra spotřebitelů je stále nízká, a přestože trendy na maloobchodní výdaje se nezvyšují. Malá podnikatelská důvěra se však začíná trochu rozvíjet.

Jakým způsobem půjčují malé podniky proti této široké ekonomické situaci?. Přístup ke kapitálu se zlepšuje a je pravda, že banky zvýšily úvěry, protože jejich vklady rostou. Úvěrové úředníky se trochu uvolňují. Ale ochota půjčovat je prostě ne.

Zatímco SBA pomáhá některým, půjčuje obchodníkům s nízkým rizikem, kteří již mají peníze. Úvěrové riziko je stále těsné. Od 09 do 11 se míra selhání SBA zvýšila z 13 procent na 18 procent. To je obrovské!

Johnson zahrnoval jednu z mých oblíbených citátů od Winstona Churchilla: USA to dostanou hned po vyčerpání všech ostatních možností. Samozřejmě je to řečeno, ale to jsou fakta: Ano, ekonomika se zlepšuje. Možná to nevidíte nebo to necítíte, ale čísla říkají, že se zlepšuje. Ekonomika se nikdy nevrátí zpátky k tomu, jak se to stalo, ale věci se nakonec zlepšují.Obrázek s laskavým svolením společnosti  jscreationzs / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
. Scott Kantor
.
.

Scott Kantor je ředitelem Business Development společnosti BFS Capital. Se zaměřením na rozvoj franšízy Scott pracuje s BFS Capital na dosažení svého cíle poskytnout pracovní kapitál majitelům malých a středních podniků. BFS Capital je hrdý na to, že je akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte BFS na Google+ , Twitter a Facebook .

.
.
1 week ago