Back to Question Center
0

Alternativní půjčky: umožnění malých podniků prostřednictvím alternativního financování

1 answers:

Není překvapením, že jak začínající podniky, tak zkušené malé firmy se obrátily na alternativní financování podniků, aby jim pomohly získat kapitál, který potřebují k růstu. Tolik lidí je odmítnuto z úvěrů malých podnikatelských bank z tradiční instituce, přičemž pouze je asi 39 procent úspěšných při této cestě. Počet úvěrů malých podniků (méně než 1 milion dolarů) poskytnutých bankami je od recese nerovnoměrný , takže se vyvinuly nové formy alternativních půjček. Když nemůžete získat tradiční půjčku pro malé podniky, zvažte tyto další možnosti, které pomohou vaší firmě růst - continental rehvid eesti.

.

Krátkodobé podnikatelské úvěry

.

Krátkodobé obchodní půjčky jsou jedním z nejrychleji rostoucích alternativních finančních možností mezi důvtipnými vlastníky malých podniků. Vzhledem k tomu, že termíny splátek jsou flexibilní a obvykle jsou nastaveny na 12 až 18 měsíců, podniky využívají krátkodobé úvěry k rychlému urychlení růstu. Nevyžadují rozsáhlé papírování a krátkodobé obchodní půjčky od společnosti BFS Capital mohou financovat za necelé dva pracovní dny.

.

úvěry na provozní kapitál

.

Řekněme, že provozujete zavedenou instituci, která má jen špatný měsíc. Pokud potřebujete finanční prostředky na pokrytí krátkodobých nákladů, jako jsou mzdy zaměstnanců, splatné výdaje a provozní náklady, dostanete úvěr na provozní kapitál . Jedná se o alternativní podnikatelské úvěry na krátkodobé potřeby;. neměli byste ji použít k nákupu zařízení nebo dlouhodobých aktiv, jen aby jste se dostali na příští měsíc. Ti ve zpracovatelském průmyslu získají úvěr na provozní kapitál často na pokrytí nízkých měsíců.

.

Pokladní hotovostní zálohy

.

Jedná se o jednu z nejoblíbenějších forem alternativních půjček, která je k dispozici zejména pro prodejce, kteří používají kreditní karty. Podnik bude využívat budoucí prodej kreditních karet za paušální částku. Vzhledem k tomu, že zálohy obchodníků berou v úvahu výpisy z platebních karet, spíše než úvěrová historie, jsou flexibilnějším řešením pro ty, kteří jsou ve špatné úvěrové situaci.

.

Mikrofony

.

Jedná se o všechny záměry a účely, jen malé drobné podnikatelské úvěry. Fungují velmi podobně, ale pro průměrnou částku kolem 13 000 dolarů a maximálně 50 000 dolarů. Mohou být pro začínající firmu jednodušší získat, ačkoli procesy, které se mají uplatňovat, jsou často stejné.

.

Úvěrové linie

. Obchodní úvěrové linky a malé obchodní kreditní karty, pokud jsou používány moudře, mohou dát majiteli podniku přístup k hotovosti v případě potřeby, otevření tekutiny, flexibilní linii rychlého kapitálu, který může být použit, jak je to. potřeboval. Tato alternativní možnost financování z podnikání vytváří předem určenou částku kapitálu, kterou může mít majitel firmy v případě potřeby přístup. Nezaplatíte úroky, dokud skutečně nepoužijete finanční prostředky. Rozhodně je to dobrý nápad spoléhat se na to spíše než na osobní kreditní kartu, ale stále byste neměli dělat pozdní platby na to. Mnoho podniků využívá svých úvěrových linek, aby řešily potřeby zásob nebo překlenuly mezeru mezi peněžními toky.

.

Vybavení Půjčky

.

Když máte zavedenou firmu a potřebujete si koupit velké zařízení, které může být od telefonních systémů po traktory až po troubu, můžete získat půjčku na vybavení , abyste si koupili danou položku. Často se podobají úvěru na auto, ačkoli každý věřitel bude mít jiné pojmy.

.

Financování faktur

.

Další způsob, jak pokrýt okamžité výdaje, financování faktur, zahrnuje prodej pohledávek vaší společnosti za účelem získání pracovního kapitálu. Pro osoby s poměrně velkými pohledávkami může zlepšit peněžní tok. Alternativní poskytovatelé financí někdy nazývají také "faktoring factoring" nebo "financování pohledávek". "

.

Peer-to-Peer (P2P) půjčování

.

Jedná se o poměrně nový typ alternativních komerčních půjček, které nabízejí peníze od jednotlivců bez účasti banky. Stránky jako Prosper. com jsou příklady půjček P2P.

.

Crowdfunding

.

Před několika lety byli lidé nadšení této formy alternativního financování. Zatímco růžové brýle mohou vypadnout, crowdfunding je stále jedním z lepších způsobů, jak unikátních startupů dostat ze země. Webové stránky jako Kickstarter. com jsou obzvláště skvělé pro nové nápady, i když mohou být poněkud populární soutěž.

.

Investiční a rizikový kapitalisté

.

Jedná se o sen mnohých začínajících podnikatelů: že se někdo s velkým množstvím peněz a nadšení vrhá a investuje do jejich myšlenky, protože věří v ně. Zatímco to není tak pravděpodobné, jako by to mohlo být před deseti lety, rizikové kapitalisté a "andělé" mohou stále vstoupit, i když síť musí být váš silný oblek.

.

Fondy osobních, přátelských a rodinných

.

Poslední možností, kterou se mnozí lidé chtějí naklonit, je jejich rodinná, přátelská a vlastní úspora, která jim pomůže udržet jejich podnikání na hladině, ačkoli mnoho lidí se uchýlí k tomuto, pokud jsou těžké časy. Pokud nejste dostatečně spokojeni, abyste vrátili banky, je to jedna věc. Pokud však nejste dostatečně spokojeni, abyste mohli alternativními věřiteli zaplatit, jak víte, že můžete splatit své blízké nebo sami?. Je to velké riziko.

1 week ago