Back to Question Center
0

Jak může minimální zvýšení mzdy ovlivnit vaše malé firmy?

1 answers:
.
.
. soodne autoremont.png?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575728970000000" alt="Minimum Wage Hike Small Business">

.

8 otázek, které si můžete položit před panickingem

.


Zatímco hlasování Senátu účinně zabila plán prezidenta Obamy zvýšit federální minimální mzdu na 10 dolarů. 10 do roku 2016, nemysli si, že je to poslední, co o tom slyšíme. Zatímco téměř 75 procent Američanů podporuje minimální zvýšení mezd, nedávný průzkum CNN Money našel pouze 43 procent malých podnikatelů. Na první pohled se zdá, že Wal-Mart a Gap by mohly absorbovat tento druh výdajů daleko snadněji než vaše podnikání. Ale než začnete plánovat, kdo nejprve propustíte, je zde osm věcí, které byste měli vzít v úvahu, když zjistíte, kolik zvýšení by mohlo skutečně stát.

.
  • Je vaše odvětví skutečně postižena?
  • .Zatímco některé maloobchodní prodejny a maloobchodníci mohou mít oprávněný důvod,. 11) a opravy automobilů - nebudou příliš ovlivněny, protože zaměstnanci v těchto oborech již dosahují výše minimální mzdy. Podle findthedata. org, jediní, kteří vydělávají pod 10 USD. 50 hodin v oblasti "stavby" jsou pracovníci, kteří sestavují jízdu v zábavním parku. Pole pro automatickou údržbu také platí vyšší, protože i průměrný čistící prostředek po opravě již činí 11 USD. 20.

.
  • Kde je vaše firma?
  • .Dvacet států a District of Columbia již mají minimální mzdu vyšší než federální minimum. Studie ukázaly, že v metropolitních oblastech, kde jsou náklady na bydlení vyšší, ti, kteří vydělávají v dolní části deseti procent hodinových mezd, již dosahují téměř 10 dolarů za hodinu, ne-li více. Stejně jako se závislostí na průmyslu, možná už budete platit - nebo potřebujete platit - více, než by mzda zvýšila mandát.

.
  • Kolik víc budete platit v daních?
  • .Pokud se právě teď horečně snažíte vypočítat, kolik by vás stálo zvýšení o 2 hodiny za hodinu, nezapomeňte si uvědomit další 8. 65 procent. pro Medicare a sociální zabezpečení, a bez ohledu na to, jaké jsou vaše poplatky za zdravotní postižení, pracovníky a nezaměstnanost. V CNN. com článek , jeden majitel denní péče v New Jersey odhaduje téměř 11 procent zvýšení jeho celkových mzdových výdajů, když jeho stát zvýšil mzdu ze 7 dolarů. 25 až 8 dolarů. 25 v lednu.

.
  • Jaké další náklady se pravděpodobně dostanou nahoru?
  • .Totéž CNN. com článek také citoval majitele franšízy Burger King ve Wisconsinu, který se obával svých vedlejších nákladů, jako je srážení sněhu, dodávka CO2, opravy vybavení a pečivo. A zatímco tento strach-down strach je platný, musíte nejprve zvážit, jak zvýšení mzdy ovlivňuje vaše prodejce. Například pracovníci v dopravě již v průměru vydělávají více než 10 dolarů za hodinu, stejně jako opravují těžká zařízení lidé a doručovací řidiče. Pokud však závisí na dodavatelích, kteří platili minimální mzdu - například jako soukromá úklidová služba - pak mohou tyto náklady vzrůst.

.
  • Jaké jsou pracovní příležitosti?
  • .Obrat pracovníků je nákladný. A když jsou dělníci placeni víc, je méně pravděpodobné, že odešli. Studie z roku 2013 z roku 2013 zjistila, že kraje s vyššími minimálními mzdami měly mnohem nižší obrat a tím i větší růst. Podobně studie z roku 2008 z Státní gruzínské univerzity zjistila, že státy s vyššími minimálními mzdami zaznamenaly větší růst malých podniků, zejména v maloobchodě. A předchozí studie z roku 2006 z Ústavu pro finanční politiku shledala stejný výsledek. Důsledkem je, že pokud máte šťastnější pracovníky, dělat více (a utrácejte více), můžete skončit dělat více, než jste předtím. Studie Institutu ekonomické politiky , která ukázala, že 27,8 milionu Američanů získává odměny do roku 2016, mělo pouze 16,7 milionů lidí jako pracovníků s minimálními platy. Zbytek by byl lidem ve vyšších platových pásmech, kteří by získali shodné výnosy, něco, pro které pravděpodobně budete potřebovat rozpočet nebo riskujete ztrátu dlouhodobějších a kvalifikovaných zaměstnanců.

.
  • Jak jinak můžete řídit náklady?
  • .Rozpočtový úřad Kongresu odhadoval, že v důsledku zvýšení minimální mzdy bude sníženo 500 000 až 1 milion pracovních míst. Ale existují i ​​jiné způsoby, jak snížit náklady, které nezahrnují lidi, kteří ztratí svou práci. Ve studii Gruzie v roce 2011 pouze 8% manažerů uvedlo, že se nejedná o snížení nákladů. Nejoblíbenější: Zvýšení výkonnostních standardů. Oni také citovali věci, jako je úprava plánů práce, zaměstnávání více pracovníků na částečný úvazek a na plný úvazek a snížení výdajů na potravní odpad a energii.

.
  • Kolik budete skutečně potřebovat zvýšit ceny?
  • .Nejvíce zřejmým řešením zvýšených nákladů práce je zvýšení cen. Přirozený strach je, že v důsledku toho byste mohli ztratit nějaké podnikání. Ale nejprve si přemýšlejte o tom, kolik budete skutečně potřebovat. V zkoušce. com článek , jeden majitel kavárny Reno vypočítal, že zvýšení na $ 10. 10 by jen způsobilo, že by zvýšil průměrnou cenu o 5 centů za šálku. Výlet, který většina lidí kupuje kávu za 4 až 5 dolarů, by si je ani nevšimla.

Obrázek s laskavým svolením nongpimmy / FreeDigitalPhotos. netto .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago