Back to Question Center
0

April Focus: Čas pro jarní čištění pro vaše malé firmy!

1 answers:
.
.
- computer stores bay area.
. Small Business Spring Cleaning

Vzhledem k tomu, že se počasí rozbíjí a příroda začíná proces obnovy, tak i my. Ve skutečnosti jsme téměř přirozeně naprogramováni, abychom chtěli zbavit starých, vyčistit pavučina a začít znovu v dubnu. Jsme optimističtí, připraveni vyzkoušet nové věci. Všechno je možné. Vykopejeme na jarní čištění pomstu.

Majitelé malých podniků se neliší. I když v lednu signalizuje nový začátek nového roku, začátek druhého čtvrtletí roku přináší s sebou jinou příležitost. Je to doba roku, kdy se oplodňuje a prořezává, aby podpořilo růst nového podnikání - zdokonaluje vaše podnikatelské nápady, reorganizuje vaše podnikání nebo marketing vaše podnikání různými způsoby.

S jednou čtvrtinou dolů a třemi k jízdě je čas na úpravu a vyladění, pokud je to nutné. Tento druh â € ~spring cleaningâ € ™ vyžaduje uvedení tří Râ € ™ s do práce:

.

Reflect. Obnovit. Resetovat.

.
  • Reflect. Jako majitel malé firmy máte pocit, co funguje dobře a co by mohlo být lepší. Majitelé malých podniků se ve skutečnosti stanou docela obezřetnými při provozování probíhajícího duševního auditu všeho, co se děje kolem nich. Takže pro jarní čištění se zaměřte na ty věci, které vám poskytnou největší výhry a zvýšíte vaše šance na úspěch v příštích třech čtvrtletích.
  • .
  • Aktualizovat. Mohlo by to být úplně přepracování procesu fakturace. Nebo to může znamenat čerstvý nátěr. Ale předtím, než se potýkáte s opravami a / nebo ladění, zjistěte, co je zastaralé. Je třeba něco udělat úplně nebo jednoduše znovu spustit?
  • .
  • Reset. Resetovací tlačítko není zdaleka imaginární a může být nejlepším přítelem vlastníka malého podniku. Jakmile jste provedli hodnocení a identifikovali změny, které je třeba provést, vložte je na místo a vynulujte. Může to být začátek úplně nové míčové hry.
  • .

Ale jarní čištění může mít svůj vlastní život. Už jste někdy začali vyčistit jen jeden skříň, abyste se náhle ocitli v kuchyni?. A je to nadšené, že? Stejné platí i pro majitele malých podniků. Stárnutí starého nebo zastaralého nebo ne-užitečného může přinést takový pocit úspěchu, že chceme pokračovat dál. Ale nenechte se unést. Nejlepší jemné doladění se provádí uvážlivě a opatrně.

Pokud si tedy nejste jisti, kde začít, poraďte se s ostatními, kteří tam byli. Tam jsou některé oblasti, kde mnoho, ne-li většina, malé podniky by mohly používat jarní čištění.

.
  • Technologie. Jeden z vás hází domů pro mnohé z nás! Odborníci naznačují, že vyčištění a uspořádání vaší technologie je jako čištění vašich oken v tom, že zásadně ovlivňuje to, jak vidíte a komunikujete se světem. Zde je kontrolní seznam povinných technologií pro jarní - jednoduché, ale zásadní úkoly pro zabezpečení, zálohování a dokonce i pro tiskárnu.
  • .
  • Finanční nepořádek. Smlouvy, faktury, pohledávky, finanční kontrola s vaší CPA, kterou jste odložili - to je druh věcí, které jsou v zadní části vaší mysli, jak dlouho?. Může se na vás opravdu opotřebit, i když si o tom vědomě neuvědomujete. Přinášení všeho proudu může chvíli trvat. Ale dostat míč do pohybu a stanovit časový harmonogram pro to všechno hotovo. Prostě děláte , že vám poskytne podporu a uvolní nějakou duševní energii pro meatier úkoly.
  • .
  • Fyzická nepořádek. Zdá se, že fyzická nepořádek se stane duševním nepořádek, že ať už to víme, nebo ne, brání nám být tak ostrý a čerstvý, jak bychom mohli být.
  • .
  • Myšlenky. Úsvit jara má tendenci vyvolávat nové myšlenky a nové myšlení. Certifikovaná životní trenérka Jeanette Eleffová navrhuje, aby jaro bylo ideálním časem, aby tento proces pomohl spolu s analýzou SWOT. SWOT je forma strategického plánování, kterou můžete využít k vyhodnocení silných stránek, slabostí (omezení), příležitostí a ohrožení vašeho podnikání. Eleff říká, že SWOT je energizující, zábavný, kreativní, oční a produktivní způsob, jak získat nový pohled na něco, odkud Kde mohu zlepšit svůj styl vedení?. Co udělá, aby byl tento projekt úspěšný?
  • .Obrázek s laskavým svolením -Marcus- / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
1 week ago