Back to Question Center
0

Řešení rozdílu dovedností v oblasti stavebnictví

1 answers:
.
.
. cheap linux server hosting.22033898305084745,0.6901408450704225&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575732450000000" alt="Skills Gap in Construction Industry">

Pokud jste již necítili jeho účinky, jste o tom alespoň slyšeli: Skill Gap. Ne, nejde o obchod v obchodě, který je zaklíněn mezi Foot Locker a Sbarro, kde se naučíte svářet. Rozdíl v dovednostech je velmi nešťastná skutečnost, zatímco vaše podnikání má specializovanou práci, kterou je třeba udělat, ale nemá dostatek lidí s dovednostmi, jak to udělat. Problém je v tom, že zatímco stavební průmysl roste (McGraw Hill projeví, že nebytová výstavba se v roce 2011 zvýší o 73% , méně lidí se dostává do obchodu. Odhaduje se, že v příštím desetiletí se odhaduje, že 19% pracovníků ve stavebnictví bude v důchodu, rozdíl mezi vaší potřebou pracovníků a dostupným bazénem se pouze zvýší. Ale to není nevyhnutelný osud. Existují věci, které vaše stavební firma může společně s ostatním stavebním průmyslem pomoci zmírnit rozdíly v dovednostech a zajistit, že v příštích letech budete mít efektivní pracovní sílu.

.

Zachování starších pracovníků

.

Zachování starších pracovníků je ve skutečnosti nejdůležitějším krokem při řešení nedostatku dovedností. Zatímco se můžete zaměřit na hledání nových mladých talentů, které se týkají základních dovedností, udržení starších pracovníků je zásadní ze dvou důvodů: Nejprve proto, že stále mají nejlepší odborné znalosti v oboru. Zadruhé, protože mohou zůstat a mladí dělníci mohou pracovat. Ale jak udržet starší zaměstnance zaměstnané a zaměstnané?. Zvláště s tolika zanecháním průmyslu během poklesu na konci roku 2000 se stalo obzvláště náročné udržení nebo opětovné získávání zkušených pracovníků. Stejně jako v jakémkoli průmyslu, bar na to, co musíte nabídnout, byl vznesen. Nabídněte programy rekvalifikace pro ty, kteří odešli. A pro ty, kteří jsou stále ve stavebnictví, nabízejí pružnější pracovní plány a lepší výhody . Také pomůžete svým starším pracovníkům plánovat odchod do důchodu pomocí věcí, jako jsou 401K a finanční plánování. To jim umožní předvídat ukončení své kariéry u vaší společnosti a budovat loajalitu a dlouhověkost mezi vašimi zkušenými zaměstnanci. Bude to zvyšovat náklady na podnikání?. Samozřejmě, že to bude, ale v situaci, kdy máte nedostatek dovedností, máte několik dalších možností. A díky pokročilým technologiím, jako je (3D) tisk, který činí další aspekty konstrukce levnější , můžete se na to podívat jako na jednoduché posunutí zdrojů. A samozřejmě, pokud potřebujete rychlý příliv hotovosti, BFS Capital je vždy pro vás.

.

Investujte do vzdělávání

.

Nejčastěji citovaným řešením rozdílu dovedností je oslovení škol a vzdělávání mladších lidí o kariéře ve stavebnictví. Stejná studie McGraw Hill zjistila, že 62% obchodníků se domnívá, že jejich obchod nepozvává mladou generaci a 56% považuje vzdělání mladší generace za nedostatečné. Jako součást sociální odpovědnosti vaší společnosti pracujte s ostatními ve svém oboru, abyste změnili vnímání kariéry ve stavebnictví. Líbí se mi nebo ne, mnozí studenti na střední a střední škole jsou mrtví, kteří chodí na vysokou školu, a nevědí o možnostech výdělku v obchodě. Vytváření programů, jako je vzdělávání dospívajících, programy vysokoškolského dosahu a přivedení vašeho dítěte do pracovních dnů, může vystavit mladou generaci ve světě obchodu a stavebnictví, doufejme, že je řídí kariérou v průmyslových odvětvích s nedostatkem dovedností. Můžete dokonce nabídnout vzdělávací pomoc studentům, kteří mají zájem navštěvovat obchodní školy. Ačkoli to nebude zaručit, že přijdou pracovat pro vás, je to chytrý veřejný pořádek a určitě vás dostane do nohou, pokud jde o nábor.

.

Pronájem dočasných technických pracovníků

.

Dalším problémem, který přináší rozdíly v dovednostech, jsou zkušení obchodní pracovníci, kteří se pohybují v technických nebo řídících oblastech, protože postupují v jejich kariéře. Neexistuje žádný nedostatek talentu, pokud jde o technologické a manažerské obory, a často můžete nalézt dočasné pracovníky, kteří to dělají na bázi jednotlivých projektů. Místo toho, abyste do těchto rolí přesunuli své zkušené pracovníky, nabídněte jim stejnou náhradu, kterou dostanou, pokud se budou pohybovat, ale nechte je pracovat ve svých obchodech. Tímto způsobem stále máte své dovednosti nastavené, vydělávají více peněz a vy tam máte někoho, kdo instruuje mladší dělníky. Rozdíl v dovednostech vám pravděpodobně nemusel přímo způsobit ztrátu podnikání, ale je to plýtvání, o které musíte být aktivní. Tím, že si zachováte stárnoucí pracovní sílu a vzděláváte mladší pracovníky v oblasti obchodu a stavebnictví, pomůžete nejen vašemu podnikání, ale i stavebnímu průmyslu jako celku. A doufejme, že máte v dohledné budoucnosti kvalifikované a loajální pracovníky na výplatní listině vašeho stavebního podniku.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago