Back to Question Center
0

Tiskové zprávy a oznámení

1 answers:
BFS Capital oznamuje novou úvěrovou linii ve výši 175 milionů dolarů

únor 2018

BFS. Společnost Capital získala novou revolvingovou úvěrovou linku ve výši 175 milionů dolarů poskytnutou z fondů spravovaných společností Ares Management, společnost LP BFS Capital využije nového nástroje k urychlení růstu svého úvěrového obchodu po rekordním roce, kdy společnost vytvořila více než 300 milionů dolarů z původních zdrojů,. nové roční období - home networking services near me.


BFS kapitál převyšuje 300 milionů dolarů původem za rok 2017

. Jsme rádi, že BFS Capital financoval více než 300 milionů dolarů původem v roce 2017 poté, co předtím předpovídal mezník v prosinci. Naše trvalé zaměření na potřeby financování malých podniků a naše pokračující expanze v klíčových zeměpisných oblastech (USA, Kanada a Spojené království) nám pomohly dosáhnout tohoto nového ročníku.


Značení 15 let půjček malým podnikům, BFS Capital rozšířilo více než 1 dolar.

prosinec 2017

BFS Capital, který představuje 15. výročí svého vzniku,. platforma pro financování malých podniků, oznámila, že se nyní rozšířila o více než 1 dolar. 7 miliard dolarů z financování od financování své první dohody v roce 2002. Společnost také uvedla, že více než 75 procent jeho původu došlo v posledních pěti letech a více než 25 procent se konalo v posledních 18 měsíců. Celý rok 2017 očekává společnost BFS Capital, že vygeneruje více než 300 milionů dolarů původu, což je nová roční hodnota.


BFS Capital sponzoruje a mluví na NACLB a Money 20/20

říjen 2017. )

Vedoucí pracovníci projednávají programy a trendy financování malých podniků;.


BFS Capital jmenuje Michael Marrache jako generální ředitel

srpen 2017 .

Společnost BFS Capital Inc., přední společnost zabývající se financováním malých podniků, oznámila, že jmenovala Michaela Marracheho za generálního ředitele, aby uspěla na odstupujícím generálním řediteli a spoluzakladateli Marc Glazer. . Pojmenovaný prezident v září 2016, Marrache dříve působil více než tři roky jako hlavní výkonný ředitel společnosti. Bude také členem představenstva společnosti. Marc Glazer bude i nadále působit jako předseda představenstva BFS Capital Board.


BFS Capital převyšuje $ 1. 5 miliard finančních prostředků pro podniky v USA, Kanadě a prostřednictvím pobočky Boost Capital ve Spojeném království.


Boost Capital zajišťuje novou úvěrovou linku ve výši 15 milionů GBP, aby uspokojila poptávku na úvěry malých podnikatelů ve Velké Británii

. )

Dalším 15 milionům GBP (20 milionů dolarů) bude nyní k dispozici malým firmám ve Spojeném království jako alternativní podnikatelský úvěr Boost Capital, dceřiná společnost BFS Capital Inc., přední americká platforma pro financování malých podniků,. zajistila novou úvěrovou linku od společnosti Atalaya Capital Management.. Společnost Boost Capital pomohla britským firmám v celé řadě odvětví dosáhnout svých cílů v oblasti růstu od roku 2012. Grantová linka umožní společnosti podpořit více podniků s plánem růstu.


BFS Capital jmenuje Michael Marrache jako prezident

září 2016 . Inc, přední platforma pro financování malých podniků, dnes oznámila novou fázi operační strategie společnosti s jmenováním Michaela Marracheho za prezidenta. Představenstvo společnosti vytvořilo roli pro společnost Marrache po svých třech letech působení jako výkonný ředitel společnosti.


BFS Capital oznamuje novou úvěrovou linii 165 milionů dolarů

. Společnost Capital Inc., jedna z předních platforem pro financování malých podniků, dnes oznámila, že společnost uzavřela dohodu o půjčce a bezpečnostní smlouvě ve výši 165 milionů dolarů s správní agentou Wells Fargo Capital Finance.. "Jsme velmi spokojeni s touto dohodou, která posiluje naše silné vztahy s našimi bankovními partnery," řekl Marc Glazer, spoluzakladatel a generální ředitel společnosti BFS Capital. "Vylepšená a rozšířená úvěrová linka zvyšuje naše možnosti financování, aby uspokojila rostoucí požadavky malých podniků v různých sektorech. "


Společnost BFS Capital Inc. oznamuje důvěrné předložení návrhu registračního prohlášení k navrhovanému prvotnímu veřejnému nabídce

. Společnost BFS Capital Inc., dříve známá jako Business Financial Services, Inc., dnes oznámila, že důvěrně předložila návrh na registraci na formuláři S-1 s Komisí pro cenné papíry a burzy (dále jen "SEC". ) týkající se navrhované počáteční veřejné nabídky jejího společného aktiva.


Podnikové finanční služby Rebrands as BFS Capital

září 2015 . Services, Inc., přední technologická platforma pro financování malých firem, dnes oznámila, že se změnila v BFS Capital a spustila novou webovou stránku www. bfscapital. com.


Business Financial Services získává Entrust Merchant Solutions

. Services, Inc. ("BFS"), přední technologická platforma pro financování malých firem, dnes oznámila, že získala Entrust Merchant Solutions ("Entrust"), což je nezávislá prodejní organizace poskytující finanční řešení pro malé podniky.


Podnikové finanční služby dosáhly 1 miliardy dolarů v oblasti financování malých podniků

červenec 2015 . ) Podnikové finanční služby a její rodina společností (BFS), přední technologická platforma pro financování malých podniků, dnes překročila hranici 1 miliardy dolarů v celkovém financování malých podniků.


Business Financial Services oznamuje prodloužení úvěrové linky ve výši 125 milionů dolarů

. Společnost Business Financial Services, Inc. oznámila úvěrovou linku ve výši 125 milionů dolarů s firmou Wells Fargo Capital Finance, která je součástí společnosti Wells Fargo &. Společnost (NYSE: WFC). Nová úvěrová linka představuje nárůst z existující úvěrové linky ve výši 82 milionů dolarů, kterou společnost v loňském roce oznámila.


Marc Glazer pojmenovaný Ernst & amp;. Finalistka mladého podnikatele roku

květen 2013

Business Financial Services, Inc. s potěšením oznamuje, že prezident a generální ředitel Marc Glazer. jmenoval finalistu v soutěži Ernst &. Program mladých podnikatelů roku 2013.


Podnikové finanční služby rozšiřuje produkt pro podnikové úvěry na všech 50 států

. 2) Společnost Business Financial Services, Inc. oznámila, že rozšířila svůj produkt podnikových úvěrů ve všech 50 státech. Společnost navíc nedávno oznámila novou úvěrovou facilitu ve výši 82 milionů USD, kterou poskytla společnost Wells Fargo Capital Finance, která je součástí společnosti Wells Fargo &. Společnost (NYSE: WFC), která usnadňuje expanzi a zvyšuje poptávku po kapitálu.


Podnikové finanční služby oznamují úvěrovou linku ve výši 82 milionů dolarů na financování malých podniků

.

Business Financial Services, Inc. oznámila novou úvěrovou linku ve výši 82 milionů dolarů poskytnutou společností Wells Fargo Capital Finance, která je součástí společnosti Wells Fargo &. Společnost (NYSE: WFC). Nová úvěrová facilita posiluje schopnost společnosti sloužit majitelům malých podniků po celých Spojených státech a prostřednictvím poboček v Kanadě a ve Spojeném království

1 week ago