Back to Question Center
0

Dostupné on-line učení je ideální pro rušné vlastníky firem

1 answers:
.
.
. computer expert sialkot.jpg?center=0.390625,0.4775&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725770000000" alt="Online Learning for Business Owners">

Ať už vlastníte restauraci , obchod s květinářskými předměty nebo domácí potřeby, pokud jste typickým vlastníkem malé firmy, většina z toho, co jste se dozvěděli o provozování vašeho podnikání,. ze školy těžkých úderů. Zatímco zkušební a chybová studie "OJT" je jednou z nejlepších zkušeností, mnozí majitelé malých firem chtějí využít výhodnějšího formálního vzdělávání.

Ale kdo může ušetřit čas, zejména pokud kurzy nabízejí informace, které jsou převážně akademické?. Jak hodnotná je to, co majitelé podniků chtějí - a potřebují - jsou znalosti reálného světa, které mohou nyní uplatňovat ve svých vlastních firmách .. v oblastech, jako je účetnictví, plánování, rozpočtování, marketing, řízení a provoz.

V posledních letech explodovala online učení a majitelé malých podniků jsou jednou z klíčových skupin příjemců. Existují témata a formáty pro různé styly a preference učení. Tři úžasné a velmi odlišné on-line alternativy jsou zkoumány níže.

Jeden majitel malé firmy našel perfektní řešení a sdílel své zkušenosti na začátku letošního roku. Jste blog šéfa na nytimes. com.

Paul Downs, který založil Paul Downs Cabinetmakers, náhodou narazil na Coursera , on-line vzdělávací podnik, který nabízí bezplatné kurzy v široké škále předmětů, včetně podnikání,. jim. S odkazem na sebe jako "společnost sociálního podnikání", Coursera v současné době spolupracuje s 62 hlavními univerzitami, aby poskytovala kurzy vyučované nejvyššími profesory.

Downs našel kurz nazvaný Úvod do operačního managementu. Běh jeho podnikání ho hodně naučil, ale věděl, že potřebuje vědět více o přidělení zdrojů - lidí, prostoru, strojů - , aby udržoval výrobu v továrním prostředí.

Downs nejen rozšířil své znalosti během šesti týdnů (video přednášky, domácí úkoly a diskusní fórum), ale také sdílel některé přednášky se svými zaměstnanci. Downs popisuje průběh a zejména video formát, který je perfektně vhodný pro rušné lidi.

Jiní vlastníci firem přísahou v online vzdělávacích nástrojích nabízených Harvard Business Review (HBR). Nedovolte, aby vás jméno vyděsilo: Typy informací, které HBR poskytuje, nejsou určeny jen pro firemní manažery. Majitelé podniků, kteří je vzorkovali, tvrdí, že on-line semináře a výukové programy jsou také zaměřeny na ty, které provozují malé podniky a nosí všechny klobouky. Příklady: Harvard ManageMentor ® nabízí 44 modulů pro kritické problémy s řízením a pomůže vám budovat, rozšiřovat nebo osvěžit své dovednosti. A můžete zkusit dynamické simulované učení o tématech od tvorby cen, marketingu až po pracovní kapitál a řízení růstu.

V závislosti na vašich potřebách Národní federace nezávislých podniků (NFIB) nabízí zdroje a články pro další vzdělávání pro majitele podniků, kteří chtějí ". průmyslové trendy. "Z daní a zdravotní péče až po propojení do sítě a rovnováhu mezi pracovním a soukromým životem, NFIB pokrývá celou řadu relevantních témat a nasměruje vás tím správným směrem.Obrázek s laskavým svolením kangshutters / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +

1 week ago