Back to Question Center
0

Jak se seznámíte s Vašimi zákazníky?

1 answers:
.
.
.
. how to start a computer networking company.jpg?center=0.29,0.46129032258064517&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725840000000" alt="Get to Know Your Customers">

Expertka pro připojení k zákazníkům Kristina Eveyová uvedla v sloupci o podnikání následující řečnickou otázku.

Její odpověď je jednoduchá, ale hluboká: ptáte se na ně o svých potřebách, přáních, bolestech a nápadech, protože se týkají vašich produktů a služeb a. obecně. Bez toho by se mnoho firem domnívalo, že splňují požadavky zákazníků - ale ve skutečnosti jim chybí značka.

Pochopení, že hluboké znalosti zákazníků musí být postaveny v čase, odkud můžete začít?

Forbes. com přispěvatel Dave Lavinsky říká, že jedním z velkých frustrací budování a provozování podnikání je, že v průběhu času, youâ € ™ ll pravděpodobně strávit méně času se svými zákazníky. Takže navrhuje Jednoduchý způsob, jak poznat své zákazníky : konání událostí. Lavinsky říká, že tento přímý kontakt s klientem vám pomůže lépe porozumět jejich potřebám. Současně můžete prodávat - energie a přitažlivost události zpravidla zvyšuje vnímavost k vašemu hřišti. To je také důvod, proč jsou události ideálními místy jak pro získání osvědčení zákazníků, tak pro energii vašich zaměstnanců.

Z jednoho zjednodušeného nápadu na 66!. V vč. com , prodejní guru Harvey MacKay projednává své znalosti zákazníků zaměřené na přístup k podnikání. (MacKay je také motivujícím mluvčím a autorem, jehož tituly zahrnují plavat se žraloky a pozor na nahého muže, který vám nabízí jeho košili.)

V 66 věcech, které byste měli vědět o vašich zákaznících, MacKay říká,. obchodníci musí odpovědět na 66 otázek, aby dokázali, že zná své zákazníky. A žádná z otázek nemůže být o tom, které produkty nakupují. MacKay's Golden Rule of Selling?. Znát svého zákazníka.

MacKay nazývá tyto MacKay 66 a říká, že cílem je poznat - opravdu vědí - lidé, kteří se rozhodnou koupit vaše produkty nebo služby. A profil se silně zaměřuje na to, kdo jsou jako člověk - kromě podnikání: Co se jim líbí a nelíbí?. Jaké jsou jejich úspěchy?. Co je pro ně nejdůležitější?. Jinými slovy, co z nich dělá klíště?

Jako malý podnik je pravděpodobné, že nikdy nebudete znát 66 věcí o každém ze svých zákazníků. Ale pravděpodobně nebudete potřebovat. Principy společnosti MacKay stále platí. Co skutečně víte o svých zákaznících jako o lidech, ne jako o spotřebitelích?. Vytváříte soubory informací, které vám umožní přizpůsobit nabídky a e-maily - nebo je rozpoznat při příchodu?. A co je nejdůležitější, zapsali jste své zaměstnance do tohoto užitečného úsilí? Pamatujte na to, že nejlepším způsobem, jak se naučit informace o vašich zákaznících, je požádat je.

Společnost MacKay říká, že vynikající služby je možné pouze tehdy, když znáte své zákazníky jako lidské bytosti - což bude stavět věrnost a zabránit zákazníkům v odchodu. Odkazuje na prodej v Tough Times, ve kterém autor Tom Hopkins nabízí pět tipů pro upevnění těchto vztahů:

.
  • Loajalita je postavena v průběhu času s důslednou péčí o vaše zákazníky.
  • .
  • Ukončete každou konverzaci se zákazníkem s "Je tam ještě něco, co pro vás mohu udělat?"
  • .
  • Využijte vícestranný přístup k budování loajality zákazníků prostřednictvím telefonních hovorů, e-mailů a dokonce i přímých poštovních zásilek.
  • .
  • Vědět, jak oslovit zákazníky, kteří mají problémy nebo stížnosti, a využívat je k budování jejich důvěry a loajality.
  • .
  • Vyhledejte další společnosti, které jsou známé svými loajálními klientskými základnami. Studovat je "a začlenit některé z jejich strategií do vašeho podnikání.
  • .


Obrázek s laskavým svolením fotostock / FreeDigitalPhotos. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
1 week ago