Back to Question Center
0

9 Valentýna Promotions Jistě ukázat svůj malý podnik Některá láska

1 answers:
.
.
. Valentines Day Small Business Promotions

Víte, jaká je druhá největší výdajová sezóna po Vánocích? - it consultant company. Uhodl jsi to. Den stromů.

Děláme jen srandu. Můžete očividně číst titulky, takže odpověď je Valentýn. A zatímco někteří to mohou nazývat Hallmark Holiday, která je určena ke zvýšení výdajů během pomalých měsíců mezi Vánocemi a létem, tak co?. Cynici nezklamali, protože minulý rok utráceli Američané 13 dolarů. 9 miliard.

To stačí kupovat Dallas Cowboys 8krát.

A na rozdíl od Vánoc se jedná o sezónu, kdy (většinou) chlapci budou hledat malé podniky , aby naplánovali tu dokonalou intimní večeři Valentýna. Nebo jí dejte perfektní dárek, lázeňskou léčbu nebo knihu. Jedná se o období, kdy malý podnik může být skutečně přínosem pro bezstarostného zákazníka Valentýna, takže tady je několik věcí, které můžete udělat, abyste je přilákali dovnitř.

Jsou tam kluci, kteří předem naplánují Valentýna. Možná si myslíte, že tihle kluci sdílejí 3/3 s Santa Clausem a Pohádkou zubů, ale vaše podnikání může skutečně pomoct vytvořit někoho tím, že začne vaše promo akce brzy a nabízí slevy prvních 30 lidí, kteří si rezervují ve vaší restauraci. , objednejte si léčbu ve svých lázních nebo si darujte daňový příprava.

Tam je, smutně, velký počet kluků tam, jejichž přítelkyně je opravdu jejich '68 Mustang. Nebo velký počet žen, jejichž velkou láskou v životě je červený pár Louboutins. A mnozí z těchto lidí jsou jediní a hrdí. Navrhněte speciální reklamní kampaň v oblasti "Dát tomu, kdo opravdu záleží", a najdete překvapivý počet lidí, kteří stráví peníze v den svatého Valentýna tím, co nejvíce milují: Samy.

Všimněte si nedostatku slova "s" zde. To, co říkáme, je tak sýto, jako je to říct svým zaměstnancům: "Jste všichni moji valentinci", nikdo se nebude stěžovat, pokud jim dáte kinodiskovým dárkovým kartám, aby se bez tebe mohli těšit na Valentýna.

Stejně jako byste měli vykouzlit něco hezkého na osobě, která vás podporuje na Valentýna, spíše než pronásledovat potenciální nové .. um ... "podnikání", zacházet s lidmi, kteří zapínají světla jako láska svého života a. je něco, co ukáže vaše ocenění.

Tam mohou být nějaké dámy, které to nemají na mysli, když říkají, že chodí ven den před valentinským dnem je "v pořádku. "Ale to není váš problém. Váš problém je, že soutěžíte s každou restaurací na světě, která se koná na večeřích Valentýna, a každý den před konáním speciální akce každý pár, který nenávidí davy, rezervuje stůl na 13. místo.

Spousta lidí si bude myslet, že se kvalifikují, ale pouze dva páry budou. Můžete skončit s restaurací plnou novomanželů a starých lidí, ale to může být dost zábavné samo o sobě.

Pro jednoho chlapa může být Valentýn lepší než Vánoce. U jednočlenných žen to uděláte vánočním způsobem, protože jim nabídnete věci jako šampaňské zdarma pro skupiny žen, které přijdou do baru. Protože pokud jediní kluci vědí, že jsou jediné dívky pít šampaňské osamoceně v den svatého Valentýna ve vašem baru, budou si do značné míry platit jakoukoli cenu, o kterou se ptáte.

Vyřaďte je každému - Rozdávání letáků pro vaši firmu na ulici je nepříjemné a vrh, který způsobuje 364 dní v roce. Ale udělej to Valentine?. Najednou jste udělal něčího dne. Přineste pero a vyplňte jejich jméno pod řádkem "To", aby se přizpůsobilo a oni budou 100% si ho vzít domů a ukázat někomu. Pokud jen říkám: "Jediný Valentýn, který jsem dostal tento rok, pocházel z čistírny. ".

Řekněme například, že jste obchod s oblečením , lázně, salon nebo obchod s obuví a chcete, aby kluci koupili své dámy něco ve vaší firmě. Pak nabídněte, aby se roly vrátily před dnem otce. Všichni milují obchod s one-stop! .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago