Back to Question Center
0

Co je lepší než fantasy fotbal?

1 answers:
.
.
. Fantasy Football For Charity

Ahhh, fotbalová sezóna - can you rent a computer. Slavný čas roku, kdy můžete strávit hodiny na konci, sedící před televizí, křičet a křičet jako blázen, jak váš soupeř hodí další zastavení (dívám se na vás, Eli!), Nebo jako vaše rivalové kicker nehty. 36-yard pole branky v prodloužení ozdobit poslední místo playoff.

A na chvíli jen stačí sledovat skvělou fotbalovou hru a fandění pro váš tým stačilo uspokojit i ty nejvíce vášnivé fanoušky. Ale nakonec Fantasy Football vstoupil do hry a zcela změnil hru. Nyní je téměř každá hra NFL kritická, když nastavíte sestavu a rozveselíte své hráče ve snaze vyhrajete své hry a nakonec i svou ligu Fantasy Football.

Ach, sladká, sladká chuť vítězství. Jediné, co je lepší než vyhrát ligu Fantasy Football (a chválující práva, která jdou spolu s titulkem), získáte v lize Fantasy Football, abyste získali prospěch z dobročinné charity. A naštěstí jsme dostali příležitost získat dar 4 500 dolarů na charitu, která je velmi blízko a drahá naše srdce. Projekt Wounded Warrior .

Pro ty z vás, kteří nejsou v projektu Wounded Warrior Project (WWP) obeznámeni, je jejich vizí podle jejich webové stránky "podporovat nejúspěšnější a nejlépe upravenou generaci raněných členů. v historii našeho národa. "Prostřednictvím řady programů, které pomáhají zraněným vojákům a jejich rodinám se zotavit duševně, fyzicky a ekonomicky, skutečně zaujímají holistický přístup k posílení a povzbuzení statečných mužů a žen, kteří se pro naši zemi dali tak hodně sebe samých a pomáhali jim integrovat se zpět do. společnost, kterou bojovali za ochranu.

Když jsme zjistili, že Sean Murray DailyFunder pořádá druhou ročník Alternativní půjčky Fantasy Football League pro charitu, kde bychom mohli hrát za organizaci našeho. výběr, byl to nevýrazný. Chtěli jsme vstoupit. A s Joseem teriérem za volantem jsem věděl, že máme víc než jen šanci na to, abychom vyhráli celou sadu a kabriolet pro projekt Wounded Warrior Project.

Musím přiznat, že stejně jako mám rád hru, moje vášeň pro Fantasy Football se ani nepřiblíží tomu, co dělá Jose Terrier , ředitel Interakčního marketingu zde (. 25) Podnikové finanční služby . Dokonce ještě před začátkem sezony NFL studoval své barevné programy Excel s hodnocením hráčů, seděl na kolech Mock Drafts a analyzoval a strategizoval pro všechny čtyři ligy (ano, to je pravda, drží se čtyřmi samostatnými. ligy, hodně k zuřivosti jeho velmi trpělivé ženy).

Hraní za příčinu tak velkou jako WWP nás činí ještě více odhodlanější a motivovanější k vítězství. A vyhrajte!. V naší lize byli někteří vážní kandidáti, kteří hrají za stejně velké příčiny, takže nebylo snadné zvítězit dlouho. Posadil jsem se s Josem, aby rekapituloval vzestupy a sestupy naší Fantasy fotbalové sezóny.

Christina Memorio: Já vím, že jít do návrhu, jste byli dobře připraveni, tabulky a všechny!.

Jose Terrier: Při sedmém výběru ve 12 tahu týmu jsme si vzali Jamaal Charles jako náš hůl, který běžel zpátky před tím,. přijímače v Brandon Marshall a Roddy White. V pozdějším pohledu bychom pravděpodobně měli vzít další běh zpět ve třetím kole namísto Bílého - zejména proto, že běžící hlubinná hloubka se rychle zhoršila a Bílá měla neproduktivní, zraněnou sezónu. Mohli jsme také vybrat Frank Gore namísto Darren Sproles jako náš RB2 a lépe s našimi pozdními kulatými výběry. Jamaal Charles se ukázal být naší záchrannou milostí, ale celkově to byl průměrný návrh, který nám zanechal špatnou hloubku.

CM: Ok, ne příliš hrozné. Ale zdálo se, že jste to vydrželi tím, že zůstanete na vrcholu vzdáleného drátu.

JT: Ano, určitě. Kvůli raným zraněním, stejně jako problémům v oblasti výkonu a hloubky jsme byli nuceni vyrábět seno tím, že jsme byli velmi aktivní na drátěném kabelu. Odlehčovací drát, jako byli Julius Thomas (TE) a Josh Gordon (WR), se stali silným doplňkem našeho týmu. Také jsme se zabývali hlubokými problémy RB tím, že jsme Andrea Browna a Rashad Jennings vybrali jako silné střednědobé RB doplňky, když jsme to nejvíce potřebovali.

CM: Pěkné!. Máte obří na seznamu!. Vezměte mě přes zápasy a naši cestu do play-off.

JT: Dva týmy, které by skončily s nejlepšími rekordy 11-3, Snap Advances a The Big Machers jsme měli drsný 0-2 start. Po čtyřech po sobě jdoucích vítězstvích jsme pěkně odskočili před střídáním ztrát a vítězství jsme získali od 7. do 11. týdne. S rekordem 6-5, který vstoupil do kritického týdne 12 a 13. zápasů s The Big Machers a Snap Advances, jsme hledali eliminaci tváří v tvář. Naštěstí jsme měli velmi silná vystoupení od Charlese, Gordona a Stafforda, která nám pomohla vyhrát naše poslední tři zápasy a přilákat playoff.

CM: Páni, mluvte o tom, že jste ho rozřezali na vodič!. Zbývají jen dvě hry, je zde prostor pro chyby. Jak jsme to udělali v play-off?

JT: I když jsme skončili sezónu s nejvíce body, byli jsme 4 . na náš rekord 9-5 a hráli jsme v našem semifinálovém hře špičkový tým The Big Machers. V této hře vybojoval Jamaal Charles 51 bodů o pět přistání, které nás vedly k fantastickému fotbalovému mísišti Super Bowl s 2 nd semenem Snap Advances. Vyhráli jsme mistrovskou hru o skóre 99. 38 až 79. 38, se solidními vystoupeními od Jamaalu Charlesa, Julia Thomase a obrany Cincinnati.

CM: To je úžasné!. Jakékoliv poslední komentáře k sezóně?

JT: Za prvé, myslím, že je fantastický nápad být schopen hrát hru, kterou milujeme pro charitu a Sean Murray si zaslouží,. spolu. Je dobré vidět, že se alternativní odvětví financování setkává, aby se bavilo a zároveň podporovalo některé opravdu velké příčiny.

Nakonec to byla zábava fantasy fotbalová sezóna celkově, se spoustou obvyklých výkyvů a pádů. Rozhodně se těšíme na to, že budeme mít nárok na chválu za rok a budeme hájit náš titul příští sezonou. A zatímco jsme si užívali návrh a pracovali jsme na vzdáleném kabelu, nejlepší část získala značné dárcovství $ 4,500 pro projekt Wounded Warrior a hrdinové, které podporují. Opravdu neexistuje větší cena než schopnost pomoci hrdinům, kteří sloužili naší zemi, a jsme hrdí na to, že jsme schopni tak učinit. S trochou štěstí doufáme, že učiníme totéž příští rok! .

.
.
. Christina Memorio
.
.

Christina Memorio je Strategie marketingového obsahu společnosti BFS Capital. Její obsah pokrývá široké spektrum otázek týkajících se majitelů malých podniků, od finančního poradenství a řešení alternativního financování pro sociální média a marketingové postupy pro malé a střední podniky. Ve svém volném čase se Christina miluje vařit a je tvrdým fanouškem Florida Gatorů. Propojit se s Christinou na Google+ ! .

.
1 week ago