Back to Question Center
0

3 věci, které potřebujete na nehty při náboru pro vaše rostoucí podnikání

1 answers:
.
.
.
. computer repair in morgan hill.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575728610000000" alt="Small Business Hiring Process">

Schopnost zaměstnávat správné zaměstnance pochází přímo z toho, že má správný proces. Existují tři hlavní složky:

.
  • Vedení správného druhu rozhovorů
  • .

.
  • Otázky na správné otázky
  • .

.
  • Má správnou kombinaci anketářů, kteří položí otázky
  • .Soutěž a náklady na uvedení nových zaměstnanců jsou podstatné. Takže přemýšlení o filozofii pronájmu, definování vašeho procesu, sdílení s ostatními ve společnosti a získávání pravidelné zpětné vazby od všech zúčastněných jsou rozhodující. Pro pěstování malých podniků , "pronášení správně"?. je ještě důležitější, protože chybný zaměstnanec, který se nezapadá do vaší firemní kultury nebo někoho, kdo se ukáže být neschopným vykonávat práci - může být nákladný. A ne jen v dolarech!

.


Všichni měli mnoho rozhovorů, ale jen málo lidí přemýšlí o tom, jak mohou být různá individuální rozhovory. Pozice a styl interpreta hrají roli, ale je to místo, kde rozhovor spadá do sekvence pohovorů, která také určuje, který typ rozhovoru je nejvhodnější a přinese nejužitečnější informace.

Na O. , HR expert Alison Doyle popisuje více typů pracovních pohovorů, než jste kdy považovali za možné! Mezi ně patří: Rozhovory o chování, skupinové rozhovory, telefonické rozhovory, video rozhovory, druhé rozhovory a pohovory s jídlem. Cíle, volba tazatele, přístup, jaké otázky jsou kladeny a jak jsou vymezeny, by měly být všichni informováni typem pohovoru. Klepnutím na tlačítko zde si přečtete náhled na Doyle.

.


Pokud jste někdy vedli rozhovor a přišli jste pocit, jako byste se nenaučil, co jste následovali, pravděpodobně byste nebyli ptali správné otázky nebo frázovali je způsobem, který by. bez námahy získávat dobré informace. Vyžaduje si nějaké předchozí myšlení a úsilí ve způsobu přípravy, aby byly otázky správné. A to také trvá určitý druh nebojácnosti. Ve svých osvědčených postupech v oblasti lidských zdrojů pro malé podniky Monster. com říká, že mnozí tazatelé jsou neozbrojeni dobrými otázkami pohovoru a ve skutečnosti se obávají rozhovoru a pronájmu!. Jeden velký důvod: Sázky jsou vysoké a stále se zvyšují.
Místo toho říká, že formulování správných druhů otázek je poměrně intuitivní a může vás vést k kandidátům, kteří jsou vhodní a kteří mohou okamžitě přispět k vaší organizaci. Ve skutečnosti vám článek prochází řadou aktuálních otázek, které můžete použít nebo přizpůsobit. Co hledáte?

.
  • Kandidáti s dobrou úrovní sebevědomí
  • .

.
  • Slučitelnost s vaším podnikáním a kulturou, nejen kvalitou kandidátů
  • .

.
  • Kandidáta â € œdesire factorâ €?
  • .
.


Vy jste slyšeli výrok "Dvě hlavy jsou lepší než jedna. " To platí i pro rozhovor. Různé otázky a perspektivy od různých tazatelů budou téměř vždy čisté bohatší informace, než kdyby někdo z tazatelů kdy mohl. Takže bez ohledu na velikost vašeho podniku zkuste pro každého potenciálního kandidáta více tazatelů. Odborníci tvrdí, že tazatelé nemusí nutně pracovat ani na stejném poli ani na podobné práci jako otevřená pozice. Místo toho si vyberete jednotlivce, kteří se budou zeptat na přemýšlivé, vhledné otázky a kteří mohou s kandidátem položit dobré následné otázky.

Tvůrci však musí být připraveni. Podívejte se na Monster. Nejen, že vaše rozhovory budou úspěšné, ale také umí umístit každého tazatele jako velvyslance pro firmu a nechat uchazeče vědět, že si je vážíte.
Obrázek s laskavým svolením digitalart / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
.
1 week ago