Back to Question Center
0

Průvodce výnosy pro malé firmy

1 answers:
.
.
. Guide Benefits Small Business Insurance

Nemůžete si dovolit video arkád v pokoji. Chápeme to - registration yahoo. Pravděpodobně si také nemůžete dovolit instrukci jógy na místě, obědové večeře od Michaela Miny a všechny další společnosti, které mají mimořádné výhody, jako je nabídka Google a Facebook.

.

Ale to neznamená, že nemůžete něco udělat . Aby bylo jasné, "něco" mluvíme konkrétně o vytváření přitažlivého balíčku výhod pro malé podniky.

.

Balíčky hodnot za balíčky malých podniků

.

Podle čtvrtého ročníku studie MetLife ze 13. ročníku studie o zaměstnanosti společnosti MetLife se zaměstnanci, kteří mají rád balíčky výhod, mají čtyřnásobně vyšší pravděpodobnost, že se jim bude líbit. Co znamená , že , i když nemůžete hodně platit, jsou vaši zaměstnanci více pravděpodobné, že se budou držet, pokud vaše podnikání poskytuje dobré výhody. ) .

.

Svět výhod malého podnikání může být matoucí ačkoli , a zaměstnanci chtějí volby. A přestože se rozhodně stojí za to konzultovat s koordinátory prospěchu v této záležitosti, je zde stručný návod na výhody malým podnikům, které se zaměřují na to, co můžete nabídnout a co byste měli očekávat.

. Zdravotní péče , odchod do důchodu a nepovinné přínosy.

.

Zdravotní péče (a) Zdravotní pojištění

.

.

Zatímco ne potřebujete nabízet zdravotní pojištění, je to stále něco, co je téměř očekáváno s plným pracovním úkolem v . a věku . A pokud neposkytujete zdravotní pojištění, kalibr zaměstnanců, které přilákáte, může být značně nižší.

.

Možnosti pro zdravotní pojištění se mohou zdát ohromující, ale jako majitel malé firmy existuje opravdu jen málo, co bude pro vás smysluplné.

.
 1. Nabídka malého skupinového zdravotního plánu
 2. .

To lze udělat levněji, než si myslíte. Zákon o cenově dostupné péči (nebo Obamacare) obsahuje ustanovení, která umožňují drobným podnikům daňové úlevy, pokud zakoupíte pojištění prostřednictvím Marketplace,. nabízejí tuto výhodu. Ale plán malých skupin přichází s některými složitými možnostmi.

.

Za prvé, budete se muset rozhodnout, zda si zvolíte plán pojištění HMO nebo PPO. V typickém pojistném plánu HMO si zaměstnanci vyberou primární lékař a tato osoba provádí doporučení v rámci sítě. Zatímco je to mnohem levnější, omezuje také možnosti pacientů a někdy může trvat déle, než se někteří specialisté setkají.

.

Plán PPO však umožňuje pacientům volbu z mnohem širšího okruhu lékařů. Jedná se o mnohem dražší variantu a nemusí být nejmoudřejší pro malý podnik.

.

Stejně tak budete muset hrát s kombinacemi odpočitatelných a copay, abyste zjistili, co je pro vaše zaměstnance nejvhodnější. Mladší pracovní síla se může rozhodnout pro vyšší odpočitatelné položky, protože mohou své pojištění používat mnohem méně často.

.
 1. Poskytování zaměstnancům příspěvku na zdravotní péči
 2. . , čímž se tato možnost uvažuje při vytváření balíčku výhod pro malé podniky . V podstatě jste vyčlenili peníze, aby poskytli svým zaměstnancům příspěvek na zdravotní péči. Poté nakupují pojištění samy.

  .

  Pro zaměstnance, kteří potřebují jen velmi málo pokrytí, jim to umožňuje vybrat si vysoce odčitatelné plány s nižšími náklady, zatímco ostatní zaměstnanci mohou potřebovat jiné pokrytí. Například pokud máte zaměstnance se specifickými potřebami zdravotní péče (např. S ​​existujícími zdravotními podmínkami) a nabízející příspěvek na zdravotní péči ve svém balíku výhod malým podnikům, můžete jim vybrat plán, který je nejvhodnější pro jejich konkrétní. zdravotní situaci. Možná budete chtít s nimi diskutovat o jejich platu a tom, jak se hodí do kritérií pro pomoc a zjistit, co je nejvhodnější pro zaměstnance i vaše podnikání.

  .

  Poskytování příspěvku na zdravotní péči vám přináší i výhody. Především vám umožňuje kontrolovat své náklady na zdravotní péči, protože to bude pevná částka vašeho rozpočtu a nebude podléhat zvýšenému pojistnému pro zaměstnance s rizikovým rizikem. Už nevíte, jaký bude tento výdaj z jednoho roku na druhý. Místo toho vy nastavte částku a diktujte, kolik dáte zaměstnanci každý kalendář nebo fiskální rok.

  .
  1. Neposkytuje žádné zdravotní pojištění
  2. .

  Na dnešním trhu je to vždy životaschopná volba. Nezapomínejme však, že většina malých firem, které nabízejí zdravotní pojištění, nebude zaměstnávat bez zdravotního pojištění příliš velké pro nejlepší kandidáty. Budete si chtít být velice opatrní, pokud se rozhodnete tuto možnost vyřadit z balíčku pro malé obchodní výhody .

  .

  Bez ohledu na to, co zvolíte pro zdravotní pojištění (jiné než možnost "žádné zdravotní pojištění", samozřejmě) , předpokládejme, že bude stát mezi 7,5%. a 15% vaší mzdy.

  .

  Penzijní připojištění

  .

  Pokud si přečtete novinky, zdá se, že každý, kdo dnes pracuje, opustí svou práci nejdříve nohama a odchod do důchodu je snem vyhrazen pro miminka a jejich rodiče. Ale ve skutečnosti to není tak špatné. A měli byste vaším zaměstnancům pomoci naplánovat.

  .

  Svět důchodových účtů je komplikovaný, zvláště pokud nejste někdo, kdo má bohaté znalosti v oblasti financí. Tak to uděláme co nejjednodušší.

  .

  Pro malé podniky existují opravdu jen dvě kategorie penzijních účtů, které byste měli zvážit nabízení balíčku : 401K a IRA (nebo individuálních důchodových ujednání). A v každé kategorii existuje také několik různých typů.

  .
  • IRA
  • .

  Zatímco existuje mnoho různých typů IRA, jejich hlavní výhodou je, že jsou primárně spravována společnostmi poskytujícími finanční služby . ) a lze je snadno nastavit. Dvě nejběžnější pro malé firmy jsou SEP IRA a SIMPLE IRA. Jak víte, který z nich si vyberete?

  .

  Jednoduché IRAs jsou pro firmy s méně než 100 zaměstnanci a jsou snadno dostupné;. vyžadují pouze čtyři stránky papírování a mohou být provedeny za zhruba deset minut. Umožňují zaměstnancům darovat až 12 500 dolarů za rok jejich platu a umožňují zaměstnavateli přizpůsobit až 3% celkové kompenzace. To je ideální, pokud chcete přispět k odchodu do důchodu zaměstnanců, avšak neuvádějí plný důchod jako součást balíčku malých podniků .

  .

  SEP IRA (nebo zjednodušený důchod zaměstnanců individuální penzijní připojištění) mají smysl, pokud jste samostatně výdělečně činní, jste výhradním vlastníkem nebo jste podnikatel, který se skládá pouze z vás a manžela. Tato IRA je pouze pro příspěvky zaměstnavatele a všechny příspěvky představují daňově uznatelné obchodní náklady.

  .
  • 401K
  • .

  Další možnost založená na odchodu do důchodu, která má zvážit přidání do balíčku pro malé obchodní výhody, je 401K. Jedná se o programy dobrovolného příspěvku spravované podnikem, kde mohou zaměstnanci přispívat před zdaněním a půjčovat si proti účtu za poplatek. Opět existuje mnoho 401K plánů tam, ale nejčastější pro malé podniky jsou jednoduché 401K, samostatně výdělečně činné 401K a plné 401K.

  .

  Jednoduchý 401K , podobně jako jednoduchý IRA, vyžaduje pouze pár stránek papíru plus 350 a 25 dolarů na účastníka. Umožňují celkové kombinované příspěvky (což je příspěvek zaměstnance + zaměstnavatel) až do výše 11 500 USD ročně a jsou typicky nejlepší volbou pro malé podniky se zaměstnanci, kteří nejsou akcionáři společnosti.

  .

  Konečně, úplné 401K je obecně doporučeno pro společnosti s mezd přes $ 500,000.

  .

  Když zjistíte, kolik příspěvku zaměstnance chcete splnit, byste se měli rozhodnout přidat tuto možnost k balíku výhod malých podniků, zřejmě první věc, která vypadá. na vašem rozpočtu. Ale poměrně pravidelná úroveň odpovídá 3% odškodnění až do výše 6% ročního příspěvku zaměstnance. A možná zvážíte, zda to rezervujete zaměstnancům, kteří s vámi byli více než rok nebo déle.

  .

  Volitelné výhody

  .

  Zatímco všechny výhody jsou nepovinné, mnozí vyžadují vyšší výplaty z plateb a nemusí to být zájem zaměstnanců. To může zahrnovat pojištění zraku a zubů, pojištění pro případ invalidity, životní pojištění a další výhody, které kreativně přicházíte. s.

  .

  Vize a zubní pojištění obvykle nabízejí tři možnosti:

  .
  1. Pojištění financované zaměstnavatelem, kde podnik platí vše
  2. .
  3. Pojištění financované zaměstnancem, kde vaši zaměstnanci platí
  4. .
  5. Částečně financované plány zaměstnavatelů, kde obvykle vybíráte 80% nákladů.
  6. .

  Nezapomeňte, že dokonce i zaměstnanecké plány jsou pro zaměstnance ještě levnější, než kdyby si je koupily samy, takže je to v podstatě výhoda, která vám nic nekladí.

  .

  Životní pojištění není tak zásadní výhodou, jaká mohla být v předchozích letech. Ale pokud mu to nabídnete, mělo by pokrývat nejméně 20 000 dolarů a náklady na pohřeb. V opačném případě zaměstnanci nebudou mít příliš mnoho informací o tom, že je mají.

  .

  Můžete také přidat invalidní pojištění do balíčku pro malé podnikatelské výhody. Pokud tak učiníte, vám obvykle poskytne 0,5% až 1% celkové kompenzace a měla by pokrývat nejméně 60% platu zaměstnance. Existují jak dlouhodobé (LTD), tak krátkodobé (STD) invalidní výhody;. STD by měla platit zhruba 1000 dolarů za týden po dobu 13-26 týdnů, LTD by měla zaplatit 6000 dolarů měsíčně až na dva roky.

  . , rozšířená rodina a flexibilní plánování . , výplata výuky a delší prázdniny. Ale to jsou mnohem relativní pojmy, které budeme pokrývat v budoucích pozicích.

  .

  Silné výhody malých firem Balíčky jsou Win / Win

  .

  Výhody pro vaši malou firmu mohou být nákladné a budete potřebovat svým zaměstnancům možnost, pokud chcete, aby pracovali co nejlépe. Tento typ nabídky je však výhra / výhra, protože , pokud váš malý podnik má velký balíček výhod, pomůžete udržet vaši pracovní sílu zdravou a spokojenou, přitahujte a udržujte talentované zaměstnance.

  .

  Jinými slovy, nejenže budete schopni udržet své hvězdné zaměstnance - ty, kteří vás již svítí - ale budete také atraktivnější pro jednotlivce, kteří mohou vaše malé firmy vyvést na vyšší úroveň. úrovně. Ti, kteří vás mohou katapultovat od místa, kde jste teď, kdekoli jste to nakonec chcete být.

  .

  A oni to rádi pro vás udělají, protože nabízíte takový skvělý balíček malých obchodních výhod. To činí tento jeden náklad, který je více než zaplatit. .

.
.
.

Matt Meltzer je profesorem obchodní komunikace na univerzitě v Miami. Je veteránem námořní pěchoty Spojených států a je držitelem bakalářského titulu v obchodní administrativě od společnosti UM, stejně jako magisterské mistrovské komunikace na Floridské univerzitě.

.
1 week ago