Back to Question Center
0

Třepe se za studena a začněte připravovat firmu na jaro!

1 answers:
.
.
- rehvivahetus ee. Preparing Business for Spring

Bylo to hrubé zima pro mnohé, které ještě neskončilo. Kdo se může bránit myšlenkám na to, aby se dům vyspálil, dělal všechny ty odkládací projekty a dostal se ven?
Majitelé podniků se neliší. Záblesky jara přinášejí myšlenky na to, jak se věci dělají!. Ale změna ročních období neznamená pouze narcisy a teplé počasí a delší dny. Zatímco zimní hraje své poslední překvapení, pro vlastníky firem to může být ten správný čas pro podnikání v jarním čištění a sprušení. Tyto projekty obecně spadají do čtyř velkých kategorií:

.
  1. Reverzní účinky zimy.
  2. .

.
  1. Osvěžení.
  2. .

.
  1. Plánování nepředvídaných událostí.
  2. .

.
  1. Nové počátky.
  2. ..


Bez ohledu na to, kde se nacházíte, vaše cihly pravděpodobně ukazují účinky minulých měsíců počasí, ať už jsou to teploty pod teplotou nuly, sníh a led, silné větry, silné deště nebo některé. kombinace. Udělejte si nějaký čas, abyste posoudili vnější část budovy a okolní oblast pro tyčinky, listy a další úlomky a vše, co je prasklé nebo zlomené, včetně chodníků. Je ještě trochu brzy začít opravovat, ale můžete si vytvořit seznam a začít se oblékat dodavatele, aby udělali práci, pokud potřebujete. A když se na to podíváte, zkontrolujte vaše značení, střechu, okna a váš vchod, abyste se ujistili, že je vše neporušené.

Nezapomeňte na parkoviště, pokud máte. Na severu, na středozápadě a na východě to byla velká zima pro výmoly!. Nechte je co nejdříve vyřešit, abyste se vyhnuli obtěžování zákazníků.


Existují příležitosti venku i uvnitř pro sprucing nahoru. Potřebujete přebarvit?. Opravit?. Znovu uspořádat?. Jak budete mít vaši zákazníci pocit, že jaro prasklo, když přistupují k vašemu podnikání nebo chodí po dveřích?. Pokud máte zobrazovací okna, přidejte v letošním roce něco extra na oko. Ditto pro displeje uvnitř. A co spojování sil s jinými malými podniky v blízkosti?. Můžete nabídnout společně jednu velkou jarní reklamu?. Výlet?. Osvěžení může znamenat nejen zvrácení vašeho životního prostředí, ale i přijetí nové perspektivy.


Jedná se o důležitou součást vašeho jarního kontrolního seznamu: Ujistěte se, že vaše plány připravenosti na katastrofy jsou aktualizovány a jsou v pořádku, což zahrnuje kontinuitu provozu. Pokud neuděláte nic jiného, ​​jděte na preparemybusiness. org , který nabízí Small Business Administration (SBA). Každý měsíc připravuje společnost My Business připravené bezplatné kurzy webinar v oblasti kontinuity provozu a plánování obnovy po havárii. Webové semináře zahrnují vše, co je třeba vzít v úvahu a zahrnout do svého psaného žijícího plánu, od komunikace až po počasí (včetně hurikánů) zaměstnancům. Jeden majitel podnikání v kritickém bodě může přehlédnout: sdílení plánu se všemi ostatními v podnikání a přiřazení jednotlivých odpovědností za uvedení do praxe, pokud budete muset.

Na souvisejícím upozornění si vyžádejte pojistné podmínky a přečtěte je. Ve skutečnosti, pokud jste je nepřešla s pojišťovací agentkou, naplánujte schůzku. Prohlédněte si pokrytí a v případě potřeby jej upravte. Extrémní počasí a katastrofy posledních několika let způsobily změny v průmyslu.

A když se na to podíváte, udělejte seznam věcí, které by měly být zkontrolovány pro opotřebení nebo poruchu. Zde je jen několik:

.
  • Nechte klimatizaci prověřit a naladit.
  • .

.
  • Kontrola kouřových hlásičů / postřikovačů.
  • .

.
  • Zkontrolujte své osvětlení;. je to optimální pro vaše místo?
  • .

.
  • Zkontrolujte elektrické zásuvky a pojistkové skříňky. Pracovní hasicí přístroje na vhodných místech. Pokud jste přemýšleli o zavedení nového produktu nebo služby, je jaro skvělým časem, jak ho vyřadit - nebo alespoň otestovat. Pokud nemáte věrnostní program pro zákazníky, spusťte jeden nebo aktualizujte svůj stávající. Nálada každého člověka se zesvětlí jako očekávání pro dlouho očekávané jarní měsíce staví. Je na čase, abyste uvedli své nejlepší nové nápady - vaši zákazníci budou více vnímaví než kdy předtím!
   Obrázek je s laskavým svolením Serge Bertasius Photography / FreeDigitalPhotos. síťová

   .

   Jak se obvykle připravujete na změnu období?

   .
.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
1 week ago