Back to Question Center
0

SOLOMO: Značky se setkají s našimi zákazníky, kde jsou

1 answers:
.
.
. private ssl certificates.jpg?center=0.48496240601503759,0.58&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725790000000" alt="SOLOMO Brands Meet Customers">

I když si myslíte, že se nemůžete naučit ještě jednu zkratku, nezapomeňte SOLOMO!. Jako majitel malé firmy musíte udělat SOLOMO část vaší slovní zásoby a obchodních praktik - to je to, co je důležité pro vaši viditelnost a prodej.

SOLOMO je místem, kde se sociální, lokální a mobilní síť setká: Musíte být společensky, myslíte si na místní úrovni a ujistěte se, že se spojujete se svými zákazníky, kteří tráví obrovské množství času na . a jsou mobilní po celou dobu se smartphony a tabletami. A přidává místní informace k vyhledávání, které spojuje tyto tři dynamické prvky.

Odborníci tvrdí, že SOLOMO není nic jiného než revoluce - a revoluce digitální marketingové krajiny.

Tak co je tu tady zpráva?. Každá z těchto oblastí se v posledních letech rozrůstá. Nový požadavek na malé podniky je však zejména nutnost mít integrovanou strategii, která zahrnuje všechny tři špičky a zajišťuje, aby se navzájem doplňovaly. Když to uděláte, využíváte pochopení zvyků vašich zákazníků - doslova "setkáte se s nimi, kde jsou. "

Co vede intenzivněji k tomu, abys šel do SOLOMO?. Téměř 120 milionů uživatelů inteligentních telefonů, z nichž tři čtvrtiny přistupují k různým formám obsahu souvisejícím s maloobchodem na jejich smartphonovém obsahu, který jim pomohl rozhodnout se, že v loňském roce budou nakupovat téměř 160 miliard dolarů!. Neustále aktualizují a sdílejí obsah v sociálních sítích a stále častěji používají místní odbavení, aby zjistili, co je v okolí.

Zde se rozkládá SOLOMO:

SO = sociální . Jedná se o platformu, kterou potřebujete k tomu, abyste zákazníky zapojili a posílali své zprávy. Tak získávají personalizované informace a vzájemně si mluví. Mezi příklady patří Facebook, Twitter a pro firmy, obsahový marketing. Výzkum říká, že více než polovina marketingových pracovníků tvrdí, že bude Facebook jako svou první volbu pro reklamu.

LO = místní . Jak blízké / dostupné jste svým zákazníkům - ať už online nebo geograficky?. Stále více zákazníků označuje příspěvky a aktualizace sociálních médií a nahrání fotografií s jejich umístěním. Což znamená, že když zákazníkům nabízíte pobídky k odběru na Foursquare, Yelp nebo Facebook, vytváříte také bezplatnou propagaci pro vaše podnikání.

MO = mobilní . Médium, které spojuje vaši značku se zákazníky a potenciálními zákazníky, musí zahrnovat věci, jako je zajištění optimalizace webových stránek pro mobilní, mobilní a mobilní aplikace. Uživatelé zobrazují reklamy pro mobilní zařízení a nakupují jako výsledek. Ale mnozí říkají, že zatím nevidí některé své oblíbené značky v mobilu.

Navzdory možnosti, kterou společnost SOLOMO poskytuje, mnozí říkají, že podniky prostě nedělají dostatek, nebo se pohybují dostatečně rychle, aby se zapojily do svých zákazníků. Digitální mediální guru Brian Stoller je jedním z nich. Nevěřili jsme se všichni, že spotřebitelé na ně nikdo nečeká?. Pokud něco chtějí, najdou to - nicméně a kdekoli potřebují. Stoller nedávno uvedl adweek.com , že obchodníci právě nedrželi krok s spotřebiteli, že prostě přijetí nových platforem a technologií nestačí. Místo toho říká, že se musíte stát adaptivním obchodníkem tím, že nejprve potvrdíte, že vaši mobilní spotřebitelé budou vnímaví k ničemu méně než přizpůsobený a rychlý marketing. Dodáním toho říká, že znamená rychle analyzovat data, která získáváte, zjišťováním "titulku" a posunutím zprávy před tím, než se vaši zákazníci rozhodnou pokračovat.Obrázek s laskavým svolením sippakorn / FreeDigitalPhotos. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
1 week ago