Back to Question Center
0

Vyhněte se těmto chybám digitálního marketingu pro vaše malé firmy

1 answers:
.
.
- computer rental services. Digital Marketing Mistakes Small Businesses

Marketing býval jen jednou z těch "věcí", které si majitelé podnikání mysleli, že by mohli bez. Toto myšlení samozřejmě je věcí minulosti, nebo by mělo být. Marketing je nutností pro každou společnost. Ať už je to digitální marketing, tradiční marketing a reklama , integrovaný marketing nebo slovo z úst, je to zásadní součást úspěšného podnikání.

Pokud jde o digitální marketing, jednou z největších problémů, s nimiž se potýkají vlastníci malých podniků, je to, co dělají, příliš pohodlné. Nalezení marketingových metod, které fungují a nikdy nezmění tyto metody, může být stejně škodlivé, jako když vůbec nemáte zavedený marketingový systém. Neexistuje žádná taková věc, jako je dohánění po dosažení určité úrovně úspěchu.

Zatímco technologie a přínosy z používání se neustále mění, techniky digitálního marketingu se také mění. Jednoduché vytváření webových stránek už nestačí. S jedním sociálním mediálním účtem, aktualizovaným jednou denně, nestačí. Získání relevantnosti trvá hodně práce, ale zachování to trvá mnohem víc.

Majitelé malých podniků potřebují mít po celou dobu nastartování a podnikatelský přístup. Toto myšlení je odkud pochází inovační taktika. Měli byste být vždy ve fázi výuky, pokud jde o on-line marketing kvůli neustálému vývoji. Zjistěte, co je nového. Naučte se, jak se přizpůsobit. Nikdy se neuspokojí s usazováním. Vždy se snaží zlepšit svou online přítomnost, protože jiné společnosti neustále bojují o vaše místo ve výsledcích vyhledávače.

Algoritmus vyhledávání Google je aktualizován zhruba 500 - 600krát ročně. To je stejně jako dvakrát denně v některých dnech. Zatímco obecně drobné změny, dochází také k zásadním algoritmickým aktualizacím, které podstatným způsobem ovlivňují výsledky vyhledávání. Dobytí optimalizace pro vyhledávače není úkol, který lze provést jednou, zatímco vaše společnost zůstává v horní výsledky organického vyhledávání. Pochopení SEO a udržování webových stránek a online přítomnosti vyžaduje neustálou pozornost a úpravy.

Nikdo skutečně neví všechny vnitřní práce algoritmu Google nebo změny, které jsou k němu provedeny, ale vědět, kdy nastávají hlavní aktualizace, pochopit, jak může být vaše podnikání ovlivněna a provést nezbytné úpravy webových stránek,. výhodu nad společnostmi, které nemají.

Další oblastí digitálního marketingu, o které se mnoho malých podniků snaží získat spokojenost, je sociální média. Mnohokrát je cílem sociálních médií pro začínající podniky a malé podniky získat číslo "X" "likes" nebo následovníky. Ačkoli to určitě neublíží mít mnoho následovníků nebo "rád" na profily sociálních médií, kvalita těchto stoupenců a angažovanost mezi nimi a společností jsou nejdůležitější pro řízení podnikání.

Existují stovky a tisíce článků, které poskytují tipy pro sociální marketing pro firmy každé velikosti. Někteří se vyjadřují k nejlepším časům a dnům, které mohou zveřejňovat na sociálních médiích a někteří poskytnou myšlenky na to, jaké typy příspěvků obecně dělají to nejlepší. Každé podnikání a trh jsou však odlišné a nálada spotřebitele se neustále mění. Vyhodnoťte nejlepší taktiky sociálních médií specifické pro vaše podnikání a cíle a nezapomeňte pravidelně sledovat výsledky a provádět nezbytné úpravy a vylepšení.

Majitelé podniků by se neměli bát agresivně používat sociální média . Neexistuje žádný limit počtu příspěvků, které vytisknete. Pokud poskytujíte svým následovníkům relevantní a užitečné informace a vytváříte smysluplnou angažovanost na individuální bázi, neměli byste mít žádný problém.

Každý spotřebitel má své vlastní motivy pro spojení a podporu konkrétních společností. Bez ohledu na počáteční argumenty spojené s připojením k podnikání online je to, co se může a obecně mění, v průběhu času. Udržování relevantnosti v mysli spotřebitelů je něco, na čem je třeba neustále pracovat. Stejně snadné, jako je získání následovníků a vytváření online angažmá, je mnohem snazší ztratí to někomu jinému, kdo je ochoten dát do kontinuální práce.

Jedna věc týkající se digitálního marketingu je to, že se stále mění a vyvíjí se změnami v technologii a chování spotřebitelů. To může být výhoda nebo nevýhoda jakéhokoli majitele firmy. Výhoda, protože každý musí neustále vychovávat nové trendy v oblasti marketingu. Když nastane něco nového, každý začíná na stejné úrovni. Na opačné straně může být nevýhodou pro ty, kteří se nezajímají. Majitelé podniků, kteří jsou spokojeni se svými existujícími metodami a plánují neustálé provozování věcí, nakonec zaostávají. Přitahování k tomu, co vždy děláte, vám přinese to, co jste vždy dostali.

.
.
. Cecillia Barr
.
.

Cecillia Barr má bakalářské vědy v oboru obchodní administrativa v oboru marketingu na University of Central Florida. Je známá pro pokrytí osobních a podnikových financí a dluhových řešení. Propojte se s Cecillia na Twitteru .

.
1 week ago