Back to Question Center
0

3 tipy pro zdravý životní styl pro majitele malých firem

1 answers:
.
.
- computer expert live chat free. Healthy Lifestyle Small Business Owners

Jedním z výhod pro vlastní podnikání je to, že ji provozujete ve vlastní době. Samozřejmě, čím těžší pracujete, tím úspěšnější budete. Ale někdy životní styl majitele podniku nebo podnikatele může mít velký vliv na vaše zdraví. Není snadné najít si čas na plánování zdravých jídel nebo pravidelné cvičení po dlouhých dnech práce. Pokud žijete zdravě, nejste na seznamu priorit, můžete se ocitnout v brutálním cyklu špatných návyků a nedostatku pravidelné fyzické aktivity, která nakonec povede k únavě a zhoršujícímu se zdraví. Zvláště pro majitele malých podniků by měl být prioritou zdravý životní styl. V důsledku toho se zlepší vaše celková nálada, energetická hladina, produktivita a štěstí.

Zde jsou tři strategie, které pomáhají budovat a udržovat zdravý životní styl.

Bylo provedeno několik studií, které korelují včasné probuzení s úspěchem. Harvardský biolog Christoph Randler zjistil, že lidé, kteří se probudí brzy, mají tendenci být proaktivnější a pravděpodobnější předvídat problémy a najít efektivněji řešení. Tichý ranní čas může být vhodný čas pro uspořádání pracovního plánu pro den, týden nebo měsíc. Stanovení cílů a plánování jsou zásadní pro úspěšné podnikání. Samozřejmě může být obtížné se probudit brzy, když nejste v posteli do 1 hod. Dejte si čas na spaní a vynucujte to na sebe. Spánek v 1 hod. A probuzení v 9 hod. Je velmi odlišné od spánku v 10 hodin a probouzejících se v 6 hodin ráno. Ačkoli je množství spánku stejné, odborníci na spánek říkají, že spíše do postele a probuzení dřív pomáhá tělu lépe se vyrovnat s cirkadiánním rytmem země a nabízejí spontánnější spánek. Další výhodou, že se předčasně probudí, má čas cvičit před začátkem pracovního dne.

Cvičení na denní bázi zvýší vaši náladu a energetickou hladinu pro produktivnější pracovní den. To nutně nevyžaduje, abyste chodili do posilovny v pět hodin, aby jste vyčerpali tvrdé žehličky po dobu dvou hodin. Denní cvičení může být stejně jednoduché jako 5 minutová procházka po kanceláři každou hodinu nebo místo jízdy na oběd, pěšky nebo jízdu na kole. Tělesná výchova poskytuje měřítka pro pravidelné zasahování a vytváří páteř ve vašem každodenním životě. Je to něco, na co se vrátíte, jestli se vše zdá být špirála mimo kontrolu - což všichni vlastníci podnikání zažili alespoň jednou v životě. Denní aktivita vás udržuje fyzicky, psychicky a emocionálně zdravá.

Může být téměř nemožné být bez stresu po celou dobu, ale udržení zdravé rovnováhy je klíčem. Stres může být bránou k problémům s únavou, depresí a úzkostí. Pokud nejste schopni zvládnout stresové úrovně, můžete cestovat po velmi zničující cestě. U některých je stres chronický a trvalý. Pro ostatní to kolísá v závislosti na situacích. Majitelé a podnikatelé malých podniků jsou více náchylní k chronickému stálému stresu kvůli své oddanosti své práci a požadavkům podnikání. Když se cítíte ohromen pracovním zatížením, věnujte chvíli pochopení problému. Nesnažte se ignorovat nebo potlačovat své pocity. Místo toho se zhluboka nadechněte a snažte se relaxovat. Zamyslete se nad věcmi, které je třeba udělat, a ukažte výsledek. Zahrnuje jakoukoli formu meditace, hlubokého dýchání, vědomého dýchání nebo zvukové terapie po celý den jako každodenní praxe je velkým přínosem pro tlumení stresové reakce.

Návyky se po jednom čase nestávají zvykem. Musíte trénovat a trénovat své tělo a mysl, aby začlenil tyto tipy pro životní styl. Existuje mnoho věcí, které majitel malého podniku může udělat k lepšímu každodennímu životu, ale tyto strategie jsou skvělým výchozím bodem pro zdravý život. Je známá pro pokrytí osobních a podnikových financí a dluhových řešení. Propojte se s Cecillia na Twitteru .

.
1 week ago