Back to Question Center
0

9 způsobů, jak zlepšit vaši restauraci

1 answers:
.
.
. 9 Ways to Make Your Restaurant Healthier

Zdravá výživa - laptop rental rates. Ew.

Tato dvě slova vyzařují obraz chutných kombinací zrn a nehybných zelených věcí, které jste byli nuceni jíst jako dítě a rozhodně nikdy něco, co byste platili k jídlu.

A taková postoje nás přivedly do obezity, ve které se nacházíme.

Alespoň tak, že možnosti zdravého stravování se staly obrovským faktorem, když se lidé rozhodnou, kde mají jíst. Podle nejnovějších prognóz restauračního průmyslu z Národního sdružení restaurací 71 procent dospělých se snaží jíst zdravěji . než před dvěma lety.

Které znamená, samozřejmě, že vaše restaurace musí nabídnout zdravé možnosti kromě chutných. Jak to děláš?. Zde je devět rychlých věcí, které můžete udělat, aby vaše restaurace zdravější.

Výběr nabídek, které splňují požadavky na zdravější stravovací pokrmy

V dnešní době najdete řadu řetězových restaurací, které vedle svých jídelních lístků obsahují malé "srdce". Není to proto, že jsou si jisti, že je budete milovat, protože koneckonců je to řetězová restaurace. Označuje, že položky splňují pokyny stanovené RAND Health , včetně:

.
  • ≤ 700 kalorií
  • .
  • ≤ 10% kalorií z nasycených tuků
  • .
  • . 0. 5 gramů umělého trans-tuku na jedno jídlo
  • .
  • ≤ 35% kalorií z celkového cukru
  • .
  • Žádné cukrové sladké nápoje
  • .
  • ≤ 770 miligramů sodíku
  • .
  • ≥ 1. 5 šálků zeleniny a / nebo ovoce (nejvýše 1/2 šálku bílého bramboru)
  • .
  • Celé obilí
  • .


Takže když plánujete své menu - nebo dokonce jej upravíte - udělejte bod, abyste měli alespoň jeden zdravý prostředek v každé sekci menu, která splňuje tato kritéria. Pak ji označte nějakou rozkošnou ikonou v nabídce. Nebo srdce.

Používejte přírodní příchutě příchuti

Ano, ok, technicky je sůl přírodní, protože pochází z moře. Ale místo toho, abyste potřásli vaším jídlem sodíku, najděte silně ochucené bylinky a zeleninu, která mohou zdravěji přinést chuť. Vápno, zázvor, citrónová tráva, koriandro a citrus jsou jen pár předkrmů. A i kdybyste si mysleli, že to tradičně nezapadá do kuchyně, kterou sloužíte, zkuste to. Říká se tomu inovace a lidé se jí líbí.

Využijte jasně zbarvené zeleniny

Tyto jasné barvy nejsou jen pro show, jeden. Jsou to známky toho, že zelenina je mnohem živičtější a přispěje k zdravějšímu jídlu. Takže namísto podávání boků karfiolu a brambor jděte na věci jako červené a žluté papriky, brokolice a špenát. Nemůžete dělat děti jíst, ale, hej, alespoň jste se o to pokusili.

Použijte čerstvou šťávu ve všem

Stejně jako ty, které jsme zmínili výše, čerstvá šťáva a sladkost dodávají všemu silnou chuť. Také přírodní cukr v čerstvé šťávě bude mnohem zdravější způsob, jak osladiť vše od vašich zákusků až po vaše chleby až po vaše akcie. Dá vám také (nebo šéfkuchaři) příležitost získat s touto chutí mnohem kreativnější.

Použijte co nejméně tuku

Jo, máslo chutná lépe, ale olivový olej je mnohem zdravější tuk, který značně sníží obsah cholesterolu ve vašem jídelním lístku. Olej z hroznů, ačkoli dražší než olivový olej, je ještě zdravější možností. Nebo můžete v některých případech vynechat tuky a připravit si panenky. To nejen, že vaše jídlo bude méně mastné, ale dáte položky menu ve vaší restauraci výraznou chuť, kterou lidé nebudou moci najít jinde. Normální, samozřejmě, je relativní, ale dává lidem dostatek jídla, takže jsou spokojeni, že nevede ke spoustě zlých Yelpů!. recenze. Použití tří až čtyř uncí bílkovin by mělo stačit, ale nabízet více a méně škrobů ve skutečnosti nechá hosty více spokojen, když spotřebovávají méně kalorií. A jaký kuchař se cítí špatně, když lidé nezanechávají zbylé zbytky?

Umožněte lidem vytvořit si vlastní menu

V případě, že jste to ztratili,. řemeslo vlastní jídlo je jedním z věcí, které tisíciletí hledají v restauraci . Ale kromě toho, že je velkým prodejním místem pro tisíciletí, dovoluje zákazníkům vaší restaurace vzdát se slaniny, sýru, zakysané smetany, smažené věci a vše, co mohou považovat za "nezdravé". "A nabízí vám téměř neomezené zdravé možnosti v restauračním menu.

Nikdy, EVER, používejte americké sýry

Zatímco Amerika je známá mnoha inovací, které prospěšily světu, od automobilu až po penicilin,. inovace, za kterou nikdo neví, že je těžce zpracované potraviny. Nejlepším příkladem je náš sýkor, který je vyroben z kukuřičného škrobu, částečně hydrogenovaných olejů a stopových množství mléčných výrobků ACTUAL. Tam je spousta lepších možností, a zatímco nikdo by jim neprošel jako zdravé jídlo, nejsou diabetem magnet, který je americký sýr.

Náhrada zdravějších alternativ pro tradiční přísady

To je docela obecné prohlášení. Takže dobří lidé na státní univerzitě v Ohiu skutečně vyrobili pěknou čtyřstránkovou tabulku, která uvádí zdravější ingredience , které můžete v restauraci připravit.

Ale na univerzální úrovni, zvážit nabídnout hnědou rýžu místo bílé rýže, olivový olej a ocot namísto smetanového ranče, řecký jogurt namísto kysané smetany, nebo jablka nebo masové banány namísto másla ve vaší restauraci. Existuje více než to, samozřejmě, ale je to dobrý začátek.

Jako majitel restaurace je důležité, abyste byli informováni o nejnovějších potravinářských trendech a zdrojích pro restaurace , abyste se mohli odpovídajícím způsobem přizpůsobit. Zatímco je náročné vytvářet zdravé možnosti ve vaší restaurační nabídce a přesto máte po jídle lidi toužit, není to nemožné. Podívejte se na to jako na cvičení v kreativitě. Protože jakmile vytvoříte něco, co je chutné a ne složitě viny, vaše šance na úspěch se okamžitě stanou mnohem vyššími.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago