Back to Question Center
0

Typy pojištění podnikání

1 answers:
.
.
. registrations tmcrv.jpg?anchor=center&mode=crop&width=250&height=250&rnd=131623907120000000" alt="Types of Business Insurance">

Sponzorovaný obsah

.

Mnoho podnikatelů má vytrvalost a plán, ale co je důležitější, nesou vizi. Aby se jejich vize stala skutečností, hledají finanční podporu. To je důvod, proč podnikatelé hledají banky, investory a malé podnikatele. Vztah mezi vlastníkem malé firmy a jeho zákazníky je důležitý, ale stabilní financování může změnit sny na skutečnost a začínat podnikání v agilním rostoucím podniku. Finanční firmy investují nebo půjčují peníze podnikům na základě různých faktorů a zkoumají celkové zdraví organizace předtím, než financují. Ačkoli mnoho úvěrů nevyžaduje doklad o pojištění, nákup pojištění pro vaše podnikání by měl být považován za praktický a nezbytný další krok k zajištění ochrany vašeho nového financování , aby mohl být použit pro svůj zamýšlený účel. spíše než pro neočekávané události života!

.

Co je pojištění podnikání?

.

Pro všechny své nuance je definice pojištění podnikání velmi přímá. Pojištění podnikání je způsob, jak přenést riziko jednotlivce nebo účetní jednotky na potenciální nebezpečí vůči vnějšímu subjektu za dohodnutou částku, která odpovídá pravděpodobnosti výskytu.

.

Existuje mnoho důvodů, proč lze podniku posoudit pokuty nebo doručené obleky. Mohou vzniknout z neúmyslné chyby, rozpadu vybavení nebo zlého jednání člena vaší společnosti. Všechny tyto situace mohou bankrotu podnikání. Když podnik selže, investor ztratí své investice. Pojištění podniků je určeno k ochraně vás, vaší organizace a vašich investorů v případě těchto neočekávaných událostí!

.

Pojištění je cennou zárukou pro jakékoli podnikání. Pro investora, jehož podnikání investuje do podniků, se stává pojištění zásadní. Ať už je vaším cílem začít podnikání nebo rozšířit svou firmu, je zde 5 druhů pojištění, které vy a vaši investoři potřebujeme k zajištění vaší budoucnosti.

.

5 Pojistné pojištění poskytuje svým podnikatelům a finančníkům

.
 1. .

  Jedním z nejrychlejších způsobů, jak se podnik selže, je zapojení do vyčerpávající právní bitvy. Vyhrát nebo ztratit, množství vynaložených finančních, lidských a emocionálních zdrojů nejenže zpomalí vaše podnikání, ale také může způsobit úplné zhroucení.

  . Účelem Všeobecné odpovědnosti Pojištění je zmírnit tyto okolnosti a zabránit úplné ztrátě v případě žaloby. Jako takový investoři vyžadují od klientů, aby udržovali minimální úrovně odpovědnosti založené na průmyslu a riziku. Ve většině případů investoři vyžadují, aby jste je uvedli jako dodatečné pojištěné na základě vašich zásad. To poskytuje dvě ochranu: v případě, že se vaše strategie blíží zrušení, budou o tom informováni;. v případě soudního řízení je vaše společnost a její investice chráněna.
 2. .
 3. . Ať už jste novou společností nebo jste rozšířeni, možná budete muset pronajmout nebo zakoupit místo pro vaši firmu. Každá společnost, která tyto typy rizik financuje, chápe, že k nehodám a katastrofám dochází. Pojištění majetku je požadavek věřitelů, který pokryje vaši polohu před nebezpečím, včetně: povodní, zemětřesení, vandalismu, krádeže a dalších.

  Opět bude vaše firma povinna uvést poskytovatele úvěru jako dalšího pojištěného. Výměna podnikového majetku nebo přestavby je drahá a průměrná společnost si nemůže dovolit přestavět z kapsy. Vaše pojištění si může ponechat tuto cenu, která vám umožní co nejdříve vstát a pracovat!
 4. .
 5. . Většina firem má alespoň minimální míru osobního obchodního vlastnictví (BPP). Obchodní osobní majetek zahrnuje vše od stolů a počítačů až po rozsáhlé průmyslové vybavení. Dokonce i když investoři nemají finanční prostředky ve vašem zařízení, mají jeden ve vaší firmě. Bez vašeho vybavení přestane vaše podnikání spolu s finančními investicemi přestat existovat.
 6. .
 7. .

  Politika obchodníka nebo BOP není samostatným pokrytím. Jedná se o kombinaci předchozích tří titulů. Pojišťovny uznávají, že kombinace pokrytí, které BOP poskytuje, splňuje nejčastější požadavky na pojištění. Tento balíček poskytuje tyto ochrany za snížené ceny se standardními úrovněmi pokrytí, které všechny vaše politiky pevně na jednom místě.

  .
 8. .
 9. . Vzhledem k tomu, že firmy rostou, rozšiřují a rozvíjejí, budou mít více zaměstnanců a více vedoucích pracovníků. Ředitelské a důstojnické pojištění chrání společnost před nehodami v případě zlého jednání v rámci vedení organizace. Zatímco poměrně vzácné, finanční trestné činy a důsledky pozdějších případů mohou být mnohem ničivější než hurikán. Nejen že společnost pocítí počáteční dopad finančního a public relations na zločin, budou následovat spotřebitelské spory, pokuty a další ztráty.
  Pokrytí D & O bude chránit vaše podnikání a vaše investory před nadcházejícími finančními dopady.
 10. .

Tyto pět pokrytí je základem pokrytí, které většina investorů vyžaduje. Smlouvy mohou obsahovat dodatečné požadavky, jako například potvrzení o nájemních podmínkách a zlepšování, pojištění odpovědnosti zaměstnavatele a odškodnění pracovníků. Proto je důležité, abyste spolupracovali s licencovaným pojišťovacím agentem, abyste přezkoumali pojistnou část smlouvy investora. Nejen, že chcete mít chráněnou firmu v případě reklamace, ale chcete chránit i vaše zájmy investora. Podpisem smlouvy o financování může být začátek krásného vztahu. Udržení správného pokrytí zajistí, že to zůstane.

.

Chraňte Vaši společnost a nepřeplatíte za pojištění vašeho podnikání.
návštěva http: // land. coverwallet. com / bfscapital dostat více citace nebo volat (646) 844-9933
.

.
.
. Cover Wallet
.
. Tento článek je sponzorován CoverWallet , online obchodní pojištění platforma, která poskytuje nejjednodušší způsob, jak pochopit,. zakoupit a spravovat pojištění pro vaše podnikání. Poskytují bezplatné nástroje pro posouzení, aby zjistili přesně, co pojištění vašeho podniku potřebuje, zkrácenou on-line žádost a schopnost zakoupit a spravovat vaše pojištění, a to vše na jednom místě. .

.
April 16, 2018