Back to Question Center
0

Small Business Web Design - Kdo to dělá správně

1 answers:
.
.
. registrations uk.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575734450000000" alt="Small Business Web Design Examples Who’s Doing Right">

Pokud nemáte webové stránky, začnou vás o vás přemýšlet.

.

"Jaký druh podnikání nemá webové stránky?"

.

"Co se skrývají?"

.

"Proč je jediným místem, kde najdete informace o této firmě, na Facebooku s jedním příspěvkem a třemi hroznými obrázky?"

.

Nechcete, aby lidé mysleli na to, a s malou firmou, je internetová stránka nezbytná.

.

Webová stránka je nyní téměř stejně důležitá jako vitrína, a pokud provozujete online podnikání, doslovně je to váš obchod. Což znamená mít efektivní, esteticky příjemný design stránek je jedním z nejdůležitějších věcí, které můžete pro svou firmu udělat. Pronájem webdesignera je skvělá investice, ale nevyhnutelně se vás zeptat, jak chcete, aby váš web vypadal. A protože budete potřebovat nějakou inspiraci, najdete zde některé z nejlepších webových stránek pro malé firmy, které jsme našli.

.

Zeroez

.

http: // www. zerorezatlanta. com /

.

Tento vítěz webového serveru Webaward 2016 pro nejlepší malou firmu třepává společnost pro čištění koberců v Atlantě v pozoruhodně přímočarém způsobu. První věc viditelná při přistání na webu jsou jasné, viditelné ikony, které velmi jasně vysvětlují, co Zeroez dělá. Každá ikona vede k podrobné stránce, která popisuje, proč je každá úklidová služba důležitá, proces, který Zeroez používá k tomu, s rychlým videem, který demonstruje celou věc.

.

Zábavná část přichází při procházení každé stránky, kde animace navržená tak, aby napodobovala každou metodu čištění, přenáší návštěvníky během procesu, jakmile se posouvají dolů. Stránka se "čistí", když se posouvají, což dokazuje skvělou práci, kterou provádí Zeroez. Je to zábavná, jednoduchá a snadno navigovatelná stránka, která vysvětluje firmu a zároveň poskytuje potenciálním zákazníkům vizuální pomoc, proč je její služba důležitá.

.

UVE pokoje a vinárna

.

http: // www. uvelanghe. to / it /

.

Když vlastníte rustikální hostinec a degustační místnost v italském venkově, opravdu nepotřebujete víc než obrázky pro prodej svého produktu. Ale obrázky na tomto webu budou činit doslova každý, kdo navštíví, chtějí jet do Itálie a zůstat v tomto rodinném hostinci. Velké, panoramatické snímky vinohradních kopců okamžitě přivítají návštěvníky, následované stejně působivými snímky snídaní, vinárny a lázní.

.

Návrh je jednoduchý, přesto má okamžitý dojem. Jistě, stránky jsou v italštině a pokud jsou vaše jazykové dovednosti rušné, navigace může být trik. Ale za předpokladu, že cílovým trhem jsou Italové, kteří hledají víkendový pobyt, vizuální informace a zřejmé informace činí víkend zde jako zřejmou volbu.

.

Craftcoffee. com

.

https: // www. craftcoffee. com /

.

Stejně jako u nějakého zpravodajství nebo příspěvku na blogu, dobré webové stránky potřebují hák, aby se chytil, že publikum. A tato služba předplatného pro kávu založená mimo New York City okamžitě zaujme návštěvníky s odvážným tvrzením: "Vydejte lepší kávu. Zaplaťte ceny potravinářských obchodů. "No, kdo by o tom nechtěl vědět víc?"

.

V návaznosti na tuto logiku je další část (viditelná bez rolování na pracovní ploše) "Jak to funguje", takže návštěvníci mají zodpovězeno největší otázky, aniž by museli pohybovat myší. Stránky používají bezvýrazné fráze, které skutečně prodává výrobek - Čerstvou praženou kávu, pohodlně dodávanou, s garantovanou cenou. Návštěvník se prodává, aniž by musel kliknout na odkaz, a pokud jde o hákování publika a poskytnutí toho, co chtějí, je tento web dokonalým příkladem.

.

4 Řeky Udírna

.

https: // 4rsmokehouse. com /

.

Maso je vždy skvělý remíza. A s jednoduchou frází "18 let na zvládnutí. Ústředěné obrazy vyprávějí příběh restaurace a přimět návštěvníky, aby se naučili, kde mohou najít takovou lahodnost.

.

Provedení vytváří tuto informaci bolestně jednoduše objevitelnou, se záložkou "umístění", která nejen přenáší návštěvníky na stránku, která obsahuje seznam všech 4 lokalit Rivers, ale každá lokalita má také fotografii, která je s ní spojena. Horní navigace obsahuje jednoduché karty pro prohlížení menu a zjišťování o stravování, takže každý, kdo má zájem o konzumaci lesklého masa v hlavních snímcích, nemusí jít daleko, aby ho našel.

.

Upturn

.

https: // www. teamupturn. com /

.

Prodej lidí na grilovaném masa nebo na italském venkově ani nepotřebuje slova. Prodej technologických poradců pro organizace, které se zabývají hlavními sociálními problémy, je o něco složitější. Tato firma vychovala organizace od Světové banky do Sněmovny reprezentantů Spojených států o tom, jak data a technologie ovlivňují to, co dělají, a jak mohou využít tuto technologii ve svůj prospěch. Je to stále složité?

.

Stránky rozdělují nejen velké klienty, se kterými pracuje Upturn, ale jedná se jednoduše o specifikaci, jakým způsobem pomohli. Písmo je velké a čitelné, kopie je čistá a snadno pochopitelná. A pro poněkud komplikovaný koncept Upturn dělá fantastickou práci vysvětlovat sebe, aniž by musel opustit vstupní stránku.

.

Chopping Block Chicago

.

https: // www. blokovací blok. com / boot-tábory

.

S názvem jako "sekací blok" může neinformovaný návštěvník považovat tuto školu vaření za něco od steakového k výrobci nožů. Ale otázky jsou zodpovězeny od druhého návštěvníka, který položí oči na místo s navigačním barem v horní části stránky, který vysvětluje přesně to, co dělá The Chopping Block: "Třídy, Party, Shop, Drink, Boot Camp. "Téměř vše, co zní zábavně, možná ušetří část zavazadlového prostoru.

.

Zvláštní návštěva některé z těchto tabulek přináší návštěvníkům plnofarebný obraz s jednoduchým vysvětlením s jedním větou. Ať už se jedná o kurzy vaření, soukromé oslavy, týdenní intenzivní kurzy "boot camp" nebo prodávání kuchyňských potřeb online. Kombinace detailů a jednoduchosti spárovaná s vysvětlujícími fotografiemi činí toto jedno z nejlepších stránek, které jsme našli pro jednoduchou organizaci komplexních informací.

.

Hotel Andra Jiný motiv

.

http: // www. hotelandra. com /

.

Dokonce i když nemluvíte anglicky, tento boutique hotel v Seattlu vypráví celý svůj příběh, aniž by opustil vstupní stránku. Za prvé, to ukazuje polohu hotelu se západem slunce fotografie budovy jen pár bloků od Space Needle. Obrazy se pak přesouvají do uvítacího vestibulu doplněného o společné prostory na dřevěné dlažby, pak na prostorné pokoje do moderního elegantního kancelářského prostoru. Aniž byste se museli podívat na jednu recenzi, víte přesně, co od Hotelu Andra očekáváte.

.

Odkaz na telefonní číslo a rezervace nelze vynechat a první odkaz uvedený na vstupní stránce je pro fotografie. Je zřejmé, že Andra chápe, co chtějí lidé z webových stránek hotelu, dává jim to, a umožňuje návštěvníkům téměř okamžitě rozhodnout, zda se jedná o hotel, který by rádi.

.

Připojení kočky

.

http: // www. spojení. com /

.

Pokud jste kočka nebo někoho, kdo je miluje, může mít tato stránka největší e-mailovou registraci. Po navigaci na místo se na obrazovce objevuje pár děsivých koček, které se na obrazovce objevují slovy "Poslechněte si kočku - Nechtějte kočičku šílený" a povzbuzujte návštěvníky, aby se zaregistrovali do e-mailového seznamu tohoto webu. A každý, kdo zná zlé hypnotické síly kočky, vstoupí do svého e-mailu bez dalšího myšlení.

.

Tento design trik stranou, zbytek místa je tak jednoduché, sama kočka by mohla pravděpodobně na to. Cat Connection jasně zná své publikum a jak mluvit svým jazykem. A pokud jde o přitažlivost zákazníků s místem určeným speciálně pro ně, je to vynikající příklad.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago