Back to Question Center
0

Sledování marketingové návratnosti investic je naprosto možné pro malé podniky

1 answers:
.
.
. Tracking Marketing ROI for Small Business

Když provozujete malý podnik, existuje miliony věcí, které je třeba provést denně - hr and payroll software. S tím co musíte udělat, jak byste mohli najít čas, abyste zjistili, zda váš marketing funguje a skutečně měří výsledky?

Krátká odpověď je: Musíte. Nikdy nevíte, co dělat v budoucnu, pokud nemůžete posoudit, co děláte teď. Naštěstí dobrou zprávou je, že nemusíte být geniální analytici nebo mít zdroje společnosti Apple k tomu, abyste sledovali své marketingové výkony. K dispozici jsou nástroje a některé relativně snadné způsoby, jak to udělat.

Obchodníci již dlouho bojovali s tím, jak měřit návratnost investic nebo návratnost investic. Zatímco on-line reklama a sociální média se vyrovnaly hraným podmínkám, tyto problémy komplikují. Co měříme?. Jaký druh zákaznické činnosti má smysl?. Existuje nějaký poměr mezi novým příjmem a výdajem?

Forbes. com tvrdí, že NI již neznamená "návratnost investice", ale místo toho by měla být považována za "návratnost dojmu", která zahrnuje jak "tvrdé", tak i "měkké" metriky. Článek obsahuje úžasné informace v oblasti porozumění novému marketingovému ROI;. přečtěte si celý článek zde .

Ale jako majitel malé firmy se pravděpodobně chcete dostat k ní s konkrétními nástroji a prostředky pro sledování návratnosti investic. Fox Small Business Center nabízí 7 nástrojů pro měření marketingové návratnosti investic (ROI) , inteligentních návrhů s nízkými náklady, které vám pomohou začít hned. Mezi naše oblíbené patří:

.
  • Požádejte své zákazníky - každý z nich!
  • .

Není to tak těžké. Znamená to identifikovat všechny dotykové body, ve kterých zákazníci interagují s vaší firmou, a pak se ujistit, že je otázka položena v tom okamžiku - jak jste nás našli? - ať už osobně nebo online, včetně prostoru pro další připomínky. Podniky, které to dělají, přísahají informacemi, které přinášejí, často víc než odpověď na původní otázku.

.
  • Sledování hovorů.
  • .

Většina firem používá více kanálů. Konkrétní zprávy se mohou lišit podle kanálu, ale všichni povzbuzují zákazníky, aby zavolali firmě. Co chcete vědět, není pouze celkový počet hovorů, ale které kanály generují většinu hovorů. Doporučujeme prověřit společnosti, které se specializují na sledování hovorů, jako Twillio nebo CallFire.

.
  • Reklamní kódy.
  • .

Zvláštní propagace pro řízení dopravy jsou oblíbeným mezi malými podniky. Ale příliš často, nikdo neví, kteří zákazníci reagovali nebo které propagace vytáhly více zákazníků. Oprava je snadná. Stačí přiřadit jedinečný kód každé reklamě nebo kanálu a požádat o to, ať už osobně nebo online, když zákazníci reagují.

.
  • Google Analytics.
  • .

Nenechte se odkládat termínem "analytika". "Majitelé podniků říkají, že pro měření intenzity online marketingu není téměř nic jako uživatelsky přívětivé nebo nákladově efektivní a data, která získáte na věcech, jako jsou návštěvnost a zobrazení stránek, mají zásadní význam pro to, jak vylepšit svůj přístup vpřed.

Nezapomeňte se podívat na další doporučené nástroje, včetně těch, které jsou specifické pro sociální média nebo řízení vztahů se zákazníky (CRM).

Mnoho stejných druhů informací posiluje Národní federace nezávislého podnikání (NFIB) . NFIB však nabízí další tip pro návratnost investic, který stojí za zmínku: Sledování a správa kontaktů. To by mělo zahrnovat uchovávání a organizaci informací o všech zákaznících a potenciálních zákaznících, včetně toho, jak o vás slyšeli a jak s vámi již v minulosti spolupracovali, a to vše na jednom místě. Možná byste se chtěli podívat na službu CRM založenou na internetu, a to zejména pro nastavení systému.


Obrázek s laskavým svolením Stuart Miles / FreeDigitalPhotos. síť .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
1 week ago