Back to Question Center
0

Prostor pro média

1 answers:

Tiskové zprávy, novinky a další

V BFS Capital pomáháme malým podnikům růst a prosperovat od roku 2002. Byli jsme oceněni za to, že pomáháme malým a středním podnikům ve všech odvětvích,. byly bankami a jinými tradičními úvěrovými institucemi nedostatečné.

.


Naše mediální místnost vám umožní držet krok s našimi nejnovějšími událostmi, včetně našich tiskových zpráv, firemních zpráv a zmínek v místních a národních médiích - outdoor wooden bar tables and stools.BFS Capital oznamuje novou úvěrovou linii 175 milionů dolarů

únor 2018 . 2) Společnost BFS Capital získala novou revolvingovou úvěrovou linku ve výši 175 milionů dolarů poskytnutou z fondů spravovaných společností Ares Management, společnost LP BFS Capital využije nového nástroje k urychlení růstu úvěrové činnosti po rekordním roce, kdy společnost vytvořila více než 300 milionů dolarů. v původech, nový roční.


BFS kapitál překročí 300 milionů dolarů původem za rok 2017

leden 2018 . Jsme rádi, že BFS Capital financoval více než 300 milionů dolarů původem v roce 2017 poté, co předtím předpovídal mezník v prosinci. Naše trvalé zaměření na potřeby financování malých podniků a naše pokračující expanze v klíčových zeměpisných oblastech (USA, Kanada a Spojené království) nám pomohly dosáhnout tohoto nového ročníku.


Značení 15 let půjček malým podnikům, BFS Capital rozšířilo více než 1 dolar. 7 miliard v financování podnikání v USA, Velké Británii a Kanadě

prosinec 2017

BFS Capital,. platforma pro financování malých podniků, oznámila, že se nyní rozšířila o více než 1 dolar. 7 miliard dolarů z financování od financování své první dohody v roce 2002. Společnost také uvedla, že více než 75 procent jeho původu došlo v posledních pěti letech a více než 25 procent se konalo v posledních 18 měsíců. Celý rok 2017 očekává společnost BFS Capital, že vygeneruje více než 300 milionů dolarů původu, což je nová roční hodnota.


BFS Capital sponzoruje a mluví na NACLB a Money 20/20

říjen 2017 . )

Vedoucí pracovníci projednávají programy a trendy financování malých podniků;.


BFS Capital jmenuje Michael Marrache jako generální ředitel

srpen 2017 .

Společnost BFS Capital Inc., přední společnost zabývající se financováním malých podniků, oznámila, že jmenovala Michaela Marracheho za výkonného ředitele, aby uspěla na odstupujícím generálním řediteli a spoluzakladateli Marc Glazer. Bude také členem představenstva společnosti. Marc Glazer bude i nadále působit jako předseda představenstva BFS Capital Board.Marrache BFS Capital na kanadské malé obchodní krajině

leden 2018 . 2) Bylo to asi pět měsíců od chvíle, kdy Michael Marrache převzal vedení jako generální ředitel společnosti BFS Capital. Mluvil s námi o podnikových algoritmických řešeních, vztazích mezi ISO a produktovým potrubím. Nedávno udělal nějaký čas, aby s DeBankedem hovořil o klíčových tématech na kanadském trhu v roce 2018 - od minimální mzdy, přes dopad daňové reformy USA na kanadskou ekonomiku, na příležitosti ISO - a role BFS Capital.

srpna 2017


. 2) Marc Glazer spoluzaložil BFS Capital na počátku roku 2000 a stále zůstává u kormidla celý čas - dosud. Glazer předal pochodeň Michaelu Marrache, účinný minulý týden. Není příliš daleko, protože bývalý generální ředitel bude nadále předsedou správní rady, která bude pracovat společně s Marrache, v další kapitole pro firmu poskytující úvěry MCA a malým podnikům. Mezitím výkonný pár poukazuje na budoucnost nejen tam, kde je udržitelnost, ale tam, kde je růst.


Síla malých: Malé podniky mají nové zdroje úvěrů (časopisy obchodu)

. )

Podle amerického sčítání lidu, 99. 7% amerických podniků je klasifikováno jako malé - sestávat z 500 nebo méně zaměstnanců. Když se zúžil na osoby s 20 nebo méně pracovníky, postava stále stojí na stále ohromující 89,9%.

prosinec 2015


. )

Dobrá zpráva pro rok 2016: Stavební odvětví je na vzestupu. Údaje od bankrotu BFS Capital ukazují, že poptávka po půjčkách malých podniků je u stavebních firem stále vyšší. BFS půjčil 48 dolarů. 8 milionů stavebních firem do 30. listopadu 2015.


Tipy pro majitele malých podniků o tom, jak udržet krok s platebními dluhy (financování AltFi) . 3)

listopad 2015

Platba dluhu je nevyhnutelnou součástí téměř každodenního života každého obchodníka. Ale pokud se s nimi zachází zodpovědně, tyto platby nemusí být zátěží. V BFS Capital vždy povzbuzujeme naše zákazníky z malého podnikání, aby si promluvili se svým poskytovatelem úvěrů, aby zjistili, jaké platební podmínky mají pro ně smysl

April 16, 2018