Back to Question Center
0

BFS Capital překročí 1,5 miliardy dolarů z financování více než 18 000 obchodníků

1 answers:

. Coral Springs, . Florida, . 15. dubna 2017 - setting up a home wired network.

BFS Capital, přední platforma pro financování malých podniků, dnes oznámila rozšíření o více než 1 dolar. 5 miliard finančních prostředků pro podniky v USA, Kanadě a prostřednictvím pobočky Boost Capital ve Spojeném království.

.

Společnost BFS Capital, založená v roce 2002, získala nejprve 1 dolar. 0 miliardy financování v červenci 2015. Od té doby se počet malých podniků a obchodníků využívajících BFS Capital zvýšil o více než 33 procent z téměř 13 500 zákazníků od července 2015 na více než 18 000 dnes.

.

"Toto financování potvrzuje trvalý požadavek mezi malými podniky a obchodníky na řešení financování BFS Capital," řekl Michael Marrache, prezident BFS Capital a vedoucí výkonného vedoucího týmu v USA a mezinárodně. "Zažili jsme obrovský nárůst růstu úvěrového portfolia jak v novém, tak v opakovaném zákaznickém podnikání. Tyto výsledky jsou dokladem našeho udržitelného obchodního modelu. "

.

Pan Marrache dodává: "Dnešní zprávy také podtrhují úspěch klíčových vztahů, které budujeme s mnoha nezávislými organizacemi, které poskytují drobným podnikům a obchodníkům základní služby. Společně pracujeme na tom, abychom podnikům pomohli řešit jejich kapitálové požadavky a poskytovali jim inovativní řešení a služby. "

.

Další informace naleznete na adrese: www. bfscapital. com .

.

O společnosti BFS Capital

.

Společnost BFS Capital podporuje dlouhodobý růst a prosperitu malých podniků poskytováním včasných a flexibilních řešení financování. Vedoucí finanční platforma společnosti BFS Capital využívá přizpůsobené upisovací a proprietární algoritmy pro financování podniků ve všech 50 státech a Kanadě a prostřednictvím své pobočky Boost Capital ve Spojeném království. Od roku 2002 společnost BFS Capital poskytla 1 dolar. 5 miliard celkových finančních prostředků pro malé podniky ve více než 400 průmyslových odvětvích. Společnost BFS Capital se sídlem v jižní Floridě s pobočkami v New Yorku, Kalifornii a Velké Británii je akreditovanou společností BBB s ratingem A +.

1 week ago