Back to Question Center
0

Čas Tipy pro zvýšení produktivity malých firem

1 answers:
.
.
. Small Business Productivity

Jako majitel malé firmy je položka č. 1 na vašem seznamu přání nejvíce dnů pravděpodobně další hodinu nebo dvě za den - computer repair winfield san jose. Ale odborníci říkají, že aktivně se rozhodujete a řídíte, jakým způsobem strávíte svůj čas, rozšiřovat své dny způsobem, který jste si nepředstavovali.

Již víte, že majitelé malých podniků mají některé jedinečné výzvy, pokud jde o trávení času na správných věcech v práci - věci, které přinesou maximální návratnost. Přírodou, mnozí majitelé malých firem oceňují nezávislost a mají rád praktickou povahu toho, že nosí mnoho nebo všechny klobouky. Pár, kteří s neúnavnými požadavky a množstvím detailů malí podnikatelé čelí den ve dne. Většina se pohybuje rychlostí blesku, od jednání se zákazníky a prodejci až po řešení problémů týkajících se přínosů, aby se dělali s temperamentní kopírkou a zpět.

Cítíte, že nemáte žádnou kontrolu nad svým časem: Nemusíte reagovat na každý problém, který se objeví?. Ve skutečnosti máte větší kontrolu, než si myslíte. A když je vaší úlohou být reagovat, je obvykle více než jeden způsob, jak reagovat. Business Edge na fedexu. com nabízí kroky, které můžete podniknout k řízení "nejcennějšího majetku" - času, jehož nedostatek je největší překážkou. "

Chcete-li dělat více za méně času, uveďte podrobné seznamy všech úkolů, dokonce i čas strávený plánováním a rozhodováním. Proveďte důkladnou analýzu toho, kolik času přidělíte různým úkolům tím, že budete vést záznamy. Uvidíte vzory, které se objevují v oblastech, kde byste měli delegovat nebo outsourcing - nebo zcela eliminovat. (Budete muset překonat představu, že jen ty můžete dělat tyto úkoly!) A ačkoli alespoň část vašeho dne je nevyhnutelně věnována vypálení požárů, můžete zvýšit svou produktivitu budováním každodenní rutiny a zůstat tak blízko. je to možné. A nejen to, budete schopni znovu využít část svého času k růstu, generování příjmů a dokonce k dosažení lepší rovnováhy mezi pracovním a soukromým životem.

Obchodní trenér Wendy Hearn varuje před Top 10 časových pustin . Z nedostatku zaměření a organizace na přerušení e-mailu, tyto časové odpadky se mohou proplétat na vás a jíst pryč v den, než si uvědomíte. A my všichni je děláme!. Obnovte kontrolu tím, že si nejprve uvědomíte a vytvoříte seznam vlastních časových odpadů. Pochopte, že přílišné plynutí času může znamenat, že se vyhýbáte těžším a důležitějším úkolům. Přestože je jednodušší reagovat bezmyšlenkově na řetězec e-mailů, než do vašich finančních výkazů, koncem dne bude účetní výkaz stále ještě čekat a budete za tím mnohem dál.

Nyní, když jste na roli řízení času, budete také chtít zkontrolovat, co forbes. com říká, že jsou 7 návyků velkých majitelů malých podniků . Ty musí dělat více s tím, jak efektivní majitelé malých podniků investují svůj čas kvalitativně, aby zlepšili produktivitu a výkonnost. Pravděpodobně je znáte, ale ne praktikujete je. A možná jste je nespojili s vlastní produktivitou. Tento seznam obsahuje věci, jako je péče o sebe a ochranu vašeho života mimo vaše podnikání. Stimulace zájmů, stejně jako mozkové a fyzické zdraví, článek říká, vás činí dynamičtějším obchodním lídrem. Zaokrouhlení návyků: Vytváření vztahů, udržování organizace a rozhodování pomůže zvýšit výkon vašeho podniku.Obrázek s laskavým svolením twobee / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
1 week ago