Back to Question Center
0

9 mýty o tisíciletí majitelé firem by měli rozpoznat

1 answers:
.
.
.
. computer fix sunnyvale.png?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575731640000000" alt="9 Myths About Millennials Business">

Děti v těchto dnech.

Spousta z nás je jako starý muž na verandě s našimi tisíciletými zaměstnanci , křičel na ně, aby se dostali z trávníku a přestali hledět do svých smartphonů. Říkáme jim líný - a tech-posedlý - a neloajální.

Ale jako každý stereotyp, mnoho věcí, které slyšíte o tisíciletích, prostě nejsou pravdivé. Zde je 9 běžných mýtů o tisíciletích, které by měli podnikatelé odvést. Vymazání těchto mylných představ o nejmladší generaci pracovníků vám může pomoci komunikovat s nimi jiným způsobem než hlasitými výkřiky z verandy.

Mýtus č. 1 - Millennials Arenâ € ™ t společnost Loyal

Konvenční moudrost říká, že tato generace má více věrnosti vůči burritovým řetězům, než dělá zaměstnavatelům. Pokud se tento zaměstnavatel nestane řetězcem burrito, pak jejich hlava exploduje. Ale ve skutečnosti ani vybuchující hlavy, ani tisíceletí stereotypy, které skákají práci, jsou pravdivé.

Studie od IBM
IBM Institute for Business Value zjistila, že tisíciletí mění pracovní místa ze stejných důvodů jako Baby Boomers a Gen-Xers. A tisíciletí pouze mění práci častěji, protože jsou mladší a začínají svou kariéru - rys, který sdílí všechna generace.

Mýtus č. 2 - Millenniály jsou rozbité

Populární tisícileté trendy jako řemeslné koktejly,. přijít levně. A zatímco náklady na živobytí ve velkých městech rostou ve velkém měřítku, tisíciletí skutečně shromáždily více vlastního kapitálu, akciového kapitálu a hotovostní hotovosti než jakákoli jiná generace 25 let starých lidí před nimi. To znamená, že nemusí být tak zoufalý za vstupní plat, jak byste mohli věřit.

Mýtus č. 3 - tisíciletí pouze komunikují prostřednictvím textové zprávy

Častá stížnost zaměstnavatelů je, že tisíciletí čerstvě vyšli ze školy,. dobře. Zdá se, že zapomněli, že jsou mladí a že to není jako Boomers a Xers, kteří v první práci mimo školu vyklouzli z průvodu shakespearovské prózy. Textování dostává hodně viny. Studie Bentley University však ukázala, že více než polovina tisíciletí raději osobně mluví se spolupracovníkem a pouze 14% si zvolilo jako preferovanou metodu komunikace textové zprávy. Dále studie IMB ukázala, že když se učí nové pracovní dovednosti, tisíciletí obrovsky preferují přímý kontakt s digitálními formáty.

Mýtus č. 4 - tisíciletí potřebují trvalé potvrzení

To už není fotbal mládí a milovníci to vědí. Ano, hledají zpětnou vazbu na to, co dělají, ale to je spíše na to, aby zajistily, že mohou pracovat efektivně a dělají úkoly pouze jednou, než je potřeba "nejsilnějšího pokusu". cena. Možná se s nimi budete muset setkat víc než jednou za rok, ale nevypadá to, že byste museli vyjít z vaší cesty k tomu, abyste řekl i hezké věci.

Mýtus č. 5 - tisíciletí nedělají hodnotu

Ano, tato generace vyrostla s mudrcem šalvěje Christophera Wallacea,. může vést k problémům. Ale to neznamená, že nepatří jako peníze. To je skoro jako když říkáš, že nemáš rád čokoládu. A průzkum společnosti Fast Company ukázal, že - více než jakákoli jiná generace - tisíciletí hodnotí kompenzace v zaměstnání nad bezpečností zaměstnání.

Mýtus č. 6 - tisíciletí pracovníci přicházejí levné

č. BAD tisíciletí pracovníci jsou levné. Tato generace má ve skutečnosti větší přístup k informacím o tom, co stojí za to, a oni to vědí. Viz Mýtus č. 2 o tom, proč ty dobré nešetří vaše podnikatelské peníze. Navzdory více-boční organizační struktuře korporátní Ameriky se ukázalo, že 41% tisíciletí věří, že zaměstnanci by měli dělat to, co jim manažer řekne, a to i v případě,. Nevíme proč, ve srovnání s 30% Boomers a Xers.

Mýty # 8 - Tisíceletí jsou Obsessed sociálními médii

Stejná studie IBM zjistila, že tisíciletí, více než Baby Boomers nebo Xers,. pracovní / osobní linka na platformách sociálních médií . A další studie od firmy Fast Company ukázala, že téměř polovina tisíciletí drží jejich "reálné". a téměř jedna pětina uvedla, že jejich sociální média vůbec neodrážejí.

Mýty č. 9 - tisíciletí jsou Lazy

Tisíceletí nedisponují pracovní etikou. Nedostávají etiku, aby vykonávali práci, kterou považují za nudnou. Generace, která je neustále vystavována kreativitě, není přesně kousavá na bit, aby zadávala údaje. Dále hledají nejrychlejší a nejúčinnější způsob dokončení úkolu a nebudou vás prosit o další práci. Je to ta rovnováha práce / života, kterou hledají, a jakmile je práce dokončena, tak jsou i oni.

Při vedení vašeho malého podniku je důležité mít na paměti, že tisíciletí jsou vůdci zítřka a do roku 2025 představují asi 75% pracovní síly. Tím, že vyzkouší tyto 9 běžných mýtů o. tisíciletí, posílíte své mladší zaměstnance a zároveň nastavíte své podnikání na úspěch po mnoho dalších let.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
.
1 week ago