Back to Question Center
0

Nejdůležitější body konference Multi-Unit Franchising Conference 2013

1 answers:
.
.
.
- package addons. Multi Unit Franchising Conference 2013

Konference Multi-Unit Franchising byla opět úspěšná. Byli zde vynikající mluvčí, úžasné panelové diskuse a rozloučení, nemluvě o setkání s absolutními největšími lidmi na světě.

Na konferenci letošního roku bylo pro každého něco. Jak je obvyklé, poradní sbor vyndal všechny zastávky, pokud jde o programování. Jako účastníci jsme se nejen dozvěděli víc o podnikání jako multi-unit franšízový operátor , ale také bylo spousta inspirace a mnoho životních lekcí všude kolem.

Zde jsou jen některé z nejdůležitějších bodů:

.
  • Capt. Mark Kelly , Keynote Speaker (nahoře nahoře), velitel závěrečné mise Space Shuttle Endeavour, US Navy Aviator, Autor
  • .

Capt. Kelly byl snad můj oblíbený a ne jen kvůli skvělé fotografii, kterou jsem si s sebou vzal!. Byl tak zaujatý, obyčejný člověk se skutečným pocity pokory - i přes jeho mnoho úspěchů. A samozřejmě je tu jeho manželka Gabby Gifford, kongresmanka, která byla tragicky zastřelena v hlavě déle než před rokem.

Cap. Kelly mluvil o svých 39 bojových misích jako o stíhači a o překonání nepřízně, zvláště v důsledku své rodinné tragédie. Znělo to hodně jako každý z nás, když popisoval stížnost na bolestivé lokte nad snídaní jednou ráno - a odpověď jeho zvednuté obočí, která rychle obnovila jeho perspektivu.

.
  • Peter Gruber , Keynote Speaker, Filmový producent, Autor, .

Gruber hovořil o významu vyprávění příběhů v podnikání a spojení s ostatními prostřednictvím příběhů. Jistě sociální média slouží účelu, ale pokud se omezujeme na pouhých 140 znaků na Twitteru, například ztrácíme lidský dotek a schopnost se připojit?. Na konci dne potřebujeme být schopni vyprávět příběhy, mluvit a zapojit se.

.
  • Darrell Johnson , prezident a generální ředitel FRANdata
  • .

FRANdata studie a zprávy o franchisingovém průmyslu a Johnson je častým řečníkem na těchto konferencích. V posledních několika letech byla zpráva, že Johnson hlásil, že nebylo dobré. Ale v letošním roce se poprvé objevilo několik vrstev optimismu. Zůstaňte naladěni na můj nadcházející příspěvek pro všechny zprávy od Johnson a FRANdata.

. David Akers , šestkrát Pro Bowler a NFL Kicker
  • .

Téma inspirativního poselství Akerse bylo "Změnit jeden život;. nemusíte změnit celý svět ,?. jak mluvil o Franchising Cares.

Odmítnutí je pro franchisový průmysl velmi důležité. Akers nám připomněl, že pomáháme jednotlivě, ať už pomáháme veteránům, ostatním v nouzi nebo našim zákazníkům obecně.

A jestliže mluvčí nebyli dost, všichni v přítomnosti byli inspirováni a přesunuli Rocco Fiorentino, Jr. z The Little Rock Foundation pro nevidomé a zrakově postižené, kteří zpívali Boha požehnat Ameriku.

Ale stejně, jak jsem v minulosti zažil, některé z nejlepších inspirací a učení přinesly samotní provozovatelé franšízových jednotek. Je to opravdu jeden z jedinečných aspektů franšízového průmyslu jako celku, že konkurenti se mohou spojit, aby si navzájem sdíleli své úspěchy, znalosti a zkušenosti. Já nemůžu mluvit za ně, ale pro mě je zpráva, že tito jsou lidé, kteří tak vědomě věří v odvětví franchisingu, že chtějí, aby všichni uspěli a jsou ve skutečnosti zakořenění pro úspěchy obou druhých. Se zaměřením na rozvoj franšízy Scott pracuje s BFS Capital na dosažení svého cíle poskytnout pracovní kapitál majitelům malých a středních podniků. BFS Capital je hrdý na to, že je akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte BFS na Google+ , Twitter a Facebook .

.
.
1 week ago