Back to Question Center
0

Budování značky - malá obchodní výhoda

1 answers:
.
.
. Brand Building Small Business

Vytváření značky vyžaduje těžkou práci a ještě více práce na její udržení - gemelos divertidos. Značka není jen vyskočila z modré oblohy. Musí prokázat hodnotu a upevnit své místo v komunitě a ekonomice. Pro menší podniky, které soutěží s většími korporacemi, se může zdát obtížné, ale to není nemožné. Budování značky může ve skutečnosti být výhodou pro menší společnosti kvůli příležitostem, které mají.

Mnoho odborníků může říci, že značka vzniká, když spotřebitelé pocítí štěstí, potěšení, bezpečnost nebo dokonce krásné. Když značka důsledně zajišťuje a zvyšuje žádoucí pocity, zvyšuje hodnotu a výkon. Majitelé malých podniků si možná myslí, že je téměř nemožné soutěžit s většími společnostmi, protože jejich značka není tak "hezká" nebo "silná". Mnoho velkých společností však nemusí mít čas na individualizaci a personalizaci zpráv všem svým spotřebitelům. Nejde jen o to, jak vypadá vaše značka. je to o tom, jak vaše značka dělá zákazníky pocit o sobě. Sociální média mohou vytvářet nebo porušovat značku. Pokud je používáno správně, mohou sociální média dělat zázraky pro jakoukoli firmu nebo organizaci. Sociální média poskytují spotřebitelům příležitost spojit se s značkami a naopak tak, jak nikdy předtím neexistovaly.

Lidé chtějí smysl pro originalitu a osobnost a zároveň mají pocit, že jsou s někým osobní. Když společnost může poskytnout toto prostřednictvím sociálních médií, značně se zvyšuje hodnota značky. Informování zákazníků o tom, že někdo poslouchá - konkrétněji vy - je to, co chtějí. Lidé chtějí být slyšet;. ať už je to stížnost, kterou mají, návrh na změnu nebo dobrou celkovou zpětnou vazbu. Dejte jim vědět, že posloucháte a že to mají co říkat.

Poskytování zpět prostřednictvím komunitní služby je důležité pro malé podniky. Darování peněz jménem společnosti nebo jako majitel firmy může být prospěšné z dlouhodobého hlediska. Samozřejmě, že ne vždy leží stovky nebo tisíce dalších peněz, aby se dali pryč. Dát zpět místním komunitám nemusí zahrnovat vyloučení spousty peněz. Podívejte se na stránky jako VolunteerMatch. com nebo Habitat for Humanity najít místní dobrovolnické příležitosti, které se můžete vy a vaši zaměstnanci účastnit. Můžete ztratit den nebo dva produktivitu, ale skupinové projekty a aktivity jako je tato často mohou posílit morálku společnosti a kamarádství. Uspořádání jídelních pohonů nebo poskytnutí místa pro lidi, aby vynechali použité hračky, boty a oblečení, jsou také další způsoby, jak vrátit. Ukázat, že vy a vaše společnost pečujete o ostatní, pomůže zákazníkům cítit, že budou na vás záležet.

Malé podniky by se měly navzájem hledět jako partneři, nikoli jako konkurenti. Zdá se, jako by se velké společnosti stále zvětšovaly, zatímco malé podniky zůstaly pozadu. Nyní, více než kdy jindy, malé podniky potřebují spolupracovat, aby konkurovaly větším společnostem. Firmy mohou využívat sílu kolektivní komunity k tomu, aby v soutěži postupovala vpřed a vzhůru. Zkontrolujte stránky, jako je Meetup. com najít skupiny stejně smýšlejících podnikatelů a podnikatelů ve vaší oblasti. Vytváření sítí a udržování vztahů je obousměrná. Nebojte se půjčit pomocnou ruku kdekoli a kdykoli budete moci. Nikdy nevíte, kdy budete potřebovat pomoc pro vaši firmu. Poskytnutím příležitostí dalším místním firmám přinesete vaší značce hodnotu a přilákáte ostatní k vaší firmě. Jednodušeji získáte to, co dáte. Je známá pro pokrytí osobních a podnikových financí a dluhových řešení. Propojte se s Cecillia na Twitteru .

.
1 week ago