Back to Question Center
0

Do's a don'ts outsourcingu tvorby obsahu

1 answers:
.
.
. web development company san francisco.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575729500000000" alt="Outsource Content Creation">

Už jednou nebo dvakrát jsme vám říkali, že je důležité mít on-line přítomnost, nejen sociální média, ale také okouzlující webové stránky, které se pravidelně aktualizují. A když jste tak brilantní, jak jsme si mysleli a vzali jsme si radu, ta celá věc "udržovat ji aktualizovanou" možná upadla na cestu. Protože provozujete malý podnik, tak "extra čas" není ve skutečnosti konceptem.

Nemůžete však obsahovat obsah od šesti měsíců.

.
"Pro malou firmu, která nemusí mít velký rozpočet na reklamu, závisí na návštěvnosti a vyhledávacích údajích, které přivádějí lidi k vaší firmě," říká Brette Bennettová, která provozuje vlastní společnost pro outsourcing obsahu v New Yorku. "A když máte čerstvý obsah, z hlediska SEO, to je to, co se chystá řídit provoz. "
.


Co tedy dělá majitel malého podnikání, který je časově omezený?. Zadávat, nejen ušetřit čas, ale získat vnější pohled na vaši firmu a další kreativní myšlenku, aby se věci posunuly.


Stejně jako nějaký plán pro vaše podnikání, musíte zjistit, přesně to, co se snažíte dostat z obsahu. Dokonce i s něčím tak jednoduchým jako kopie menu pro vaši restauraci , musíte určit, jaké kritéria budete používat, abyste zjistili, zda to stojí za to. To děláte pro zvýšení návštěvnosti webových stránek nebo sledovatelů sociálních médií?. Nebo je to navrženo tak, aby generovalo klienty nebo pozitivní veřejnou zpětnou vazbu?

Jakmile zjistíte, kam jedete a co chcete, musíte najít někoho, kdo to provede. A máte dvě možnosti: agentury a nezávislí pracovníci.

Existují celé agentury věnované outsourcingu obsahu, se sítěmi spisovatelů, které budou vyhovovat tomu, co hledáte. Agentury však mají tendenci být o něco dražší a nemají časově citlivé schopnosti na poslední chvíli, které by mohli mít nezávislí voliči.

Nezávislí pracovníci na druhou stranu mohou přijít o něco levnější a pokud si s nimi vytvoříte dostatečně dobrý vztah, může vám poskytnout konzistentní výstup, který funguje pro vaše podnikání. Bennett navrhne Craigslist, věřte tomu nebo ne, jako dobré místo, kde začít hledat dobré nezávislé. Ale existují také celé webové stránky jako Elance , oDesk a Lidé za hodinu , které mohou být docela dobrý zdroj.

Jen si pamatujte, jako všechno v životě, dostanete to, za co zaplatíte. Takže pokud uvidíte, že na volné noze nabízí 500 slov za 5 dolarů, dostanete 5 dolarů.


Mohli byste si nařídit samotného Charlese Dickena (víte, jestli byl naživu), abyste napsali svůj obsah, ale pokud jste neoznačili to, co jste od něj chtěli, bylo by to stále strašné. Takže nejdůležitější krok při vytváření správného obsahu pro vaše podnikání?. Přichází od vás.

Vaše pokyny musí být stručné, ale zároveň komplexní. A pokud nejste nejlepší při psaní tímto způsobem, může to být obtížné. Jen přemýšlejte o nejmenších možných slovech, které můžete použít k vyjádření délky, co chcete pokrýt a vhodný tón pro vaši firmu. Například:

.
    • špatné pokyny : Napište popis naší společnosti pro hlavní stránku webové stránky
    • .

.
    • Dobré pokyny : Napište 150-ti slovní popis našeho podnikání, který popisuje jednotlivé služby,. pověření jsou. Použijte lehký profesionální tón, aby byl čitelný, ale přesto vážný.
    • .Oba stručné. Ale zatímco druhá by mohla být pravděpodobně chápána grafem 8 , první by vám mohl propůjčit 1000 slovníček, který se zaměřuje na vaši historii nebo budovu, ve které se nacházíte.


Zřejmě budete požádat o psaní vzorků. Tak jak to vyřešíte?

Vyzkoušejte některé lidi. Dejte přiřazení vzorku několika lidem (a opravdu je třeba je platit) a zjistěte, kdo vám nejlépe vyhovuje. Nezapomeňte, že bez těchto stručných a komplexních pokynů skončíte, jděte pryč, otřesete hlavou a řekněte: "Mohu už psát ANYBODY?" .


Jakmile máte lidi na místě a řekli jim přesně to, co hledáte, potřebujete je trochu vzdělávat o své firmě, aby mohli skutečně zachytit to, o čem jste.

.
"První věc, kterou musíte udělat, je konverzace o cílech vašeho podnikání," říká Bennett. "Cíle budou vždy více příjmů a více zákazníků, ale je třeba vykopnout trochu hlouběji. Existují určité oblasti?. Co je pro vás důležité? "
.


Například, pokud je vaším cílem webová návštěvnost a SEO-řízený titul je nejdůležitější věc v kuse, nechal to spisovatel vědět. Nebo pokud je obsah více nástrojem prodeje, jakmile se lidé již na vašem webu nebo blogu, musí to také vědět. Důležitost je komunikace a přestože to je to, co platit tvorcům obsahu, je to vaše komunikace, která nakonec řídí, jak je to úspěšné.
Obrázek s laskavým svolením ponsuwan / FreeDigitalPhotos. čisté .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago