Back to Question Center
0

Top 3 způsoby, jak rychle zlepšit své dovednosti v oblasti vedení

1 answers:
.
.
. rent computers for business.534&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131605844490000000" alt="Top 3 Ways to Quickly Improve Your Leadership Skills">

Vedení malého podniku je složitá práce a je pochybné, že se někdo narodí se všemi potřebnými dovednostmi, aby byl úspěšný.

.

To znamená, že se můžete naučit být vedoucím špičkovým vedoucím, ale vyžaduje spoustu práce a času, abyste si tyto lekce vybrali. Ale existují i ​​způsoby, jak zlepšit své vedoucí schopnosti právě teď. Zde jsou tři způsoby, jak se stát vůdcem, kterému jste chtěl být.

.

Vyhodnoťte své dovednosti

.

Buďte připraveni posoudit své vedoucí schopnosti. I když může být těžké vidět vaše chyby, neexistuje jiný způsob, jak se zlepšit, pokud nechápete své slabosti.

.

Pokud máte potíže s začátkem, mnoho organizací nabízí kvízy online, které hodnotí vaše schopnosti. Mezi nimi je bezplatná zkrácená osmiminutová zkouška Harvard Business School, která vám poskytne počáteční pocit vašich vedoucích dovedností a srovnání s vašimi vrstevníky. Zde se můžete zaregistrovat k testu .

.

Po provedení online testu budete mít co dělat, ale skutečné hodnocení vyžaduje vstup od ostatních. Nejlepší hodnocení zahrnuje vaše názory spolu s názory bývalých šéfů, vašich zaměstnanců, kolegů a dalších, s nimiž jste v průběhu let pracovali.

.

Abyste získali zpětnou vazbu od svých vrstevníků a ostatních, pošlete stručný e-mail, který vysvětluje, že máte zájem o zlepšení svých vedoucích dovedností a oceníte upřímnou zpětnou vazbu. Zde jsou některé oblasti, které můžete požádat lidi, aby vás hodili z 1-10.

.
  • Vedení
  • .
  • Komunikace a mezilidské vztahy
  • .
  • Organizace
  • .
  • Kreativita
  • .

Při obdržení zpětné vazby nezapomeňte zaslat poděkování za to, že vám pomůžete. Jakmile zkontrolujete odpovědi, zjistěte, jak gelují s vaší vlastní perspektivou. Měli byste začít pracovat na tom, abyste se stali lepšími vůdci.

.

Komunikujte více!.

.

Komunikujte s celým svým personálem. Můžete začít s týdenními schůzkami tohoto týdne. Poté se ujistěte, že jste zahrnovali i individuální konverzace, zkuste spouštět on-line informační bulletin a další způsoby, jak můžete přijít. Nezapomeňte mít obousměrný rozhovor, ne monolog. To znamená, že musíte mluvit a opravdu poslouchat, co lidé říkají. Studie po studiu ukázala, že lidé chtějí pracovat tam, kde se s nimi zachází spravedlivě a jsou hodnoceny názory.

.

Dobrý vůdce vytváří atmosféru, v níž se zaměstnanci nebaví poskytovat špatné zprávy, jako například nesplnění prodejních cílů za čtvrtletí. Je lepší poznat dříve než později, abyste mohli rychle podniknout kroky k vylepšení situace. Pokud se však zaměstnanci obávají o vaši emocionální reakci, mohou se snažit, aby se vyhnuli tomu, že budou doručovat špatné zprávy. Přestože může být velmi obtížné ovládat vaše emoce, skutečný vůdce ví, jak na pracovišti nechat pocity převzít.

.

Udržujte učení

.

Váš čas a peníze jsou omezeny jako majitel malé firmy. Musíte však udělat prioritu, abyste zvýšili své vedoucí schopnosti. Nové teorie a metodologie se vždy objevují, takže je třeba udržet si aktuální informace, abyste se ujistili, že se vyvíjejí. Zatímco byste měli mít na paměti, že si můžete přečíst nejnovější knihy a články o tématu, pomůže vám to mimořádně navštěvovat odborné semináře a další akce.

.

Existuje spousta kvalitních online kurzů. Zde jsou některé z nejlepších bezplatných online kurzů, které můžete vzít na vlastní rozvrh:

.
  • Leadership úrovně 5 : Tento hodinový kurz poskytuje přehled o tom, jak se stát vedoucím úrovní 5 a je založen na programu Entarbor SPARK Entrepreneurial Boot Camp. Koncept vytvořil obchodník Jim Collins a je založen na myšlence, že lidé, kteří vedou s osobní pokorou a profesionalitou, dosáhnou vynikajících výsledků. Můžete se dozvědět o nejnovějších teoriích a koncepcích ve vedení.
  • .

Alison. com je webová stránka, která nabízí bezplatné kurzy zaměřené na podnikatele. Existuje mnoho kurzů vedení, včetně "Leadership Skills in Business. ".

.
.
. Erica Stone
.
.

Erica je veterán novinář a redaktor, jehož zkušenost zahrnuje Dow Jones Newswires a Associated Press. Napsala řadu témat od sportu až po složité finanční otázky.

.
1 week ago