Back to Question Center
0

Příprava marketingového plánu společnosti Small Business 2016

1 answers:
.
.
. cctv in large surfaces.50666666666666671&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131575732420000000" alt="Preparing Small Business Marketing Plan">

Je to znovu v tomto ročním období. Chill je ve vzduchu, barevné světla jsou nahoru, a tam je dovolená hudba v rádiu. Takže samozřejmě to znamená, že je čas sestavit marketingový plán pro váš podnik pro příští rok, ne?. Ano, ačkoli to je určitě na vrcholu seznamu všech dovolených, některé malé firmy se vyhýbají marketingovému plánu, protože jsou chyceny v promo akcích a na konci roku. A to je nejrychlejší způsob, jak zajistit, aby 2016 skončil jako obrovská hromada uhlí. Stejně jako cokoliv jiného v podnikání vyžaduje marketing plán. Bude to nejen udržet váš prodej na cestě, ale také vám nějaké pevné cíle, představu o tom, kdo kupuje vaše produkty, a jasnou představu o tom, kde je třeba zlepšit. Zde je několik tipů pro přípravu marketingového plánu malého podniku pro rok 2016.

.

Příprava marketingového plánu vašeho podniku

.

První etapa při vytváření marketingového plánu je vidět, kde jste jako podnik. Proveďte analýzu SWOT (silné, slabé stránky, příležitosti a hrozby) a uvidíte, co je třeba řešit v nadcházejícím roce. Poté zkontrolujte svůj marketing od roku 2015 a uvidíte, co bylo úspěšné a co nebylo. Nezajistil sociální mediální marketing , jak se očekávalo, a reklamy, které jste zde koupili, nevedly takovou návštěvnost, jakou jste si mysleli?. Zjistěte, proč se to stalo. Podívejte se také na analýzu vašich webových stránek a zjistěte, odkud pocházejí vaši zákazníci a na kterých stránkách přistupují. Jakmile zjistíte rok 2015, podívejte se, kdo jsou nyní vaši zákazníci. Vaši zákazníci, stejně jako vaše podnikání, se vyvíjejí. Jsou-li starší, mladší, rodina, etnicky různorodá nebo jakákoliv porucha může být, pečlivě se podívejte na kanály, které můžete využít k oslovení nejčastějších zákazníků. Dokonce i když nejste to, koho jste nejprve očekávali, že váš cílový trh bude, je důležité si uvědomit, jak se k nim dostat. Poté vytvořte solidní marketingové cíle pro rok 2016. A nedělejte je obecnými, jednoduchými věcmi, jako je "zvýšení tržeb o 20%. "Stejně jako u jakýchkoli cílů, je třeba, abyste je učinili specifickými a realistickými, jako například" zvýšit retenci nových zákazníků o 15%. "Vzhledem k tomu, že rok je dlouhý čas, rozdělte tyto cíle na čtvrtletní i měsíční cíle, abyste mohli zaznamenávat pokrok a přizpůsobit se tak, jak jdete. Nakonec představte své marketingové iniciativy a kampaně do roku 2016. To neznamená, že musíte projít celý tvůrčí proces. Stačí se ale dozvědět, jaké kanály plánujete použít pro uvedení vašeho podnikání na trh v nadcházejícím roce, a rozvíjet tvůrčí materiály, jak jdete. A na jaké oblasti byste se měl zaměřit?. Rád jste se zeptal.

.

Kde mám zaměřit marketingové úsilí mé firmy?

.
  • Email Marketing - Ano, stejně jako sociální média dostala veškeré humbuk, e-mail marketing je stále králem. Podle společnosti Outboundengine kontroluje e-mail denně 91% vašich zákazníků a sestavování dobře zaměřeného marketingového hřiště netrvá dlouhou dobu ani penězi. Za každý dolar, který investujete, můžete očekávat zhruba 44 dolarů zpět. Takže pokud nic jiného, ​​ e-mail marketing je efektivní využití marketingového rozpočtu vaší firmy. Věnujte velkou pozornost tomu, kdo otevírá vaše e-maily a kdo je převádí na prodej. To bude důležité informace, abyste věděli, kdy se podíváte na to, jak zaměřit i vaše reklamní dolary.
  • . Mobilní optimalizace - Mobilní vyhledávání v polovině roku 2013 předčily vyhledávání desktopů a notebooků jako nejčastější způsob, jakým lidé hledali informace. Nyní asi 51% uživatelů internetu upřednostňuje surfování v mobilních zařízeních, 75% Američanů vlastní smartphone a Google skutečně penalizuje webové stránky, které nejsou optimalizovány pro mobilní telefony ve výsledcích vyhledávání. Dále, pokud neprodáváte mnoho online, neztrácejte peníze na aplikaci: průzkum od společnosti Bronto zjistil, že 76% spotřebitelů dává přednost používání webů optimalizovaných pro mobilní zařízení a 26% preferuje aplikace. .
  • Obsah Marketing - To se stalo hlavním mluvčím v marketingovém světě, a to z dobrého důvodu. Společnost NewsCred oznámila , že v roce 2014 společnosti s efektivními marketingovými strategiemi v oblasti obsahu přeměňují zákazníky přibližně na dvojnásobek sazby těch, kteří to neudělali. Co to pro vás znamená?. Líbí se vám to nebo ne, pravděpodobně budete muset vytvořit (nebo dokonale!) Svůj blog a vytvořit obsah, který lidé najdou, i když si nepřejí kupovat. Dlouhodobější obsah je ve vyhledávacích službách Google ve skutečnosti vyšší, což znamená buď více času, nebo více peněz, které vytvářejí delší příspěvky. Když se však stanete důvěryhodným zdrojem pro informaci, stáváte se důvěryhodným dodavatelem, když lidé chtějí koupit vaše produkty. Takže je to určitě investice, která stojí za to.
  • .
  • Sociální Media Marketing - Místo toho, abyste se prostě vrhli na pět různých sociálních médií , přemýšlejte o tom, které z vašich zákazníků využívají. Facebook se nyní stal nejpopulárnější platformou pro vyspělé publikum. Pokud je váš produkt zaměřen na mládež, pak Facebook nemusí být pro vaše podnikání nejlepší platformou sociálních médií. Snapchat na druhé straně exploduje jako sociální kanál médií mezi tisíciletími a ti mladšími. Získejte také nástroj, který vám umožní sledovat, kdo s vámi spolupracuje na sociálních médiích. Produkty jako HubSpot budou sledovat potenciální zákazníky a zákazníky, kteří pocházejí z konkrétních iniciativ v oblasti sociálních médií, včetně příspěvků, propagací a obrázků.
  • .
  • Videa - Příběh vašeho malého byznysu je nejúčinnější způsob jak vytvořit nějakou přílohu se svými zákazníky. A v době, kdy se rozpětí pozornosti snižují, je nejlepším způsobem, jak to udělat, prostřednictvím videa. Podle společnosti Animoto se 59% zákazníků domnívá, že podnik , který produkuje video , je více důvěryhodný a blogové příspěvky s videem trvale překonávají ty, které ne. Takže pokud nemáte čas skočit před (nebo za) fotoaparátem sami, může být moudré najmout někoho kdo dělá.
  • .

Plánování bude znamenat velký rozdíl v marketingových úspěších vašeho podnikání v roce 2016. S řádnou přípravou, pečlivým přezkoumáváním údajů a cílenými marketingovými kanály, budete mít v nejbližší době nejlepší podnik pro růst. A pokud implementace marketingového plánu vašeho podniku bude vyžadovat rychlou inflaci kapitálu , nezapomeňte, že BFS Capital je vždy k dispozici.

.

Obrázek s laskavým svolením KROMKRATHOG / FreeDigitalPhotos. čisté .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago