Back to Question Center
0

Proč renovace restaurací jsou důležité pro růst

1 answers:
.
.
. satin almak kilo aldirici ucuz i̇stanbul.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575733000000000" alt="Restaurant Renovations Growth">

Yelp!. recenze, které říká, že vaše restaurace "ještě žije v 90. letech" byla poslední sláma.

.

Ne, že není něco v pořádku s tím, že znovu prožijete Pearl Jam a flanel ve svém osobním životě, ale pokud vaše restaurace vypadá, jako by nebyla dotčena od správy Clintona, může to být možná čas na nějaké renovace.

.

Ale nikdy byste se neměli dostat do bodu, kdy zákazníci komentují. Stejně jako u většiny věcí v podnikání, klíčem je být proaktivní spíše než reaktivní. A udržení vaší restaurace v čerstvém stavu může být pro váš růst stejně důležité jako vaše jídlo a služby.

.

Nedávná zpráva zjistila, že renovaci restaurací může zvýšit prodej mezi 7% a 20%. Bylo také zjištěno, že "jestliže hosté hodnotili potravu vyšší než celkovou zkušenost, pravděpodobnost návratové návštěvy klesne o 20 procent, pokud je rozdíl mezi body jednoho bodu a 38 procent, pokud je tento rozdíl dva body. "V podstatě, pokud je vaše atmosféra bla, nikdo se nevrátí.

.

Kolik stojí renovace restaurací?

.

Restaurování restaurací může stát v průměru mezi 100 000 a 1 milionem dolarů. Kromě toho může být vaše restaurace, nebo alespoň část z ní, uzavřena po značnou dobu a musíte být schopni udržet snížený peněžní tok. Podívejte se na čísla příjmů vaší restaurace a zjistěte, zda je daleko větší smysl, abyste se krátce uzavřeli (možná "nízká" sezóna, ve které jste) nebo jen částečně.

.

Pokud se nezdá, že peníze tam jsou, pak máte několik možností. Můžete se podívat na plán odloženého vyrovnání, kdy můžete odložit 100% svých příjmů před zdaněním a investovat do renovací bez daně. Kromě toho jsou alternativní zdroje financování - jako máme k dispozici v BFS Capital - vynikající způsob, jak získat financování, které potřebujete k přeměně vaší restauraci. Pokud hledáte financování, je zde kontrolní seznam pro majitelů restaurací, kteří žádají o půjčku pro malé podniky .

.

Jakmile zjistíte, zda je možná renovace, musíte nastavit realistický rozpočet. Jistě, možná budete chtít interiér Faberge s LED světlem a prostorovým zvukem THX pro vaši restauraci, ale to je také pravděpodobně přehnané. Dokonce i s financováním jste omezeni tím, co můžete dělat, a proto nastavte přiměřené cíle, které se hodí k tomu, co si můžete dovolit, a nikdy nikdy nedosáhnete tohoto čísla. A nezapomeňte, že renovace téměř vždy převyšují rozpočet, takže se ujistěte, že váš rozpočet účtuje na nepředvídané výdaje.

.

Co mám vzít v úvahu při renovacích restaurací?

.

Vzhledem k tomu, že máte na paměti rozpočet, je na čase přesně zjistit, co potřebujete k renovaci. Zábava, protože by mohlo být přinést návrháře interiérů, aby se soustředil na estetiku, je ještě praktičtější.

.
  • Poslouchejte své zákazníky: Že Yelper, který řekl, že jste byli v 90. letech?. Poslouchej ho. Ale za internetovými trolly, promluvte se svými stálými zákazníky a zjistěte, jaké změny chtějí. To je vaše šance na skutečně začlenit zpětnou vazbu od zákazníků a nebudete jen vyzkoušet lidi, ale i zákazníkům, .
  • Zjistěte, kde můžete vydělat příjmy: Rozšiřování baru je zde nejjasnější volbou, protože alkohol poskytuje tak vysoké marže. Ale také se podívejte na věci jako soukromé jídelny, vyjímání oken a vylepšené posezení.
  • .
  • Zaměřte se na vaše oblasti s nejvyššími požadavky: Pokud většina vašich hostů sedí na dvou místech a máte restauraci plnou čtyřsedačkových stolů, opravte to. Pokud děláte bláznivý bar v Happy Hour, ale ve vašem okolí se může ubytovat pouze deset lidí, pak zvážíte rozšíření. Totéž platí pro venkovní posezení nebo stoly s výhledem. Ať už máte vysokou poptávku a nedostatečné zásobování, vytvořte větší nabídku, abyste mohli získat více lidí. Promluvte si s vaším personálem v kuchyni a strávte v kuchyni sám noc, abyste viděli, kde je třeba tuto oblast upravit nebo upgradovat. Kuchyňské remodely mohou být nejdražší, neboť pohyblivé nebo vylepšení zařízení mohou někdy vyžadovat opětovné zapojení a instalatérské práce. Vezměte v úvahu všechny tyto skutečnosti před plánováním jakýchkoli rozsáhlých změn ve vaší kuchyni.
  • .
  • Podívejte se na vaše demografické údaje: Možná, že když jste se otevřeli, vaše restaurace byla v rodinném sousedství a vaši zákazníci byli většinou lidé s dětmi. Ale teď, okolí může být zkosené mnohem mladší, takže se možná budete chtít postarat o to, co tisíciletí hledají v restauraci . Místo toho, abyste provedli požadované změny, se nyní podívejte na zákaznickou základnu a obnovte je, abyste je přilákali.
  • .
  • Jdi klasika, ne trendy: Renovace jsou drahé a zatímco bys mohl být v pokušení dát všechno na místo v "nejnovějším stylu", ten styl by mohl být za pár let zastaralý. A budete se vrátit k získání připomínek jako "uvízl v roce 2016." Opt na vzhled, který může chvíli stát. Možná nejste nejlepším, ale v dlouhodobém horizontu zůstanete ušetřit peníze.
  • .

Zásadní renovace restaurací samozřejmě nezaručuje růst. Pomůže však vaší restauraci zůstat svěží a relevantní tváří v tvář nové konkurenci. Zatímco by to mohlo stát nějaké peníze předem, a můžete ztratit nějaký provoz, nakonec může udělat vaše restaurace ještě větší generátor příjmů, než je to již. A úspěšná rekonstrukce může představit vaši restauraci zcela nové skupině zákazníků. Přestavba vaší restaurace je dobrou investicí a jedna společnost BFS Capital Vám ráda pomůže. Jsme tady, abychom pomohli vaší restaurační firmě růst.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago