Back to Question Center
0

Jak sdělovat vaší společnosti pracovníkům

1 answers:
.
.
. apple computer repair san jose ca.432&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131605846310000000" alt="How Communicate Your Company's Vision Employees">

Potřebou úspěchu je vize cílů a budoucího směru malého podniku.

.

Zatímco vy jako majitel malé firmy můžete pochopit vše o vaší vizi do budoucna, pokud máte zaměstnance, musí se také přihlásit. Jinak je velmi nepravděpodobné, že bude někdy dosaženo. Zde je několik tipů, které vám pomohou vytvořit vaši vášeň, aby si to váš tým uvědomil.

.

Komunikujte!

.

Jako majitel malé firmy nastavíte tón pro své zaměstnance. Takže je na vás, abyste je nadchli nad směrem společnosti. Abyste tak učinili, musíte pochopit, jak jsou vaši zaměstnanci v podnikání. Na základě úrovně angažovanosti byste pak měli sdělit důvody pro vizi a podrobně popisovat kroky k jejich dosažení.

.

Ujistěte se, že každá úroveň zaměstnance hraje roli při dosahování vaší představy nebo riskujete odpojení od těch, kteří jsou vynecháni. Při diskusi o vizi společnosti a motivacích, které stojí za ní, se ujistěte, že to děláte z vizuálního hlediska, takže je snadné pochopit. Opakujte to často a na různých místech, jako jsou týmové setkání, setkání s klíčovými zaměstnanci, e-maily, informační bulletiny, interní sociální média a pracovní společenské události.

.

Nejdůležitější je, aby zaměstnanci měli počáteční podrobnou výzvu k dosažení vašich cílů. Pokud prostě prostě hovoříte o svých cílech ve vysokých úrovních, aniž byste vysvětlili roli, kterou mají vaši zaměstnanci k dosažení, nebudou mít k této vizi vůbec žádnou souvislost a bude téměř nemožné, aby se o nich dostali.

.

Poslouchejte tvůj tým

.

Zatímco komunikace vašeho vidění je kritickým prvním krokem, musíte si dát čas poslechnout své zaměstnance krátce poté, co to vysvětlíte. Velké množství výzkumů ukázalo, že většina lidí reaguje pozitivně na to, že je s nimi zacházeno s respektem a bude pracovat mnohem tvrději, pokud mají pocit, že mají vstup do budoucího směru společnosti. Stačí, když posloucháte, můžete také získat jinou perspektivu, abyste zjistili, zda je vaše vize a časový plán pro dosažení cílů realistický.

.

Jak komunikovat, tak naslouchat svým zaměstnancům nemůže být jednorázová událost. Musíte zůstat na vrcholu toho, jak jde plán a jakékoliv překážky, které zaměstnanci zažívají. Je mnohem snazší vyřešit problém v počátečních fázích, než dlouho čekat mezi schůzkami a pak zjistit o problému.

.

Stanovení dlouhodobých a krátkodobých cílů

.

Plně realizovaná vize může trvat několik let, než si uvědomíte podnik. Takže budete muset poskytnout dlouhodobé i krátkodobé měřítka, které váš tým dosáhne. Tyto cíle mohou mít různé formy, včetně překročení čtvrtletních prodejních cílů, dokončení projektů před uplynutím lhůty nebo jiných cílů týkajících se vašeho podnikání.

.

Protože se váš tým usiluje o dosažení měřítek, ujistěte se, že vědí, jak to dělají. Může být velmi motivující vědět, že jste blízko k dosažení obtížného cíle a že jen jeden krok může inspirovat váš tým k větší práci, aby se dosáhlo.

.

Značka znáte

.

Pokud chcete, aby váš tým byl tak motivovaný, jako jste vy, o vaší obchodní vizi, musíte vést. Je důležité, abyste co nejvíce umožnili svým zaměstnancům dosáhnout svých cílů, jako je například poskytnutí správných nástrojů pro provádění úkolů.

.

Zatímco nechcete dělat mikromanajaci nebo zasahovat do schopnosti zaměstnanců vykonávat svou práci, pokud váš tým ví, že jste ochotni v průběhu krize sundat rukávy a pracovat s nimi, získáte mnoho respektu,. což motivuje zaměstnance neomezenými způsoby.

.

Oslavte!

.

Je velmi motivující, aby zaměstnanci věděli, že jejich úsilí je ceněno.

.
.
. Erica Stone
.
.

Erica je veterán novinář a redaktor, jehož zkušenost zahrnuje Dow Jones Newswires a Associated Press. Napsala řadu témat od sportu až po složité finanční otázky.

.
1 week ago