Back to Question Center
0

BFS Capital oznamuje novou úvěrovou linii ve výši 165 milionů dolarů

1 answers:

. Coral Springs, . Florida, - best cargo bike for kids. 4. února 2016 .

Společnost BFS Capital Inc., přední platforma pro financování malých podniků, dnes oznámila, že společnost uzavřela dohodu o půjčce a bezpečnostní smlouvě ve výši 165 milionů dolarů s Wells Fargo Capital Finance as správním agentem. Dohoda stanoví dodatečné navýšení až do maximální výše 250 milionů dolarů. Nové zařízení představuje navýšení z předchozího řádku o 135 milionů dolarů na podporu schopnosti společnosti řešit pokračující poptávku po financování malých podniků v Severní Americe.

.

"Jsme velmi spokojeni s touto dohodou, která posiluje naše silné vztahy s našimi bankovními partnery," uvedl Marc Glazer, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti BFS Capital. "Vylepšená a rozšířená úvěrová linka zvyšuje naše možnosti financování, aby uspokojila rostoucí požadavky malých podniků v různých sektorech. Nové zařízení podtrhuje naši důvěru v trvalý růst průmyslu a náš závazek být mistrem malých podniků. "

.

Zvýšení financování je poslední z řady strategických růstových iniciativ. V červenci společnost překročila hranici milionů dolarů v celkovém financování malých podniků a následně oznámila akvizici společnosti Entrust Merchant Solutions v srpnu. V září organizace přešla z Business Financial Services na BFS Capital s novým logem a webovou stránkou. Díky těmto úspěchům se podařilo zvýšit podíl na trhu, rozšířit zákaznickou základnu a nadále sloužit jako důvěryhodný zdroj pro vlastníky malých podniků.

Společnost BFS Capital podporuje dlouhodobý růst a prosperitu malých podniků poskytováním včasných a flexibilních řešení financování. Vedoucí finanční platforma společnosti BFS Capital využívá přizpůsobené upisovací a proprietární algoritmy pro financování až 2 milionů dolarů pro podniky ve všech 50 státech a Kanadu a prostřednictvím její pobočky Boost Capital ve Spojeném království. Od roku 2002 společnost BFS Capital poskytla více než 1 dolar. 3 miliardy z celkového objemu financování malým podnikům ve více než 400 odvětvích. Společnost sídlící na jižní Floridě s pobočkami v New Yorku, Kalifornii, Gruzii a ve Velké Británii je společnost BFS Capital akreditovanou společností BBB s ratingem A +.

1 week ago