Back to Question Center
0

Ranní rituály Každý malý podnikatel by měl dělat

1 answers:
.
.
. Morning Rituals Small Business Owners

Jako majitel firmy jsou vaše dny plné důležitých úkolů - od řízení vašich zaměstnanců až při řešení finančních prostředků vašeho podniku .

Je důležité začít den vpravo, takže jste připraveni na odpovědnost za provozování malého podniku - lost super deceased. Zde je několik ranních rituálů, které vám pomohou začít svůj den s pozdravem.

Pro začátečníky je několik výhod. Jeden z nich je ráno v klidu, že se nemůžete dostat do jiného dne. Můžete přemýšlet o věcech, které je třeba udělat, aniž byste měli do ucha 10 různých lidí o jiných otázkách, oddělených od svých vlastních úkolů. Můžete se soustředit na to, co musíte udělat pro vaši firmu nebo pro sebe jako jednotlivce.

Mnoho úspěšných podnikatelů se probudí brzy. Ale proč by nikdo neměl chtít začít v den, zatímco jiní ještě spí?. Samozřejmě, že se brzy probouzí, znamená spát brzy spát. Dospělí potřebují 7-9 hodin spánku udržovat zdravý životní styl . Nemůžete očekávat, že se vaše tělo bude chtít probudit po čtyřech až pěti hodinách spánku. Získejte zbytek, který potřebujete, probuďte se brzy a začněte svůj den.

Někteří by raději spali na další 10 minut a přeskočit snídani. To je špatný zvyk mít. Potřebujete palivo pro svou mysl a tělo. Nejen, že vám dává energii k zahájení vašeho dne, ale díky bohaté snídani vám pomůže udržet si pozornost přes dlouhou pracovní dobu. Nebudete mít mnoho přestávek z vašich úkolů hledat něco k jídlu, pokud máte dobré snídaně, protože vaše tělo bude plnější od začátku. Samozřejmě, to neznamená, že bychom na palubu šlehačky nebo obiloviny, které jsou převážně cukrem.

Jíst zdravou snídani může poskytnout mnoho výhod: větší sílu a vytrvalost pro tělesnou aktivitu, lepší koncentraci a řešení problémů a výživnější kompletní výživu, která je vyšší v živinách, vitaminů a minerálech. Po konzumaci výživných snídaní se budete cítit mnohem lépe po celý den a budete připraveni na to, abyste udělali vše.

Použijte ticho rána, abyste přemýšleli o svých obchodních cílech - krátkodobém i dlouhodobém. Vyjděte svůj den a připravte si potřebné boční poznámky, abyste zaručili, že váš den bude plynout hladce. Pokud jste takový majitel firmy, který rád mapuje svůj týden předem, je to taky v pořádku. Ale podívejte se na každodenní úkoly každé ráno. Někdy se objevují nečekané věci a váš plán musí být restrukturalizován nebo přeorientován. Ráno je nejlepší čas, aby to bylo hotovo.

Možná byste chtěli položit úkol, který se nad hlavou objevil posledních několik dní nebo týdnů v horní části vašeho seznamu. Jak Mark Twain jednou řekl: "Jezte ženou žábu první věc ráno a nic horšího se vám nestane po zbytek dne. " Jezte žábu a nechte tyto projekty z cesty brzy, takže budete mít zbytek dne na to, abyste řešili menší úkoly s rozhodným ohněm v očích.

Stejně jako jíst zdravou snídani, ranní cvičení vám mohou pomoci zvýšit energii, abyste mohli začít svůj den. Cvičení získá vaše adrenalinové čerpání a probouzí vaši mysl a tělo. Když začnete s vaším pracovním dnem, budete připraveni se postarat o jakýkoli problém, který vám pomůže. Kromě toho, že říkáte, že jste "příliš unavený" na to, abyste se vypořádali, není mnoho dalších výmluv, které lze použít ráno. Pokud nedostáváte ranní cvičení, je to proto, že nechcete. Ne proto, že nemůžete. Vše, co potřebujete, je 10 minut chůze nebo 5 minut jízdy. Několik knoflíků nebo křik může dokonce udělat trik. Začnete cítit rozdíl po několika dnech. Jen boční poznámka: cvičení (v každém okamžiku) vám pomůže lépe spát v noci;. čímž se vaše tělo ráno probudí. Je známá pro pokrytí osobních a podnikových financí a dluhových řešení. Propojte se s Cecillia na Twitteru .

.
1 week ago