Back to Question Center
0

Proč by vaše lékařská praxe měla jít digitálně

1 answers:
.
.
. Medical Practice Digital EMR EHR

Digitalizace lékařské praxe není jen otázkou pohodlí - luxusuhren günstig kaufen. To je zákon.

V případě, že jste to zmeškali, zákon American Recovery and Reinvestment Act vyžaduje, aby všechny lékařské praktiky používaly elektronické lékařské záznamy (nebo EMR) nebo riskují ztrátu až 1% náhrad Medicare. A pokud chcete získat ještě vyšší technologie, vláda nabízí pobídky k přesunu do elektronických zdravotních záznamů (nebo EHR) - oblak pochází z lékařských záznamů, které umožňují lékařům všude získat přístup k informacím o pacientech.

Bez ohledu na to, co si vyberete, chod digitální není rychlý proces a vyžaduje hodně plánování, čas a zvláštní pozornost. Ale jakmile to bude hotové, budete se divit, jak jste se dostali předtím.

Kromě federálního zákona to udělá vaši praxi mnohem efektivnější a snad více ziskové.

Vaši zaměstnanci budou mít prospěch, protože už nebudou muset chodit do knihovny, vytáhnout grafy a prohledat je pro důležité informace. Vše může být stažené za pár vteřin a jejich první kontakt s pacientem je účinný.

Kromě toho mohou být například hotovostní schůzky, rezervy na předpis, externí korespondence a doporučení provedeny tímto způsobem, což znamená, že vaši zaměstnanci mohou věnovat více času interakci s pacienty nebo vám pomohou s vaší praxí. Tato úspora času také umožňuje naplánovat více schůzek, protože je zapotřebí méně práce. A další schůzky samozřejmě znamenají více příjmů pro vaši lékařskou praxi .

Pacienti si uvědomují, že lékařská kancelář jde digitálně nejen kvůli pohodlí, ale zvýšená efektivita na recepci znamená i kratší čekací dobu.

Vedle těchto zvýšených efektivních efektů znamenají EMR také, že lékaři nemusejí běžet do kanceláře a kontrolovat graf, když dostanou tísňové volání. To také znamená, že mohou pracovat na věcech, jako jsou grafy, speciální zprávy a doplňování recenzí z domova místo toho, aby museli jít do kanceláře. A na konci pracovního dne je třeba udělat mnohem méně papírování, což znamená, že se domů vrátíte dříve.

Takže mezi výhodami digitálního a federálního mandátu jste docela hezká, že?. Existuje však spousta věcí, na které je třeba přemýšlet, než změníte svou lékařskou praxi.

Nejprve si přemýšlejte o současném stavu své praxe. Pokud finančně bojujete, takovýto přepínač jen zhorší situaci. Podobně, jestliže zaměstnanci, kteří máte nyní, budou zlikvidováni nebo vypnutí, nestrácejte čas a peníze, které je vyškolejí na EMR. Budete to muset udělat znovu.

Také, pokud se vaše cvičení již cítí nedostatečně zaměstnaná a přemožitelná, nemusí být čas přejít. Stejně jako peníze, časová investice může jen zhoršit situaci. Budete také chtít zjistit, zda jsou aktuální grafy připraveny k převodu. EMRs nebudou magicky organizovat neorganizovanou kancelář, takže si je roztříděte před kontaktováním prodejce.

Když mluvíme o prodejcích, existuje spousta možností, z nichž si můžete vybrat, a to vše nabízí velmi odlišné produkty a úrovně služeb. Některé z nich mají zpočátku nízkou cenu za nastavení, ale vynahradí je za vysoké poplatky za podporu. Jiní vás nebudou trénovat na místě, jiní vám budou účtovat cestovní výdaje za svého trenéra. Měli byste také zjistit, kolik lidí budou trénovat, a pokud budou noví zaměstnanci absolvovat školení bez nákladů nebo s malými náklady. Stejně jako u každého dodavatele, nikdy nepůjde s prvním a ujistěte se, že získáte nejlepší řešení pro vaši specifickou praxi.

Je zřejmé, že potřebujete co nejvíce relevantních informací o vašich pacientech. Ale jejich očkování ze střední školy?. Asi ne.

Nejprve máte několik možností pro převod dat. Jedná se o relativně rychlou metodu - za předpokladu, že máte dobrý skener - ale dělá grafy stejně obtížně vyhledávací jako staré papírové.

Další možností je vkládat vše přímo do souborů EMR. To může trvat několik hodin u některých složitějších pacientů, ale nakonec to ušetří čas.

Měli byste zvážit, kolik informací je třeba převést. Mnoho praktik vstupuje do základních, aktuálních informací - například alergií, aktivních léků a aktivních problémů - a pak si nechte papíry na ruce, pokud potřebujete další informace. To je dobrá volba, pokud nemáte hodně času, ale v nouzových situacích může být neúčinná.

A pokud vaši zaměstnanci nemají mnoho přestávek - nebo je chcete platit nadčasy - možná se budete chtít podívat na outsourcing zadávání údajů nebo najímání dočasných zaměstnanců. Někteří prodejci nabízejí tuto službu, někdy za příplatek. Možná ale za tuto službu stojí za to, aby si udržela motivovanou pracovní sílu.

Konečně, neměňte záznamy o nikomu až po jejich první návštěvu po přechodu na EMR. Poslední věc, kterou chcete udělat, je strávit hodiny přenosu dat pro pacienta, který se rozhodl změnit lékaře. Takže i když může být frustrující, že všechny soubory budou pořád sedět v kanceláři, ušetří spoustu času v dlouhých špatných případech pouze přepnutí aktivních pacientů.

Konec konverzace obvykle trvá asi 12 týdnů mezi výcvikem a přenosem souborů, proto se ujistěte, že máte plán již několik měsíců, než probíhá konverze. Fázování procesu je obvykle to, co se doporučuje.

V minulosti spadá řada dalších věcí do EMR, kromě pacientovy anamnézy.

Nejdůležitější je fakturaci a pohledávky, které mají záznamy o pojištění pacienta, platby a nevyrovnaný zůstatek zefektivňují proces sběru a ušetří váš personál bezpočet hodin pronásledování pojišťoven a nároků Medicare.

Měli byste mít také nějaký korespondenční prvek, a to jak pro in-house zprávy o patenty, tak pro externí dokumenty, které vyžadují pozornost.

Vaše EMR také potřebují plánovací funkci pro schůzky, pracovní postup pro výsledky laboratoře a doplňování možností zpracování požadavků.

Vyhlídka na změnu vaší praxe na EMR může vypadat strašně. A přestože se můžete setkat s přechodnými bolestmi, přechod na digitální záznamy by měl zlepšit efektivitu a nakonec přispět ke své mediální praxi.

Obrázek s laskavým svolením Stuart Miles na FreeDigitalPhotos. čisté .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago