Back to Question Center
0

Proč být v malých obchodech pomáhá Franšízům pomoci

1 answers:
.
.
. computer service expert.4375,0.51503759398496241&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575725830000000" alt="Helping Franchisees">

Protože dnešní konference Multi-Unit Franchise začíná v Las Vegas, jsem nadšená, že strávím příštích pár dní s franchisorem a franchisorem o jejich nejnaléhavějších finančních a obchodních záležitostech. Podle mého názoru neexistuje důležitější podnikatelský sektor než franšízové ​​a operátoři s více jednotkami jsou v srdci tohoto odvětví.

Amerika byla založena na malém podnikání. Stejné zásady minulých generací jsou stále přítomny i v dnešních franšízantů. Stejně jako majitelé podnikání minulých , mnoho současných franšízantů jsou veteráni nebo přistěhovalci - na frontě malých podniků každý den.

Proto miluji franšízy. Kolik lidí ví, že franchisové společnosti tvoří 900 000 zařízení a více než 11 milionů pracovních míst v celém státě?. Nemyslím si, že jako země věnujeme dostatečnou pozornost nebo dáváme dostatek úvěrů franšízárovi k příspěvku společnosti.

Franchiseři vám řeknou, že mají stejné problémy - věci jako peněžní tok, každodenní provoz, personální zajištění - a příležitosti jako jiné malé podniky. Ale existují i ​​situace, které jsou pro franchisy jedinečné. Velmi často dochází k významným, neplánovaným a neočekávaným nákladům, které přicházejí společně s korporátními upgrademi, jako je přidání nových panelů. To vyžaduje rychlý přístup k pracovnímu kapitálu a velmi často vyžaduje úvěr na malé podniky .

Pokud vzniknou příležitosti, obvykle v podobě možnosti koupit další jednotky, musí operátor rychle jednat nebo ztratit. Opět potřebuje značné množství kapitálu téměř okamžitě. Tradiční zdroje financování obvykle nejsou schopny splnit časový harmonogram a operátor často nemusí být způsobilý k financování. To je důvod, proč náš průmysl exploduje.

Stejně jako ostatní malé podniky, provozovatelé franchisingu potřebují kapitál na modernizaci , expanzi , nákup nových zařízení,. To je místo, kde přijdeme jako poskytovatel krátkodobých úvěrů na podnikání, stejně jako zálohy pro obchodníky. I když je naše odvětví známé jako "alternativní financování", nabízíme, že se rychle stává standardem.

Podnikatelé, provozovatelé franchisingu, se na nás stále více spoléhají a věří nám. BFS Capital investuje každý měsíc 150 až 200 podnikatelů. Pro mě je to působivé. Pomáháme obchodníkům, kteří tam pracují, každý den pracovat s malými podniky.

Chceme, aby spolupracovali s vlastníky malých podniků. Na konci dne někdy musíte půjčit peníze, abyste vydělali peníze. Mým konečným cílem je pomoci franšízantům rozvíjet své podnikání.

Jednoduchá aplikace vás začne a nebudete muset strávit příští několik týdnů shromažďováním dokumentace, obchodním plánem apod. Jakmile budete schváleni, můžete mít co nejméně finančních prostředků. jako dva pracovní dny.

Jako bývalý majitel firmy rozumím tomu, co podnikatelé každodenně procházejí. Žila jsem to a byla jsem ve stejných zákopech. Takže franšízům říkám, aby mi zavolali přímo, den nebo noc. Zvedl jsem telefon 24/7-dobře, skoro ..

Když mi zavoláte, ujistil jsem se, že přesně rozumím tomu, co se snažíte dělat. Potom budeme diskutovat o vašich nejlepších možnostech pro vaše peněžní toky a potřeby růstu. V BFS Capital chceme, co je nejlepší pro vás a pro vaši firmu.Obrázek s laskavým svolením Phaitoon / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
. Scott Kantor
.
.

Scott Kantor je ředitelem divize Business Development společnosti BFS Capital. BFS Capital je hrdý na to, že je akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte BFS na Google+ , Twitter a Facebook .

.
1 week ago