Back to Question Center
0

Průvodce ke zlepšení vašeho pracovního kapitálu prostřednictvím financování

1 answers:
.
.
- dell lease computers. Guide to Improving Your Working Capital through Financing

V životě potřebujete peníze přežít. Pro malý podnik potřebujete dostatek pracovního kapitálu na zaplacení stávajících výdajů.

.

Pracovní kapitál, který je krátkodobý majetek snížený o krátkodobé závazky, musí být pozitivní nebo vaše podnikání může mít vážné problémy. Negativní provozní kapitál je zkušenost, kterou bohužel většina malých podniků sdílí, bez ohledu na to, který sektor. Koneckonců, může docházet k zpožděním v platbách zákazníků, pomalých období, neočekávanému poklesu ekonomiky nebo mnoha dalším událostem, které vám zanechávají nedostatek hotovosti a zaplatí vám okamžité účty. Dokonce i když budete plavat v hotovosti za pár měsíců, nepomůže vám to v tuto chvíli. Ve skutečnosti je nedostatek pracovního kapitálu nejčastějším důvodem pro selhání malého podniku.

.

Zatímco se můžete pokusit o zlepšení svého pracovního kapitálu přizpůsobením vašich obchodních plánů, opětovným vyjednáváním s věřiteli nebo snahou přimět zákazníky, aby platili včas, nemusí to stačit. Možná budete muset zvážit získání financování. Naštěstí existuje spousta možností, ale musíte se podívat do hloubky rozhodnutí, abyste zjistili nejlepší řešení pro vaši situaci.

.

První krok

.

Před rozhodnutím o financování musíte přesně vědět, kolik bude vaše podnikání vyžadovat a kolik si můžete dovolit zaplatit. Měli byste určit výši schodku mezi zaplacením měsíčních účtů a disponibilní hotovostí. Je také důležité být realistické o vašem růstovém potenciálu a pokud budete mít dostatek peněz navíc, abyste mohli platit měsíční účty a půjčku.

.

Rozhodnutí, rozhodnutí

.

Existuje mnoho možností financování. Mezi nejběžnější patří banky a alternativní finanční společnosti.

.

Nejvýznamnější banky, které obecně účtují nižší úrokové sazby, se zdráhají poskytovat krátkodobé úvěry, zejména pro menší částky. Je pro ně výhodnější mít větší úvěry po delší dobu. To je jeden z hlavních důvodů, proč banka přijala míru přijetí cca 20% u úvěrů na malé podniky. Požadavky navíc jsou velmi přísné, včetně hvězdných kreditních bodů a dokumentace po dobu nejméně tří let. Banky mohou být docela konkrétní, pokud jde o odvětví, která půjčují, tolik se považují za příliš riskantní, jako jsou restaurace. Úvěrový proces může být také poměrně zdlouhavý.

.

V posledních letech se rozvinuly alternativní finanční společnosti kvůli obtížím při získávání bankovních úvěrů. Tito věřitelé mají více flexibilních požadavků na kreditní skóre a mají zájem pracovat s malými podniky ve všech typech průmyslu na krátkodobé úvěry a jiné druhy financování, jako jsou zálohy na peněžní prostředky obchodníka. Nevýhodou pro alternativní věřitele je to, že úrokové sazby jsou vyšší než banky, takže je třeba vzít v úvahu, že při stanovení výše úvěru.

.

Vzhledem k šíření alternativních věřitelů musíte být opatrní, abyste získali půjčku od opatrného věřitele. Společnost BFS Capital , která podniká již 15 let, má od společnosti Better Business Bureau (BBB) ​​rating A +.

.

Postup při podávání žádostí o BFS Capital a další alternativní poskytovatele úvěrů je poměrně snadný ve srovnání s bankami z hlediska papírování a dokumentace. Po schválení může majitel firmy získat finanční prostředky za pouhých dva dny.

.

Společnost BFS Capital a jiní poskytovatelé alternativních půjček umožňují majitelům podniků flexibilitu využívat úvěrové peníze co nejlépe pro své podnikání, na rozdíl od bank, které vyžadují rozsáhlou dokumentaci o tom, jakým způsobem budou prostředky využívány.

.

Zálohy na hotovostní obchody , které jsou k dispozici od společnosti BFS Capital, využívají budoucí prodej denních kreditních karet pro provozní kapitál. Vzhledem k tomu, že peníze jsou každý den vybírány z prodeje kreditní kartou, nezdá se to jako obtížné, zvláště když se objemy prodeje zvyšují.

.
.
. Erica Stone
.
.

Erica je veterán novinář a redaktor, jehož zkušenost zahrnuje Dow Jones Newswires a Associated Press. Napsala řadu témat od sportu až po složité finanční otázky.

.
1 week ago