Back to Question Center
0

5 způsobů, jak se dostat na velký box soutěžící, který právě přemístil

1 answers:
.
.
. Big Box Competitor

Připadalo mi, jako byste se dostali do střeva - bay area computer repair.

Jednou ráno jste šel do práce a znamení před opuštěným pozemkem pár bloků od vás četl "Čoskoro přijde: Big Box Competitor. "A vy jste si mysleli:" Možná bych měl začít hledat požadované reklamy. "

Jistě, mnoho maloobchodníků s velkými krabicemi za posledních 20 let v posledních deseti letech dělilo drsné podniky a vynucovalo zavedené sousedy s jejich nekonečným výběrem a miniaturními cenami. Ale přidání konkurenčního velkého chlapce není pro vaši malou firmu trest smrti. Věci se budou lišit, ale můžete uspět a dokonce využít svou přítomnost ke zlepšení prodeje.

Jak to děláte?. Existuje mnoho způsobů.

Protože ztratíte. V případě, že jste přeskočili ekonomiku seniorů, získávají velké společnosti velké slevy, protože nakupují miliony produktů. Kupujete podstatně méně než miliony a pokusit se s jejich cenami se dostat nikam. Místo toho se zaměřte na to, co můžete udělat, že velké společnosti nemohou.

Internet je z velké části zdarma. Což znamená, že si můžete vytvořit jako on-line přítomnost svého nového souseda a pravděpodobně to bude lépe. Zatímco mnoho velkých firem najímá oddělení sociálních médií, aby zvládli své Tweety, stránky Facebooku a Instagramy, jsou to většinou na národní úrovni a nebudou mít velký význam pro místní zákazníky.

Hyper-lokalizujte svůj obsah pomocí obrázků svých zákazníků, vtipných odkazů na místní vtipy a místních propagačních akcí, které zpříjemní vaše sociální média pro zákazníky atraktivnější a zábavnější zážitky. Pokud se vám podaří zkontrolovat virální typ "20 způsobů, jak znáte, že žijete v našem městě", vaše podnikání se vystavuje národní společnosti, kterou prostě nemůžete vytvořit.

Podobně může vaše společnost mít blog, který se mnohem lépe vztahuje k osobám kolem vás. Takže když Wal-Mart bloguje o nápady na sváteční dárky, můžete se přizpůsobit svým věcem, které se týkají vánočního prostředí, ve kterém žijete.

Velké společnosti se pohybují kolem rychlosti ledovců. S ohledem na regionální, národní a někdy globální schválení požadované pro změny malých produktových řad může reakce na vstupy zákazníků trvat několik let.

Vy jste však jako Speedy Gonzales, malá myš ze starých Loony Tunes. Můžete se šířit a manévrovat a měnit to, co děláte v rozmaru, a proto může být rychlejším přínosem pro zákazníky.

Velcí oděvníci často se dívají do malých obchodů, aby pochopili, jaké styly jsou trendy. Přinášení položek před tím, než jsou, je snadné. Stejně tak, přinášení nových potravin nebo nových piva nebude vyžadovat schválení společností a franchisor a můžete se odlišit jako místo, kde můžete vyzkoušet nové věci dříve, než je ve velkém obchodě.

Specializace je také důležitá, protože si můžete objednat spoustu malých produktů, které nemají smysl pro velký prodejce.

Totéž platí pro službu. Můžete přímo požádat své zákazníky, pokud používají postupy, které používáte. A pokud tak neučiní, můžete je změnit během jednoho dne. Wal-Mart kontroluje lidi pomalu a neúčinně od otevření svého prvního obchodu. A nedívejte se brzy změnit.

Už jste někdy vstoupili do obrovského obchodu se sportovním zbožím a požádali úředníka v oddělení obuvi o velmi specifický typ boty a vše, co dělají, je ukázat na stěnu, která říká "Cross-training"?. úroveň odborných znalostí potřebných k práci v tomto oddělení je základní znalostí o velikosti obuvi.

Nicméně pokud provozujete prodejny sportovních potřeb, můžete najmout osoby s odbornými znalostmi ve sportu, kteří mohou ukázat na konkrétní obuv, která bude nejlépe pro zákazníka.

Také typy lidí, kteří jsou přitahováni k práci v malém podnikání - kde mohou být peníze méně - jsou zde, protože jsou vášniví, co děláte. To ukazuje, jak se vztahují k zákazníkům, a přivedou lidi do vašeho podnikání místo velkých kluků.

Můžete také těžit z chyb, které velcí konkurenti dělají. Může to znít trochu stinně, ale jděte na svého konkurenta a uvidíte, jak slouží lidem. Zeptejte se zákazníků, když opouštějí službu, kterou se jim nelíbí, a napraví to ve vašem obchodě. Jakmile lidé vstoupí, pravděpodobně se vrátí za sílu služby.

Požádáním vašich dodavatelů, aby vám poskytli tytéž ceny, které dávají velkokapacitním prodejnám, je něco jako požádat o upgrade na první třídu, když jste si zakoupili trenér. Nemusíte utrácet dost, aby to za to stálo za to, takže ztrácíte dech. Ale existují i ​​další způsoby, jak získat z vašich dodavatelů více, aby pomohly vaší konkurenční výhodě.

Nejdříve můžete vytvořit kupní alianci s jinými místními podniky. Tím zvýšíte svou kupní sílu, umožníte všem, abyste byli alespoň trochu konkurenceschopnější a podpořili pocit komunity mezi místními podniky. IGA - Asociace nezávislých potravinářů - je vynikajícím příkladem toho ve velkém měřítku.

I když se rozhodnete jít sama, můžete použít vaši identitu jako specializovaný obchod, abyste získali produkty před svými velkými konkurenty. Pokud dokážete přesvědčit dodavatele, že jste místem pro získání nového oblečení, jídla, nápoje nebo příslušenství, nabídnou vám to nejdříve. Vytváření takového vztahu je rozhodující pro to, abyste získali výhodu ve větších obchodech, a to, co stojí za to, co budete investovat.

Začněte svůj prodej likvidace dosud. Velký národní řetězec, který se pohybuje vedle, neznamená, že vaše podnikání je odsouzeno k zániku. To jen znamená, že možná budete muset najít způsob, jak přežít. A tím, že půjdete na místní, budete mobilní a uděláte své služby nad velkými kluky, zjistíte, že vaše podnikání nejen nebude, ale může prosperovat ve svém novém prostředí.

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago