Back to Question Center
0

Šperky Obchod Podnikatelské úvěry

1 answers:

Diamanty jsou považovány za jeden z nejodolnějších drahých kamenů, stejně kvalitní mnoho malých majitelů klenotnictví se objevilo na dnešním trhu.

.

V uplynulých letech bylo těžké s nárůstem obřích konkurentů a zvýšením počtu spotřebitelů nakupujících online. Ale i s těmito posuny, malé podniky i nadále vyrábějí většinu prodeje šperků v průmyslu - arçelik yetkili servis esenler. Dále jsou malé maloobchodní prodejny stále spotřebiteli, kde často opravují své šperky, hodinky a další podobné příslušenství.

.

Americké maloobchodní šperky prodávaly 31 dolarů. 43 miliard dolarů zboží v roce 2016, což představuje nárůst o 3,8 procenta oproti předchozímu roku, podle údajů amerického sčítání lidu.

.

Existují dva hlavní druhy šperků prodávané v maloobchodě:

.
  • Maloobchodníci módních šperků, kteří sledují oblíbené trendy. Tito prodejci se specializují na levné materiály, jako jsou korálky a výrobky, začínají na nižších cenových bodech.
  • .
  • Maloobchodníci z jemných šperků, kteří používají drahé kovy a kameny. Tyto kusy začínají na vyšším cenovém místě.
  • .

S touto konkurenceschopnou krajinou potřebujete partnera, který vám může poskytnout snadný přístup k financování, když ho potřebujete. Společnost BFS Capital poskytuje od roku 2002 malé financování. Ať už chcete koupit více inventáře, rozšířit svůj obchod, zvýšit marketing nebo potřebovat pomoc s peněžním tokem, jsme zde pro Vás. Nabízíme snadný aplikační proces a přístup k finančním prostředkům ve dvou pracovních dnech pro kvalifikované žadatele. *

.

.

Zásoby

.

Soupis vašeho klenotnictví pravděpodobně patří mezi nejdůležitější faktory při určování jeho úspěchu. Se všemi možnostmi nákupu šperků, inventář musí být něco zvláštního, ať už je to šperky nebo módní šperky, které jsou více trendově vědomé.

.

Odborníci z průmyslu tvrdí, že příliš mnoho inventáře je jedním z nejčastějších důvodů, proč šperky neuspějí, přesto nemají dost volby pro spotřebitele, které brání prodeji. Mnoho majitelů klenotnictví má řídící systém, který pomáhá spravovat jejich inventář, včetně kusů v showroomu a kusů, které jsou uloženy. Někteří majitelé klenotnictví jsou schopni to provést vlastními manuálními systémy;. jiní používají inventarizační software, který zahrnuje zobrazování a kódování čárových kódů.

.

Může být prospěšné, aby se nejméně jednou ročně prováděl podrobný výpis všech fyzických inventur. Správa inventáře šperků vám může pomoci identifikovat vaše nejprodávanější výrobky a položky, které byly v obchodě příliš dlouhé. Může být také užitečné, pokud budete muset někdy podat žádost o pojištění tím, že vám poskytne požadovanou dokumentaci.

.

Jedním z nejdůležitějších aspektů správné rovnováhy je možnost koupit si speciální kusy, když vznikne příležitost, jako je prodej drahých kovů, prodeje větších nemovitostí, průmyslová výstava nebo nákup horkého trendu v klenotnictví. před dovolenou. Proto je zásadní mít partnera, který poskytuje finanční prostředky. BFS Capital chápe, jak důležité je financování zásob pro šperky, aby uspěly. Od roku 2002 spolupracujeme s malými podniky a poskytujeme potřebné financování díky snadnému a rychlému procesu podávání žádostí. BFS Capital může poskytnout finanční prostředky ve dvou pracovních dnech kvalifikovaným žadatelům, takže nebudete muset vynechat nákup vhodného inventáře pro vaše podnikání.

.

.

Vybavení obchodů s klenoty

.

Vaši zákazníci mohou vidět krásu vašich výrobků, až přijdou do vašeho obchodu, ale víte, jak tvrdá práce směřuje k tomu, aby se to stalo.

.

Bez ohledu na to, jestli si koupíte šperky, které prodáváte, vytvořte sami, nebo pokud jsou opravy velkou částí vašeho podnikání, vaše podnikání bude vyžadovat vybavení, které může být drahé.

.

Zatímco zařízení často trvá mnoho let, odborníci z průmyslu tvrdí, že je velmi důležité pravidelně aktualizovat některé produkty, protože starší zařízení by mohlo poškodit jemné kousky šperku.

.

Měli byste také zvážit zabezpečení vašeho obchodu, jako jsou alarmy, kamery, trezory a systémy klenby. Mnoho majitelů klenotnictví najímá bezpečnostní firmy, které se specializují v tomto odvětví. Ačkoli pronájem firmy může být nákladné, tito klenotníci považují za užitečné vědět, že jejich obchod je bezpečný. Někteří pojistitelé poskytují také pokyny pro své klienty v této oblasti.

.

Náklady na zařízení mohou být vysoké a možná nebudete chtít zavazovat vaši kreditní linku na její financování. To je místo, kde BFS Capital může být partner, který potřebujete pro snadný přístup k financování vybavení, které potřebujete pro svůj příběh o šperku, abyste byli úspěšní.

.

Společnost BFS Capital může poskytnout finanční prostředky ve dvou pracovních dnech kvalifikovaným žadatelům, takže nebudete muset vynechat příležitosti k nákupu zařízení. *

.

Design šperků

.

Interiérový design drobných maloobchodních prodejen je důležitější než kdy jindy vzhledem k tomu, že všechny ostatní možnosti nákupu. To znamená, že nákup šperků by měl být pro zákazníky nezapomenutelným zážitkem, který začíná v okamžiku, kdy vstoupí do obchodu, podle odborníků z oboru.

.

Všichni majitelé malých podniků by měli zvážit, jak tisíciletí tvoří rostoucí část trhu. Průzkum této výzkumné skupiny Cassandra zjistil, že 70 procent dotazovaných tisíciletí nemá rád hlasité a rušné obchody. Upřednostňují obchody, kde se podle průzkumu skutečně mohou dotýkat výrobků.

.

Zatímco možná budete chtít zvážit, zda je čas na modernizaci vašeho obchodu, stále existují některá pravidla, která se budou řídit, pokud jde o design obchodu, tvrdí průmysloví konzultanti. Jedním z nich je, že kvalitní inventář šperků by měl být v uzavřených skleněných vitrínách z estetických i bezpečnostních důvodů. Existuje nejrůznější způsob, jakým může být zobrazeno řemeslné šperky, v závislosti na tom, zda chcete, aby zákazník zpracoval zboží nebo jen aby ho mohl prohlížet.

.

Osvětlení je velmi pro všechny prodejce, ale především pro klenotnictví, aby se soustředilo pozornost na malý zboží. Osvětlení pouzdra lze použít k tomu, abyste se zaměřili na detaily klenotů, které prodáváte.

.

Náklady na obnovu mohou být vysoké, ale nezbytné pro váš budoucí úspěch. Nemusíte mít vždy k dispozici finanční prostředky, nebo možná nebudete chtít zavazovat vaši úvěrovou linku k jejímu financování. Zde BFS Capital může být partnerem, který potřebujete pro snadný přístup k financování, aby vaše podnikání prospívalo.

.

BFS Capital může poskytnout finanční prostředky ve dvou pracovních dnech kvalifikovaným žadatelům, takže nebudete muset nechat ujít příležitosti ke zlepšení návrhu vašeho obchodu. *

.

Marketing

.

Váš marketingový plán by měl pokrývat všechny aspekty vašeho klenotnictví od ceny, analýzy místního trhu a nejlepších způsobů, jak generovat větší tržby. Pokud prodáváte vyšší nákladové šperky, možná budete chtít řešit, proč vaše výrobky stojí za cenu a způsoby, jak zaměřit zákazníky, kteří si to mohou dovolit.

.

Nejdůležitější částí marketingových plánů je definování značky. Jeden dobrý způsob, jak začít, je definovat svou značku ve třech slovech, podle Social Media Week v nedávném blogu o marketingu klenotů.

.

Nejlepší způsob, jak uvádět svůj klenotnictví na trh, bude pravděpodobně kombinace nových médií, jako jsou firemní webové stránky, reklamy na Yelp, Facebook, Twitter, přítomnost na stránkách Instagram a dalších populárních webových stránkách spolu se starými metodami,. mailů, brožur a novinových reklam. Kupóny mohou být použity pro produkty, jako jsou baterie zdarma nebo čističe na šperky, které přitahují lidi k návštěvě vašeho obchodu. Můžete také zahrnovat takové úsilí, jako je sponzorování místních sportovních týmů nebo společenských akcí.

.

Pokud prostě nemáte čas vytvořit efektivní marketingový plán, jak se soustředíte na vaše šperky podnikání, pronájem nejlepším způsobem, jak jít. BFS Capital chápe význam marketingu pro klenotnictví a my jsme zde, abychom vám pomohli s financováním.

.

BFS Capital může poskytnout finanční prostředky ve dvou pracovních dnech kvalifikovaným žadatelům, takže nebudete muset nechat ujít příležitost k růstu vašeho podnikání prostřednictvím marketingu. *

.

.

Závěr

.

Společnost BFS Capital chápe výzvy, jimž čelí majitelé malých podniků. Můžeme nabídnout finanční řešení, která potřebujete k úspěchu a růstu vašeho podnikání.

.

Chápeme náročnou práci, kterou potřebujete k vlastnictví klenotnictví. Soutěž v klenotnictví znamená, že potřebujete každou výhodu na trhu. Jsme tady, abychom vám pomohli vybudovat svůj klenot, ať už potřebujete financování k nákupu inventáře, obnově svého obchodu, nákupu nových zařízení, marketingu nebo jiných účelů.

.

Na rozdíl od mnoha jiných finančních institucí poskytuje společnost BFS personalizované služby našim zákazníkům a bude k dispozici specializovaný manažer pro vztahy, který vám pomůže při rozhodování o vašem podnikání. Víme, že máte mnoho možností pro financování klenotnictví, ale naše zaměření na služby zákazníkům činí BFS Capital tou nejlepší volbou.

.

Ať už jste nedávno otevřeli klenotnictví nebo máte dlouholeté zkušenosti, máme k dispozici různé finanční prostředky, které splní vaše specifické potřeby, s financováním od 5000 do 500 000 dolarů a velmi snadným procesem podávání žádostí,. kvalifikovaných žadatelů o dva pracovní dny. *

.

Pomozte nám uvědomit si klenotnictví vašich snů. Další informace získáte na telefonním čísle 1-888-905-4334

.

1 week ago