Back to Question Center
0

Omnichannel Maloobchod: Jak kombinovat fyzické a online nakupování

1 answers:
.
.
.
- accounting firm software. Omnichannel Retailing Combine Physical Online Shopping

Maloobchodní svět se mění. Okno nakupování znamenalo, že fyzicky půjdete do nákupního centra nebo nákupního centra, procházíte se a díváte se na věci, které jsme chtěli. Okna, na které se podíváme, jsou nyní na našich telefonech, tabletech a obrazovkách počítače. Díky dnešní technologii rostoucí maloobchodní online nakupování rostou mnohem rychleji než tradiční nákupy v prodejnách cihel a malty.

Spotřebitelé dnes očekávají, že informace budou snadno přístupné na dosah ruky. To je místo, kde se objevuje všudypřítomný maloobchodní marketing a nakupování, což vytváří bezproblémové digitální a fyzické nakupování. Spotřebitelé a značky se proto mohou kdykoli připojit, což usnadní podnikům, aby prosazovali prodej a zákazníci nakupovali.

Zde jsou tři způsoby, jak si maloobchodní maloobchod může pomoci vašemu podnikání oslovit více zákazníků:

Nejlepší z obou světů

. pochybnosti, že on-line nákupní kanály převezmou v budoucnu. Ale prozatím jsou fyzické obchody stále nejlepší volbou pro spotřebitele. Díky všestrannému maloobchodu mohou podniky a spotřebitelé mít to nejlepší z obou světů.

Nevhodnost pro zákazníky nakupovat v prodejnách cihel a malty je, že vyžaduje, aby fyzicky chodili do obchodu, rozhlédli se a rozhodovali o nákupu. Nepohodlí nákupu online je čekat na výrobu a přepravu. S maloobchodním maloobchodním prodejem se mohou stát dvěma. Zákazníci mají možnost hladce procházet on-line trhy, porovnávat ceny a produkty, aniž by někdy museli opustit svůj domov, a dokonce se rozhodli pro vyzdvižení svého nákupu v obchodě, přeskočení dlouhých linek.

S přístupem k širším výběrech produktů, více příležitostem ke slevám a vícenásobným možnostem vyzdvihnutí nebo doručení, mají všichni zákazníci tendenci utrácet více peněz než běžní zákazníci.

Zákaznický servis na vyžádání

V minulosti, kdy zákazníci museli s někým mluvit o problému s jejich koupě nebo o produktu,. k cestě do obchodního domu, kde mluvíte se zástupcem zákaznického servisu. Nyní mohou zákazníci jednoduše navštívit stránky obchodu, kde bude obecně obsahovat sekci Často kladené dotazy nebo možnost chatovat online se zástupcem.

Prostřednictvím inteligentních zařízení a aplikací v oblasti služeb mohou obchodní partneři a zástupci zákaznického servisu okamžitě přistupovat k nákupnímu profilu zákazníka. Díky schopnosti vidět zákaznické nákupní preference a nákupní historii dává prodej nebo zákaznický servis výhodu při nabízení nových výrobků nebo služeb.

Přidání hodnoty do nákupní zkušenosti

Jedním z nejdůležitějších a nejvýhodnějších aspektů maloobchodního maloobchodního prodeje je přidaná hodnota pro zkušenosti zákazníků. Hluboce do srdce preferencí a činností spotřebitelů a bezproblémové reagování na ně vytváří pro zákazníky silnější a dlouhodobější zkušenosti.

Omnichannel maloobchod, pokud je proveden správně, poskytuje spotřebitelům konzistentní značku na všech platformách - webové stránky, mobilní stránky , profily sociálních médií . na všech zařízeních, jako jsou smartphony, tablety, počítače a kiosky v obchodech. Tato zkušenost může zahrnovat personalizované zprávy a propagační akce, které jsou tlačeny na zákaznické mobilní a inteligentní zařízení nebo na internetový obchod nesoucí stejný inventář jako fyzický obchod.

Podniky by měly využít maloobchodního maloobchodního prodeje , aby posílily své dluhopisy se zákazníky. To již není o tom, co společnost chce;. to je to, co chce spotřebitel. Omnichannel maloobchodní prodej je začátek poskytovat právě to. Je známá pro pokrytí osobních a podnikových financí a dluhových řešení. Propojte se s Cecillia na Twitteru .

.
.
1 week ago