Back to Question Center
0

Pět vlastností účinných vedoucích malých podniků

1 answers:
.
.
. computer monitor repair san jose ca.49019607843137253,0.596&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575734430000000" alt="Five Traits Effective Small Business Leaders">

Podívejte se rychle na seznam nejlepších bestsellerů a uvidíte nejméně tři knihy s názvy jako "Poslední kniha, která musí být napsána na vedoucí pozici v podnikání. "Často následuje" Poslední kniha, která se musí psát o podnikatelském vedení, svazek 2 "s přidruženým třídenním seminářem.

.

Učení, jak být obchodním lídrem, se stalo velkým obchodem pro sebe. Ale opravdu to není tak složité. Zbavte si hrst klíčových rysů a ušetříte si stovky dolarů na knihy knih a tisíce hodin jejich čtení. Zde je pět znaků, které musíte absolutně být efektivní obchodní vůdce.

.

Inovace a adaptabilita

.

Mohou se zdát jako výrazy, které nejsou ve skutečnosti stejný atribut. Ale lidé, kteří jsou inovační, chápou, jak se mění trhy a produkty, a hledají způsoby, jak řešit nové potřeby. A to znamená, že máte flexibilitu k tomu, abyste v rámci svého podnikání.

.

Lidé, kteří vidí rozsáhlé řešení běžných potřeb, jsou, pokud nic jiného, ​​ti, kteří mají představu o vytvoření podniku, který by mohl vzlétnout. Ale schopnost vidět nedostatky na současném trhu nestačí. Velcí obchodní představitelé vidí, jak se svět mění a zůstanou o krok napřed. Vaše podnikání může dělat fantastické počty, ale za rok může být technologie, konkurence a poptávka na trhu zcela odlišné. A schopnost být flexibilní a vidět, jak by se vaše podnikání mohlo zásadně měnit - spíše než odpočinek na úspěchu - určí, jak dlouho budete trvat do budoucnosti.

.

Lidé dovednosti

.

Stará klišé "není to, co víte, to je to, co víte", je to klišé z nějakého důvodu: je to bolestně pravda. Vztahy jsou základním kamenem jakéhokoli odvětví a pokud jste jako obchodní vůdce nemáte schopnost přilákat lidi k sobě, bude to ještě těžší přilákat je k vašemu podnikání. To neznamená, že musíte být v každé schůzi a setkání v síti kompetentní, ale to znamená, že musíte být někým, s kým lidé rádi mluví.

.

Ale být dobré s lidmi znamená víc než jen malé rozhovory u koktejlů. Schopnost vytvářet vztahy vyžaduje úsilí trávit čas a pomáhat lidem, kteří vám vůbec nemají prospěch.

.

Lidské dovednosti také znamenají vědět, kdy zmlknout a kdy nechat lidi špatně. Existují lidé v podnikání, kteří jsou přesvědčeni, že vše vědí o všem a nikdy vám nebudou moci říkat. A rád, nebo ne, budete někdy potřebovat ty lidi. Dobrý obchodní vůdce ví, kdy nechat ty lidi mluvit - možná nesprávně - a nechat svět vyřešit, kdo má pravdu. Velké ego nikdy nechtěl říkat, že se mýlí, a ty jsi nekonečně více rád, když je necháš jít dál a dělat to.

.

Poslech

.

Schopnost komunikovat je zásadní pro to, aby byla vedoucím podnikatelem;. pravděpodobně byste neměli své podnikání od země, pokud byste nedokázali alespoň prokázat, proč to byl dobrý nápad. Ale důležitější než schopnost ukázat jiným lidem to, co víte, je schopnost absorbovat informace od ostatních.

.

Být dobrým posluchačem je velmi podceňovaná dovednost. Vedoucí pracovníci, zejména v podnikání, jsou náchylní k tomu, že hodně mluví a čekají na další lidi, aby dokončili rozhovor, aby mohli pokračovat. Mnohokrát však vaši zaměstnanci, kolegové, rodinní příslušníci a majitelé obchodních společností mají skvělý přehled o tom, jak zlepšit vaše podnikání, a věnovat se časům k tomu, abyste se zeptali na otázky a učíte se vám budou jen lépe.

.

Nestačí jen poslouchat lidi, kteří vnímají, že mají prospěch. Když se zaměstnanci cítí posloucháni, pracují s větší motivací. V nejhorším případě je budete cítit jako součást procesu. V nejlepším případě získáte nějakou perspektivu, kterou jste neměli.

.

Nos pro talent

.

David Ogilvy - slavný reklamní muž - jednou řekl: "Pokud někdo najde člověka, který je lepší než vy, najme ho. "A tato schopnost poznat lidi, kteří hodlají udělat vaši firmu lépe, je jedním z nejdůležitějších vlastností vedoucího malého podniku. Vzhledem k tomu, že delegace je tak důležitou součástí vedení na této úrovni, má právo na to, aby lidé na delegování měli zásadní vliv na váš úspěch.

.

To také znamená vědět, kde najít talent. Steve Jobs přednášel přednášku o univerzitních kampusech po celé zemi, aby našel jasné, up-and-coming hvězdy, které přinese Apple. A přestože jste možná nemusíte být vyhledávaným hostujícím mluvčím, mít smysl pro to, kde najít nejlepší lidi pro vaše odvětví, je neocenitelná dovednost.

.

Kromě vědění, kde najdete talenty, musíte také vědět, jaké talenty nejlépe doplňují vaše. To znamená znát vaše slabosti. Pokud nejste podrobná osoba, najděte talent, který je velký do detailu. Pokud děláte čísla, ale nemůžete mluvit veřejně, najděte někoho, kdo je dynamickým veřejným mluvčím. Chytré pronájmy znamenají chytré pronájmy pro VÁS, nikoliv obecně. Takže nejvhodnější kandidát nemusí být nejlepší a uznává, že to je umění i dovednost.

.

Vášeň

.

Ano, je to oko-vražedně nadměrně užívaný termín;. všudypřítomné slovo žadatelé o zaměstnání hodit kolem jako "týmový hráč" a "cíl-orientovaný. "V této situaci však zahrnuje několik vlastností, které jsou klíčové pro vedení malých podniků. Za prvé, musíte mít svou lásku bez ohledu na to, co dělá vaše podnikání. Takže pokud nenajdete fascinující svět komerčních nemovitostí, ale jen se dostanete do něho, abyste vydělali pár dolarů, selžete. Vaša apatie bude zářit a budete přitahovat stejně zaměstnance žoldnéřů.

.

Musíte mít také intenzivní zaměření na vaše podnikání, někdy na úkor jiných věcí ve vašem životě. Jediný způsob, jak mít toto zaměření je, pokud se vám to líbí. A jediný způsob, jak si užít toho, co je hodně, je vášnivý.

.

Konečně, musíte být věnováni vaší firmě, i když jiní pochybují o vašem úspěchu. Možná je to trochu iluze, ale pokud nevěříte, že vaše podnikání bude fungovat, nikdo jiný nebude. A jediný způsob, jak mít tolik víry v cokoliv, je neomylná vášeň.

.

.

Existují další rysy, které musí být velkým vůdcem?. Samozřejmě, že tam, jinak by se každý týden na seznamu bestselleru nenacházelo 15 knih, které by vás o tom všechno učil. Ale nedostatek jednoho z těchto pěti, a bude to trvat mnohem víc než čtení, aby vás prvotřídní obchodní vůdce. A pokud jste zjistili, že si myslíte, že by mohly využít zlepšení, nikdy není pozdě, abyste se zlepšili.

.

.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago