Back to Question Center
0

Je čas obrátit půdu a růst vašeho podnikání?

1 answers:

Pěstování vašeho podnikání je stejně jako zahradnictví - musíte ho krmit. Pokud vaše podniky nerozvíjejí tak, jak jste doufali a jste připraveni přejít na další úroveň, pak je čas, abyste si vyžádali růstový růst s provozním kapitálem.

- how to network an office.

Společnost BFS Capital pomohla nesčetným majitelům malých podniků kultivovat růst, o který se zajímali. Vezměte tyto podniky například:

.
.
. . . . . . . .
Společnost Harry's Steakhouse v Ohiu si několikrát vypůjčila prostředky na rozšíření restaurace a přidání nového parkoviště, pokaždé, když získala odměnu dobrého krmiva.
Manor Homes & amp;. Dary ve Philadelphii využívaly ve svém sousedství špičkový obytný výstavbu, inzerovaly další potenciální zákazníky a vyrovnaly peněžní tok, když jejich prodejci nemohli poskytnout úvěr.
Sandella's Flatbread Café v D.C. je rychle se rozvíjející franchising v době, kdy se americká chuť na rychlé občerstvení mění na zdravější alternativy. Když potřebovali okamžitý přístup k kapitálu, aby renovovali zařízení a zásobili zásoby, dostali kapitál, který potřebovali, přesně tak, když to nejvíc potřebovali. Chcete-li držet krok s požadavkem zákazníků, brzy budou muset otevřít druhé místo.

Je to období vysazení. Vaše podnikání je připraveno růst?

.

Naplňte váš hlad pro nápady růstu podnikání s příběhy o úspěchu BFS Capital.

.

.

.
1 week ago