Back to Question Center
0

Příprava na IRS audit: Buďte čistí, organizovaní a důkladní

1 answers:
.
.
. Preparing for an IRS Audit

Řekněte slovo "audit" a majitelé malých podniků se ucházejí o pokrytí - best soybean moisture content. Nic nevyvolává tolik strachu jako vyhlídka, že musí přijít před IRS a bránit daňové záznamy podniku.

.

I když je vše v pořádku, proces auditu je stresující, časově náročný a nákladný. Ale jaké jsou šance, že vaše podnikání bude auditováno?

.

.

IRS Audit Rates & amp;. Červené vlajky

.

Asi jedno procento osobních výnosů podléhá auditu IRS , avšak zvýšení výnosů se zvyšuje s výnosy z podnikání, zvláště pokud vaše podnikatelské výnosy vzrůstá. Některé firemní výnosy jsou při auditech vybrány náhodně;. ostatní jsou ručně vybrány.

.

Zdá se, že nikdo přesně neví, co přesně spouští audit. Ale Fox Business Small Business Center , daňový expert Bonnie Lee říká, že jsou některé červené vlajky. Několik zřejmých tipů, které mohou způsobit, že IRS bude znamenat vaši návratnost:

.
  • Váš příjem neodpovídá 1099 součtem;.
  • .
  • Převyšujete průmyslové standardy IRS pro průměrné náklady;.
  • .
  • Máte velké čísla v kategoriích, jako je cestování, stravování nebo zábava;. a
  • .
  • Přípravu jste připravili sami.
  • .

.

Minimalizujte riziko vašeho IRS auditu

.

Daňový kód se nezlepšuje a mění se po celou dobu. Chcete-li udržet vaše kachny v řadě (a IRS pryč), pravidelně konzultujte s právníkem a daňovým odborníkem, abyste se ujistili, že nejen minimalizujete riziko auditu, ale také že plně využíváte potenciálních daňových sazeb.

Ale i při dostatečném zdůraznění detailů daní bude kontrolováno určité procento daňových přiznání k drobným podnikům. Pokud jste mezi nimi, legální stránky nolo. com radí nejprve majitelům firem, nemějte paniku. Za druhé, připravte, připravte, připravte. Hodně z těchto rad je zdravý rozum.

.

Příprava auditu IRS

.

Můžete jít sám, místo říká, ale kdo by chtěl?. Nezískal by nikdo prospěch z toho, že by měl mít své daňové profesionály / přípravky s nimi prostřednictvím procesu auditu?. Příprava je však stejně tak stejná.

.

Ověřte své overené výnosy a ujistěte se, že všechny údaje mohou být podloženy. V ideálním případě máte spoustu dokumentů, včetně příjmů, šeků a dalších položek, které se vztahují. IRS bude chtít vidět vše, takže se ujistěte, že vše je organizované a logické (To je IRS, koneckonců).

Lee zdůrazňuje čistotu, protože to pomůže zefektivnit proces přezkumu a vybudí vaši důvěryhodnost v očích IRS. Máte-li dobré záznamy, je pravděpodobné, že vám agenti prospějí z pochybností. Ale opak je pravdou, pokud musí projít špinavými záznamy.

.

.

Při auditu IRS je dokumentace klíčem

.


Je to neochvějné, že IRS chce písemnou dokumentaci o vašich výdajích. Ale mohou také přijmout slovní vysvětlení. Pokud obdržíte oznámení o auditu, měl by být uveden seznam dokumentů, které je třeba provést audit:

.
  • Bankovní výpisy, zrušené šeky, potvrzení. Můžete také použít ručně psané poznámky nebo notebook, pokud jste zaplatili za některé věci v hotovosti.
  • .
  • Elektronické záznamy, jako jsou výpisy z kreditních karet, s názvem, datem, částkou a adresou každého příjemce. Nezapomeňte také poskytovat elektronické záznamy týkající se vašich podnikatelských úvěrů.
  • .
  • Knihy a záznamy. Od malých podniků není vyžadováno vedení formálních knih. Bez nich může IRS odhadnout a dokonce uložit další sankce.
  • .
  • Kalendáře, jmenovky, záznamy. Věřte tomu nebo ne, to může pomoci ospravedlnit vaše výdaje , pokud se ocitnete tváří v tvář s auditem IRS .
  • .
  • Záznamy o vyhlášeném zařízení (pro obchodní i osobní použití). Nejběžnější jsou mobilní telefony, automobily a počítače. Zahrnujte kopírovací stroje, kalkulačky špičkových technologií nebo jakékoliv jiné zařízení, které používáte při každodenním provozu vaší malé firmy.
  • .
  • Další dokumentace:
  • .
    • Autogramy: Výpisy o kilometrech, plynárenství a opravárenství se mohou hodit při práci s IRS auditem.
    • .
    • Cestování a zábava: Pokud jste si nechali nějakou schůzku nebo záznam a bohaté poznámky o vašich činnostech a výdajích, ne. Jinak sestavte nejlepší dokumentaci, kterou můžete. ALE - nezkusťte to, nebo se oklamáte IRS, říká Lee. Ztratite svou důvěryhodnost a odtud je to z kopce.
    • .
    • Záznam o výdajích na pronájem podniku, , přičemž si uvědomíte, kolik jste zaplatili komu a kdy .
    • .

Více IRS Audit tipy od samotného IRS

. Jděte na stránku webových stránek IRS a můžete se dozvědět ještě více skvělých tipů, které vám pomohou v případě,. Například při uspořádání záznamů, kromě jejich třídění na základě toho, proč jsou, seskupte je také podle roku. A pokud máte čas, napište souhrnný seznam transakcí, aby auditor mohl snadno vidět, co to bylo.

.

Některé audity jsou prováděny poštou a jiné jsou prováděny osobně. Pokud jste vybrali pro kontrolu pošty, ujistěte se, že jste jim dostali požadovanou dokumentaci do stanoveného termínu. Pokud by váš audit IRS byl osobně a budete potřebovat více času, požádejte o zaslání žádosti přímo svého auditora. Pokud s vámi nebude pracovat nebo nebude reagovat, další krok je věnován manažerovi auditora.

.

I když se IRS může rozhodnout provést audit v průběhu předchozích tří let, někdy se vrátily o šest let a podívali se na daňové přiznání dokončené v tomto časovém rámci. Většina auditů se nevztahuje na starší výnosy, ale v případě pochybností se obraťte na svého daňového zpravodaje nebo na IRS před tím, než zlikvidujete nějaké záznamy.

.

Konečně, pokud nesouhlasíte se zjištěními auditu, máte právo požádat o konferenci s manažerem IRS, požádat o zprostředkování nebo podat odvolání.

.

Pokud se ocitnete mezi kontrolovanými, CNN Money říká, že je tam malý jasný bod. Nyní majitelé malých podniků, jako jejich středně velké a velké protějšky, mohou podat žádost o urychlené vypořádání, což znamená, že je možné všechny vypořádat za 60 dní. Navíc se na webu říká, že příjemci a rozpočtové škrty v IRS vedly k poklesu míry auditu! .

.
.
.

Společnost BFS Capital je přímým zdrojem financování a předním poskytovatelem řešení pro financování podnikání. Společnost BFS Capital, která byla založena v roce 2002, poskytuje provozní kapitál majitelům malých a středních podniků ve všech 50 státech. Vedle financování se společnost BFS Capital snaží spolupracovat s vlastníky podniků tím, že poskytuje tipy a zdroje, které jim pomohou uspět. V BFS Capital jsme hrdí na to, že jsme akreditovanou společností BBB s ratingem A +. Sledujte nás na Google+ , Facebook a Twitter ! .

.
1 week ago